Ostali sportovi

Održana Ulična trka za Dan Bara

by Ilija Kovačević | 25:11:2017 | 09:34:58


Povodom Dana Opštine Bar, Društvo pedagoga fizičke kulture Opštine Bar, a pod pokroviteljstvom Opštine Bar, u petak je organizovana tradicionalna IV ULIČNU TRKU “DAN OPŠTINE BAR”, 2017.

Kod osnovnih škola u obje konkurencije ekipno prvo mjesto su osvojili takmičari OŠ “Jugoslavija”.

U konkurenciji srednjih škola, juniorke “Gimnazije” su najuspješnije, dok su juniori “Srednje stručne škole “ najuspješniji u muškoj konkurenciji.
 
POJEDINAČNI PLASMANI   -  OSNOVNE ŠKOLE  

DJEVOJČICE     1 razred
1.       Nađa Marsenić          JUG  4 boda
2.       Jovana Milatović       JUG  2
3.       Jovana Backović       Kekec 1
DJEČACI            1 razred
1        Strahinja Ranitović        JUG  4
2        Amar Hajdarpašić    Meksiko  2
3        Benjamin Balić               JUG  1
DJEVOJČICE     2  razred
1        Anja Novaković   Meksiko     4
2        Mina Knežević             BJO   2
3        Tara Peroč                   JUG  1
DJEČACI            2 razred
1        Aleksa Stojanović  BJO   4
2        Alen Kolar             Srbija 2
3        Filip Radonjić        JUG  1
DJEVOJČICE     3. razred
1        Petra Ražnatović  AĐ    4
2        Nađa Vujačić        JUG  2
3        Elena Dacić          JUG  1
DJEČACI            3. razred
1        Nemanja Durutović       BJO   4
2        Rastislav Zamžiski Meksiko    2
3        Uroš Pekić                     JUG  1
DJEVOJČICE     4 razred 
1        Mia Šofranac                 AĐ    4
2        Anđela Đuranović          JUG  2
3        Andrea Glavanović        JUG  1
DJEČACI            4 razred
1        Andrija Golić       JUG  4
2        Andrej Ćirović     JUG  2
3        Dušan Laketić      BJO   1
DJEVOJČICE     5  razred
1        Jovana Raketić      AĐ    4
2        Maša Šuljković      AĐ    2
3        Lena Nikolić          BJO   1
DJEČACI                      5 razred
1        Mihailo Roćenović         JUG  4
2        Adnan Seidović            Srbija 2
3        Balša Milatović              JUG  1
DJEVOJČICE     6 razred
1        Anabela Mujovi        AĐ    4
2        Staša Mandić           JUG  2
3        Amina Matezić   Meksiko  1
DJEČACI                      6 razred
1        Strahinja Striković    AĐ    4
2        Miloš Laketić           BJO   2
3        Balša Đoković         AĐ    1
DJEVOJČICE     7razred 
1        Nevena Tvrdišić   JUG  4
2        Nehra Nurković    JUG  2
3        Nora Šabović       JUG  1
DJEČACI                      7 razred
1        Srđan Lunić             AĐ   4
2        Mihajlo Novaković     AĐ 2
3        Ognjen Tripković    JUG  1
DJEVOJČICE     8  razred      
1        Ana Pejaković      BJO   4
2        Mia Ražnatović     AĐ    2
3        Andrea Rajčić       AĐ    1
DJEČACI            8 razred
1        Nikola Ljuljić       Srbija 4
2        Danis Ljuši    Meksiko  2
3        Viktor Karanikić  BJO   1
DJEVOJČICE     9. razred
1        Lucia Milović       BJO   4
2        Nikoleta Vuković  JUG  2
3        Ksenija Nikić        JUG  1
DJEČACI            9. razred
1        Danilo Vujičić       BJO   4
2        Mirza Ličina    Meksiko  2
3        Risto Božović       JUG  1
 
EKIPNI PLASMAN OSNOVNEŠKOLE

PIONIRKE  1.       OŠ  JUGOSLAVIJA
PIONIRI     1.       OŠ  JUGOSLAVIJA
 
POJEDINAČNI PLASMANI   -    VRTIĆI   

DJEVOJČICE    mlađi  uzrast  
1        Ana Marija Ćosović  Svetionik 4
2        Anita Adžić                    Bajka 2
3        Ana Leković          Svetionik    1
DJEČACI             mlađi  uzrast  
1        Andrej Ranitović    Pužić Veseljko     4
2        Jaman Hajdarović           Bajka          2
3        Sava Durutović              Sovica         1
DJEVOJČICE     stariji uzrast 
1        Maša Lekić                     Delfin         4
2        Maša Gvozdenović        Mali princ   2
3        Sara Mujovi                    Mali princ   1
DJEČACI            stariji uzrast 
1        Žarko Strahinja              Bajka 4
2        Lazar Abramović   Mali princ   2
3        Veljko Novaković  Svetionik    1
 
POJEDINAČNO - SREDNJE  ŠKOLE  

DJEVOJČICE     1 razred
1        Anastasija Pervova        Gimnazija   4
2        Andrea Matković            Gimnazija   2
3        Adelisa Badžović                    SSŠ   1
DJEČACI            1 razred
1        Vojislav Jovanović          Gimnazija 4
2        Ajan Hajdarović                      EUŠ  2
3        Arijan Liharević                      EUŠ  1
DJEVOJČICE     2  razred
1        Ksenija Dević        Gimnazija   4
2        Kristina Perović              EUŠ  2
3        Jovana Perišić      Gimnazija   1
DJEČACI            2 razred
1        Radoš Bijelić        Gimnazija   4
2        Danilo Dragojević Gimnazija   2
3        Krsto Bogavac              SSŠ   1
DJEVOJČICE     3. razred
1        Sara Ratknić        Gimnazija   4
2        Milica Popović               SSŠ   2
3        Darinka Đuričković        SSŠ   1
DJEČACI            3. razred
1        Vlado Đurović       SSŠ   4
2        Ognjen Barać        SSŠ   2
3        Todor Nišavić        SSŠ   1
DJEVOJČICE     4. razred
1        Edina Paljević      EUŠ  4
2        Alma Nikočević    EUŠ  2
3        Alma Useinović    EUŠ  1
DJEČACI            4. razred
1        Danijel Maljević   SSŠ   4
2        Dženan Dacić       EUŠ  2
3        Jakov Đurković    EUŠ  1
 
EKIPNI PLASMAN SREDNJE ŠKOLE

JUNIORKE          1.      GIMNAZIJA
JUNIORI             1.       SREDNJA STRUČNA ŠKOLA