Ostali sportovi

Najava sportskog vikenda za 24. 25. i 26.11.2017.

by Ilija Kovačević | 23:11:2017 | 10:39:29


Atletika – Ulična trka

Društvo pedagoga fizičke kulture Opštine Bar, a pod pokroviteljstvom Opštine Bar, u petak 24.novembra 2017. godine, od 12,00 sati organizuje tradicionalnu IV ULIČNU TRKU “DAN OPŠTINE BAR”, 2017.
 

Odbojka (ž) – Prva liga, 7. kolo
Galeb – Rudar, Subota 25. 11. u 15,00 h, SD “Topolica”
Sudije su;  S. Simonovska i M. Bulatović (Bar)
 
Luka Bar – Gimnazijalac, Subota 25.11.17. u 17,30h, SD “Topolica”
Sudije su; M. Bulatović i P. Beljkaš (Bar)

Budućnost Bemax – Budvanska rivijera Budva, Petak, 24. 11. u 20,00 h
JU “Medicinska škola” 
Nikšić – Herceg Novi, Subota 25. 11. u 15,30 h SC “Nikšić”

Slobodna je Morača
 
Odbojka (m) – Prva liga, 6. kolo
Bar volley – Jedinstvo Bemax, odloženo
 
Budućnost Capital Plaza – Volley star, Subota 25. 11. u 15,30 h “Univerzitetska dvorana“

Slobodna je Sutjeska
 
Odbojka (ž) – Druga liga, treći vikend C grupa (Kotor)
Nedjelja, 26. 11. u 16,00 h JU Gimnazija Gimnazijalac 2 – Albatros
Nedjelja 26. 11. u 17,30 h JU Gimnazija Albatros – Luka Bar 2
Nedjelja 26. 11. u 19,00 h JU Gimnazija Luka Bar 2 – Gimnazijalac 2
 
Odbojka (ž) – Druga liga, treći vikend D grupa (Tivat)
Subota 25. 11. u 11,00 h SMŠ „Mladost” Mladost – Galeb 2
Subota 25. 11. u 12,45 h SMŠ „Mladost” Galeb 2 – Mediteran
Subota 25. 11. u 14,30 h SMŠ „Mladost” Mladost – Mediteran
 
Rukomet (m) – Prva liga, 8. kolo
Partizan 1949 – Mornar 7, Nedjelja 26.11.2017. SC „Župa“ u 19.00h
Sudije su; Ilija Bailović (Pljevlja) i Krcun Marković (Cetinje)
 
Komovi – Jedinstvo, Nedelja 26.11.2017. SC “Nikoljac“ u 19.00h
Mojkovac 2005 – Lovćen, odloženo
 
Rukomet (m) – Druga liga, 7. kolo
Prvi As – Danilovgrad, Nedelja 26.11.2017. SD „Topolica“  u 14.00h
Sudije; Filip Martinović – Predrag Martinović (Podgorica)
 
Mornar – Rudar: 38:35 (odigrano ranije)
 
Rukomet (ž) – Druga liga, 8. kolo
ŽRK Prvi As je slobodan
 
Rukomet (m) – Pionirska liga 2002 godište
Nedelja 26.11.2017 – SC “Venom”- Podgorica

09:30h Čelik-Lovćen
10:20h Ivangrad-Mornar
11:10h Mornar-Čelik
12:00h Ivangrad-Lovćen 

Fudbal – Druga liga, 17. kola, Nedjelja 26.11.2017. u 13 sati
Bokelj – Mornar

Cetinje – Berane
Jeidnstvo – Igalo
Čelik – Mladost Lj.1970
Otrant Olimpik – Ibar
Jezero – Lovćen
 
Fudbal – Južna regija, 10. kolo
Sloga Stari Bar – Bokelj, Srijeda 29.11.17. u 13,30 sati u Baru
Arsenal – Hajduk, Nedjelja 26.11.17. u 13,00 sati u Tivtu

Sloga Radovići – Petrovac 2, Nedjelja 26.11.17. u 13, 00 sati u Radovićima