Ostali sportovi

Najava sportskog vikenda za 18. i 19.11.2017.

by Ilija Kovačević | 15:11:2017 | 22:03:56


Košarka – ABA liga, 9. kolo
Cedevita – Mornar Subota, 18.11.2017 u 21:00 h    

FMP – Mega Bemax Petak, 17.11.2017 u 18:00 h           
Partizan NIS – Petrol Olimpija Subota, 18.11.2017 u 19:00 h            
Igokea – Cibona Nedjelja, 19.11.2017 u 17:00 h    
MZT Skopje Aerodrom – Budućnost VOLI Nedjelja, 19.11.2017 u 19:00 h          
Zadar – Crvena zvezda mts Ponedjeljak, 20.11.2017 u 18:00 h
 
Karate
IX Internacionalni karate turnir “Trofej Bara”, organizacija KK “Bar”
SD “Topolica” – Nedjelja 19. 11. 2017. u 10:00 h 

Odbojka (ž) – Prva liga, 6. kolo
Budvanska rivijera Budva – Luka Bar, Nedjelja, 19. 11. u 17,00 h JU “Druga osnovna škola” Budva
Sudije su; S. Simonovska i I. Lazović (Bar)

Rudar – Nikšić, Subota 18. 11. u 19,30 h SC „Ada” Pljevlja
Herceg Novi – Budućnost Bemax, Subota 18. 11. u 16,00 h SC „Igalo”
Gimnazijalac – Morača, Subota 18. 11. u 18,00 h JU “Gimnazija” Kotor

Slobodna je ekipa ŽOK Galeb
 
Odbojka (m) – Prva liga, 5. kolo
Bar volley – Sutjeska, Subota 18. 11. u 19,30 h SD „Topolica” Bar
Sudije su; N. Plamenac (Bar) i  S. Vujičić (Bar)

Budućnost Capital Plaza – Jedinstvo Bemax, Petak 17. 11. u 19,00 h “Univerzitetska dvorana”

Slobodan je Volley star
 
Rukomet (m) – Prva liga, 7. kolo
Mornar 7 – Mojkovac 2005, odloženo

Lovćen – Komovi, Subota 18.11.2017. SC „Verde“ u 15,00h
Jedinstvo – Partizan 1949, Subota 18.11.2017. SC „Nikoljac“ u 19,00h
 
Rukomet (m) – Druga liga, 6. kolo
Ulcinj 2010 – Prvi As, Nedelja 19.11.2017. SC „Maršal Tito“ u 14,00h
Sudije; Vladimir Radulović – Ljubo Koraćević (Nikšić)
 
Danilovgrad – Mornar, Nedelja 19.11.2017. SC„Danilovgrad“ u 15,00h
Sudije; Ilija Bailopvić (Pljevlja) – Krcun Marković (Cetinje)
 
Rukomet (ž) – Druga liga, 7. kolo
Berane 2003 – Prvi As, Subota 18.11.2017. SC„Vuksan Djukić“ u 16,30h
Sudije; Ivan Ćurčić – Petar Kruščić (Podgorica)

Fudbal – Druga liga, 16. kolo, Nedjelja, 19.11.2017. u 13,00 sati
Mornar – Jedinstvo

Berane – Lovćen
Ibar – Jezero
Mladost Lj. 1970 – Otrant-Olimpic
Igalo – Čelik
Cetinje – Bokelj

Fudbal – Južna regija, 9. kolo
Hajduk – Sloga Stari Bar, Subota, 18.11.2017 god. u 13,00 sati u Baru

Bokelj 2 – Sloga Radovići, Subota, 18.11.2017 god. u 13,00 sati u Kotoru
Petrovac 2 – Arsenal, Subota, 18.11.2017 god. u 13,00 sati u Petrov