Ostali sportovi

Najava sportskog vikenda od 10. do 14.11.2017.

by Ilija Kovačević | 09:11:2017 | 11:06:51


Košarka – ABA liga, 8. kolo
Mornar – Igokea, Ponedjeljak, 13.11.2017 u 21:00 h 

Cibona – Zadar, Petak, 10.11.2017 u 20:00 h        
Mega Bemax – Partizan NIS, Subota, 11.11.2017 u 19:00 h   
Crvena zvezda mts – FMP, Nedjelja, 12.11.2017 u 17:00 h       
Budućnost VOLI – Cedevita, Nedjelja, 12.11.2017 u 19:00 h    
Petrol Olimpija – MZT Skopje Aerodrom, Nedjelja, 12.11.2017 u 21:00 h            

Košarka – Juniorska U19 prva liga, 7. kolo
Budućnost Voli – Mornar, Ponedeljak 13. 11. 2017. godine 17:00 Kuća košarke, Donji Kokoti, Podgorica
Sudije: M. Lakićević, K. Bajrović, P. Đikanović 

Rezultat 6. kolo
Mornar – Anagastum 95:69 (21:17, 26:19, 21:15, 27:18)
 
Odbojka (ž) – Prva liga, 5. kolo
Luka Bar – Herceg Novi, Petak 10. 11. u 17,00 h SD „Topolica”
Sudije su; P. Beljkaš i J. Tošić (Bar)

Nikšić – Galeb Poliklinika Hipokrat, Subota 11. 11. u 16,30 h SC „Nikšić”
Sudije su; S. Kovačević i A. Rajković (Podgorica)

Budućnost Bemax – Rudar, Petak 10. 11. u 20,00 h JU „Medicinska škola“
Morača – Budvanska rivijera Budva, odloženo
Slobodna je ekipa Gimnazijalca
 
Odbojka (m) – Prva liga, 4. kolo
Sutjeska – Budućnost Capital Plaza, Nedjelja 12. 11. u 19,30 h SC „Nikšić”
Jedinstvo Bemax – Volley star, Nedjelja 12. 11. u 18,00 h SC „Nikoljac”

Slobodna je ekipa Bar volley-a
 
Odbojka (ž) – Druga liga, II vikend „C grupa“ Bar
Luka Bar 2 – Albatros, Subota, 11. 11. u 16,00 h JU„Poljoprivredna škola“

Gimnazijalac 2 – Luka Bar 2, Subota, 11. 11. u 17,30 h JU„Poljoprivredna škola“

Albatros – Gimnazijalac 2, Subota, 11. 11. u 19,00 h JU„Poljoprivredna škola“

Odbojka (ž) – Druga liga, II vikend „D grupa“ Budva
Mediteran – Mladost, Subota, 11. 11. u 17,00 h SC „Rea”

Mladost – Galeb 2, Subota, 11. 11. u 18,30 h SC „Rea”

Mediteran – Galeb 2, Subota, 11. 11. u 20,00 h SC „Rea”
 
Rukomet (m) – Prva liga, 6. kolo
Lovćen – Mornar 7, Utorak 14.11.2017. SC „Verde“  Podgorica u 15.00h
Sudije; Miljan Vešović – Novica Mitrović (Podgorica)

Komovi – Partizan 1949, Subota 11.11.2017. SC “Nikoljac“ u 18.30h
Mojkovac 2005 – Jedinstvo, Subota 11.11.2017. SC„Vuksan Djukić“ u 18.00h
 
Rukomet (m) – Druga liga, 5. kolo
Mornar – Prvi as, Subota 11.11.2017. u 15 sati SD „Topolica“
Sudije su; Filip Martinović – Predrag Martinović (Pogorica)
 
Rukomet (ž) – Druga liga, 6. kolo
Prvi as – Ulcinj, Subota 11.11.2017. SD „Topolica“ u 17.00h
Sudije su; Petar Kruščić – Ivan Ćurčić (Podgorica)
 
Rukomet (ž) – Pionirska liga 2004. godine, Nedjelja 12.11.2017. SC „Venom“ Podgorica
Mornar – Stella u 15,30h
Berane 2003 – Mornar u 17,30h

Fudbal – Druga liga, 15. kolo
Čelik – Mornar, Nedjelja 12.11.17. u 13,00 sati

Bokelj – Berane
Jedinstvo – Cetinje
Otrant-Olimpik – Igalo
Jezero - Mladost Lješkopolje
Lovćen – Ibar

Kadetska fudbalska liga, 12. kolo
Bokelj – Mornar, subota u 13,00 h
 
Fudbal – Južna regija, 8. kolo
Sloga Stari Bar – Petrovac 2, Subota 11.11.2017 god. u 13,30 sati u Baru
Bokelj 2 – Hajduk, Ponedjeljak 13.11.2017 god. u 13,30 sati u Kotoru

Sloga Radovići – Arsenal, Nedjelja 12.11.2017 god. u 13,30 sati u Radovićima