Ostali sportovi

Anđela i Emil najbolji u Ulcinju

| 12:10:2017 | 10:48:10

U organizaciji TK “Bellevue” iz Ulcinja održan je turnir do 12 god iz kalendara TSCG pod nazivom “OP Ulcinj za tenisere i teniserke” na kojem su prva mjesta u obje konkurencije osvojili takmičari iz Bara, Anđela Mrvaljevič i Emil Dapčević.

Učestvovalo je 15 tenisera i 9 teniserki, a osim najboljih igrača iz Crne Gore učestvovali su i teniseri (ke) iz Albanije

Kod tenisera prvo mjesto je osvojio Emil Dapčević (Top Spin). U prvom kolu je savladao Gapazija (AL) 9-3, u polufinalu Milana Ristova (PG) 6:0,6:2, dok je u finalu bio bolji Simona Kneževića (NK) 6:1,6:4.

Kod teniserki prvo mjesto je osvojila Anđela Mrvaljević (Clay Park) pobjedivši u prvom kolu Dani (Al) 9-1. U polufinalu je bila bolja od Tare Rašović (PG ), dok je u finalu bila bolja od Milene Bukarice (TV) sa 2-0 u setovima.