Ostali sportovi

AK Velenje najuspješniji na 6.Jadranskim susretima

| 08:10:2017 | 10:53:10


U subotu su u Baru održani šesti Jadranski atletski susreti čiji je domaćin bio AK Mornar.

Najuspješnija ekipa bilo je Velenje sa 81 bodom, dok su drugo i teće mjesto sa 61 bodom podijelili ASK i AK Mornar.

U nastavku donosimo plasman po disciplinama :

Konačan plasman ;
1. VELENJE       81 bod
2. ASK                 61
3.MORNAR                   61
4.SARAJEVO      53
5.TOP jump                   53
6,VLLAZNIA       18
 
 
 
Disciplina 100m Ž
Ester     Hysenaj         Vllaznia 14.6    6 mjesto   
Radosavljević Una Top jump 14.3  5        
Ratknić Sara        Mornar       13.2   3       
Nea Meh     Velenje  12.5        1       
Klojčnik Lara       ASK 13.1   2       
Ćataić Hana Sarajevo  13.5     4       
Nika Jenko Velenje 13.4          Vk    

Disciplina   100m M
Vučelić Marko      Top jump 12.9     5 mjesto     
Tomaž Turinek     Velenje 12.0         3       
Odobašić Alen      Sarajevo  11.8      1       
Marsenić Ognjen Mornar 12.1 4       
Baričević Ivan ASK 11.9         2       
Kolindo Kiri         Vllaznia  13.5       6       
Timotej Šalamon Velenje 11.5 VK   

Disciplina  300m Ž                                                           
Topić Lara ASK  43.2   2 mjesto
Morovt Hana       Velenje 44.1         VK   
Frljak Asija          Sarajevo 45.2       3       
Matković AndreaMornar 47.6 4       
Mihaljčić Milica    Top jump 49.2     5       
Nuša Domonkoš Velenje 43.1 1       
Tjaša Podkrižnik Velenje  44.8         VK   
 
Disciplina  300m M                                                               
Curo Arman         Sarajevo 37.7       2 mjesto
Šolaja Miloš         Top jump                                                                                                            
Vujičić Danilo      Mornar 40.3         3       
Nej Krejan Velenje 37.3         1       
Gagro Gabrijel     ASK 43.8   5       
Gilbert Magilaj     Vllaznia  47.7               
Dimitrijević Luka Top jump 41.6     4       
Indrit Huti Vlaznija 46.4         6       
 
Disciplina 600m Ž
Trupej Alja           Velenje  1:41.9     1 mjesto    
Cecić Josipa         ASK 1:43.0 2      
Vatrić Džejna       Sarajevo 1:58.4    4      
Boberić Teodora  Top jump 2:07.4  5       
Pervova Anastasija  Mornar  1:44.6 3       
 
Disciplina 600m M                                                           
Živković Lazar     Mornar 1:30.8      2 mjesto
Indrit Huti   Vllaznia                                                                                                               
Kačunič Josip       ASK 1:42.0 5       
Matevž Sušec       Velenje        1:30.2        1       
Lunja Denin         Sarajevo  1:39.7   4       
Bebić Tonči ASK
Šolaja Miloš         Top jump 1:35.1 3        
Timotej Dobrila    Velenje  1:32.9     VK   
 
Disciplina  Štafeta 4x100 Ž
Top jump 57.3     5 mjesto
ASK  51.9   2       
Velenje 50.8         1       
Mornar 53.4         3       
Sarajevo 54.3       4       
 
Disciplina  Štafeta 4x100 M
Vllaznia  53.3       6 mjesto
Mornar 48.2         2       
Velenje 47.9         1       
ASK 49.8   5       
Sarajevo  49.1      4       
Top jump 48.6     3       

Disciplina  Dalj Ž
Orinda Shala Vllaznia    3.86 4.01 X 4.05  4.05   5 mjesto     
Stanković Teodora  Top jump X      3.46   3.39   3.48   3.48   VK   
Kovačevič Nina    Velenje  4.30        3.74   4.24   4.20 4.30    4       
Krolo Tea  ASK   X       4.99   X 5.10  5.10         1       
Matković Aleksandra  Mornar          X 4.45        X X  4.45 3
Ginzburg Dunja    Sarajevo     4.57   4.89   4.99   4.94   4.99   2       
Džunić Lea Top Jump   X       3.86   X       3.78  3.86   6       
Laura Hrovat       Velenje        X       4.29   X       4.19   4.29   VK   
 
Disciplina Dalj M
 
Ranđelović Andrej  Top jump          4.29   4.30   4.44   4.55 4.55   5 mjesto
Alijaš Kos Velenje         4.74   4.73   4.84   X 4.84        4       
Kozina Filip  ASK         5.32   X       5.14   5.56   5.56   2       
Kenan Jones         Sarajevo     X       X       4.15   X 4.15        6       
Vojvodić Ognjen  Mornar       X       X       5.40   5.51 5.51   3        
Glenis Haxhia      Vllaznia      X       4.74   X       X   4.74        VK 
Heldi Valikaj        Vllaznia      6.01   6.08   6.11   X 6.11        1       
 
Disciplina Vis Ž 
Avdič Lejla Velenje  145         3 mjesto
Vukčević Jovana Mornar  135 5       
Klaudija Smočil-Matulović ASK      160  1        
Fetić Sara Sarajevo 140 4      
Topić  Angelina  Top jump 150        2       
 
Disciplina  Vis M
Pepić Jasin Mornar 150 4 mjesto
Nikolić Žarko Top jump         155   2       
Vid Matjaž  Velenje 160   1     
Šime Jadrijev  ASK                                                                                             
Ahmetbegović Benjamin Sarajevo 145       5       
Adnan Bashku     Vllaznia  150        3       
Martinović Blago ASK 140     6       
 
Disciplina  Kugla Ž
Maša Justin Velenje       9.49   9.52   9.59   9.20   8.41   9.209.59  3 mjesto
Tea Krolo ASK                                                                                                             
Kladničanin Selma Sarajevo    8.36   7.93   8.00   8.36   8.15   7.94 8.36    4       
Ičević Anđela        Mornar                                                                                                                
Pavlović Martina Top jump    10..68         10.75 10.82 10.37 9.22   9.95 10.82    2     
Milica Stojkov      Top Jump   6.59   7.45   7.50   7.77   7.72   7.81 7.8  VK       
Brkljačić Ana ASK        12.82 13.41 13.79 14.01 13.29 13.62 14.01 1       
Međedović Ajla    Mornar      X       5.21   4.65   X       5.35   4.75 5.35   5        
 
Disciplina  Kugla M
Klod Betrica  Vllaznia   X       X       8.20   8.45   x        8.03 8.45    5 mjesto     
Dimitrijević Luka  Top jump   8.71   8.95   8.85   8.82   9.77   X 9.77        4       
Roko RaspudićASK      X       X       X       X       X       X    X                  
Kozić Mirza  Sarajevo   9.22   9.99   10.17 8.03   10.15 9.37 10.17  3       
Tomić Petar Mornar      11.35 10.95 X       X       11.31 10.16 11.35 1       
Gašper Juhart      Velenje        11.18 11.04 x        x        x        11.12 11.18 2       
 
Disciplina Vortex Ž
Orman Sumeyra Sarajevo       32.39 33.68 37.59 33.64 37.59 4 mjesto     
Knežević Andrea Mornar        X       30.44 31.89 29.58 31.89 5       
Laura Žeravica     ASK  53.28 52.04 53.99 X  53.99    1        
Neža Gorišek        Velenje        43.09 46.23 45.80 46.49 46.49 2       
Đokić Andrea       0Top jump 36.45 34.48 30.40 40.33 40.33 3       
 
Disciplina Vortex M
Josipović Veljko  Top jump    X       48.29 55.22 55.46 55.46 4 mjesto     
Filip Dominklovič  Velenje      90.57 85.54 77.20 89.40 90.57 1       
Branimir Ugrina  ASK   54.86 X       54.08 41.18 54.08 5       
Muharemović Hamza Sarajevo         50.77 41.43 38.87 X 50.77      6       
Bogavac Krsto     Mornar       55.61 59.73 49.22 53.69 59.73 3       
Gašper Juhart  Velenje 46.22 73.09A       X       67.95    73.09       2