Ostali sportovi

Peti dan 9. Sportskih igara “Mrkojevići 2017”

| 12:08:2017 | 09:49:43

 
Na 9. Sportskim igrama u Pečuricama, odigrani su mečevi u Mini odbojci i tenisu. Danas sun a programu, teniska i plivačka nadmetanja, kao i završnica u Skambilju.

Mini odbojka, III kolo, rezultati:
Kamenički most - Veliki pijesak 0:2 (22:24;18:21)
Velje selo - Mrkojevići 2:0 (21:18;21:18)
 
Tabela:
1. Veliki pijesak     3 3 0 6
2. Kamenički most 3 2 1 4
3. Velje selo          3 1 2 4
4. Mrkojevići         3 0 3 0
 
Tenis, rezultati, III kolo:
Haris Šabović - Jasmin Vukić 2:0 (5:3, 4:1)
Karastanović Elvin - Elvir NIkezić 2:0 (4:0, 4:0)
Emir Šabović - Naser Spahić 2:0 (4:0, 4:1)
Dino Šabović - Asim Andrić 0:2 (2:4, 0:4)
Belmin Šabović - Ajdin Šabović 2:0 (4:0, 4:0)
Almir Maloković - Sanel Škretović 1:2 (4:1, 2:4, 1:4)
Asim Andrić - Elvin Karastanović 2:1 (4:0, 3:5, 4:2)
 
12. avgust, SUBOTA:

08.45 Skokovi u vodi i Ronjenje na dah, Veliki pijesak

Učestvuju:
1. Filip Matović
2. Senad Bulić
3. Selim Bulić
4. Mustafa-Muki Ramović
5. Ajdin Perazić
6. Armin Perazić
7. Milan Lilić

Sudije: Neđeljko Đurović, Dejan Krtalic Cazim Alkovic Elvir Bajramović
* u slučaju loših vremenskh uslova takmičenja će biti odložena
 
Skambilj, raspored:

III kolo:
19.30 Klupa 1 Zlatna dunja - Opaki
19.30 Klupa 2 Tti musketara - Gorana
19.30 Klupa 3 Pečurice - Dobra voda / Tuđemili
19.30 Klupa 4 Velemajstori - Kamenički most
1/2 finale
20.30 Klupa 1 A1 - B2
20.30 Klupa 2 B1 - B2

Meč za 3. mjesto:
21.30 Klupa 1 Poraženi iz 1/2 finala

Finale:
21.30 Klupa 2 Pobijednici 1/2 finala

Tenis, IV kolo
20.00 Ajdin Sabovic - Elvir Nikezić
20.40 Dino Sabovic - Elvin Karastanović
21.20 Asim Andric - Belmin Šabović
22.00 Jasmin Vukic - Sanel Škretović
22.40 Sabovic Emir - Haris Šabovic
23.30 Almir Malokovic - Naser Spahić
 
14. avgust, PONEDELJAK, raspored:

Mini odbojka 1/2 finale:
19.30 Kamenički most - Velje selo
20.00 Veliki pijesak - Mrkojevići

Odbojka, muškarci, 1/2 finale (prvi mečevi)
20.30 Gorana - Kamenički most
21.30 Ultras - Odbojkaški trener