Ostali sportovi

Najava sportskog vikenda za 15.,16. i 17.03.2019. godine

by Ilija Kovačević | 14:03:2019 | 12:14:28


Košarka – ABA liga, 22. kolo

Cedevita – Mornar Petak, 15.03.2019 u 18,00 h    

FMP – Partizan NIS Subota, 16.03.2019 u 17,00 h        
Crvena zvezda mts – Mega Bemax Subota, 16.03.2019 u 19,00 h     
Igokea – Zadar Nedjelja, 17.03.2019 u 17,00 h     
Budućnost VOLI – Cibona Nedjelja, 17.03.2019 u 19,00 h      
Krka – Petrol Olimpija Nedjelja, 17.03.2019 u 21,00 h   
 
Odbojka (ž) – Prva liga, 12. kolo

Galeb Poliklinika Hipokrat – Morača, Subota 16. 03. u 18,00 h SD „Topolica” – Bar
Sudije su; S. Simonovska i M.Bulatović (Bar)

Mediteran Bemax –  Luka Bar, Subota 16. 03. u 18,00 h SC „Rea” – Budva
Sudije su; M. Delić i J. Mitrović (Podgorica)

Gimnazijalac – Nikšić, Subota 16. 03. u 18,00 h  sala JU “Gimnazija” – Kotor
Jedinstvo Franca – Rudar, Subota 16. 03. u 15,00 h SC „Nikoljac” – Bijelo Polje
 
Odbojka (ž) – Druga liga, 1/2 finale play off-a

Albatros –  Luka Bar 2, Subota 16. 03. u 18,00 h SC „Igalo” – Herceg Novi
 
Rukomet (m) – Prva liga, 13. kolo

Partizan 1949 – Mornar 7, Subota 16.03.2019. SC,,Župa“ – Tivat u 17,00h
Sudije su; Ivan Pavićević i Miloš Ražnatović (Cetinje)

Komovi – Budvanska rivijera, Nedjelja 17.03.2019. SC,,Berane“ – Berane u  17,00h
Jedinstvo – Lovćen, Nedjelja 17.03.2019. SC ,,Nikoljac“ – Bijelo Polje u 19,00h
 
Rukomet (m) – Druga liga, 12. kolo

MORK Berane – Prvi As, Petak 15.03.2019. SD „Topolica“ – Bar u 15, 00h
Sudije; Filip Martinović i Predrag Martinović (Cetinje)
 
Rukomet (ž) – Druga liga, 13. kolo

Feniks – Prvi As, Nedjelja 17.03.2019 “Univerzitetska dvorana” – Podgorica u 17,00h
Sudije su; Ivan Drobnjak i Nemanja Rovčanin (Podgorica)
 
Fudbal – Telekom Prva liga, 25. kolo, Nedjelja 17.03.2019. u 15,00 sati

Mornar – OFK Titograd, Nedjelja u 15,00 sati stadion FK “Iskra” u Danilovgradu

Grbalj – Budućnost
Sutjeska – Zeta
Lovćen – Iskra
Petrovac – Rudar
 
Fudbal – Južna regija – 14. kolo

Hajduk – Sloga Radovići, Nedjelja u 14,00 sati pomoćni teren SRC “Topolica” – Bar
Cetinje – Sloga Stari Bar, Nedjelja u 14,00 sati stadion “Obilića poljana” – Cetinje
 
Rukomet (m) – Pionirska liga, Nedjelja 17.03.2019 SC “Venom” – Podgorica

Mornar – Lovćen u 10,00 h
Ak.Djukanović – Mornar 7 u 12,30 h
MORK Berane – Mornar u 13,20 h
Mornar 7 – Sutjeska u 14,10 h