Ostali sportovi

Najava sportskog vikenda za 20. i 21. 10. 2018. godine

by Ilija Kovačević | 18:10:2018 | 12:00:44


Košarka – ABA liga, 4. kolo
Zadar – Mornar, Nedjelja, 21.10.2018 u 17:00 h        

Mega Bemax – Petrol Olimpija, Petak, 19.10.2018 u 17:00 h   
Krka – Partizan NIS, Subota, 20.10.2018 u 17:00 h   
Crvena zvezda mts – Igokea, Subota, 20.10.2018 u 21:00 h   
Cibona – Cedevita, Nedjelja, 21.10.2018 u 19:00 h         
Budućnost VOLI – FMP, Ponedjeljak, 22.10.2018 u 18:00 h
 
Fudbal – Telekom prva liga, 12. kolo (subota, 20.10.2018.)
Lovćen – Mornar, Kamp FSCG Stari aerodrom – Subota u 13, 30 h

Budućnost – OFK Titograd
Iskra – Zeta
Rudar – Grbalj
Petrovac – Sutjeska
 
Fudbal – Južna regija, 6. kolo
Hajduk – Sloga Stari Bar, Nedjelja 21.10.18. u 10 sati i 30 minuta, pomoćni teren SRC “Topolica”

Cetinje – Sloga Radovići, Nedjelja ...
 
 
Odbojka (ž) – Prva liga, 2. kolo
Galeb Poliklinika Hipokrat – Rudar, Subota, 20 10 u 17,00 h SD „Topolica”
Sudije su; D. Vučinić (Podgorica) i S. Simonovska (Bar)

Luka Bar – Nikšić, Subota, 20 10 u 19,00 h SD „Topolica”
Sudije su; N. Plamenac i I. Lazović (oboje iz Bara)

Mediteran – Morača, Subota, 20 10 u 18,00 h SC „Rea”
Jedinstvo – Gimnazijalac, Subota, 20 10 u 17,00 h SC „Nikoljac”
 
 
Rukomet (m) – Prva liga, 4. kolo
,,Lovćen” – ,,Mornar 7”, Nedelja 21.10.2018. SC “Cetinje“ u 18, 00h
Sudije; Marko Vujisić i Stefan Ivanović – Podgorica

,,Ivangrad” – ,,Jedinstvo”, Subota 20.10.2018. SC “Berane” u 18, 00h
,,Budvanska Rivijera Budva” – ,,Partizan 1949”, Subota 20.10.2018. SC “MSC“ Budva  u 18, 00h
Ekipa Komova je slobodna
 
 
Rukomet (m) – Druga liga, 3. kolo
,,Prvi As” – ,,Lovćen II, Subota 20.10.2018. SD “Topolica“ u 14, 00h
Sudije; Andjelina Kažanegra i Jelena Mitrović – Podgorica

,,Rudar” – MRK,,Danilovgrad”, Nedelja 21.10.2018. SC „Ada“ u 18, 00h
,,Mojkovac 2005” – ,,Berane”, Subota 20.10.2018. SC “Vuksan Djukić“ u 18, 00h

Rukomet (ž) – Druga liga, 3. kolo
,,Budućnost III” – ,,Prvi As”, Subota 20.10.2018. SC „Univerzitetska dvorana“ u Podgorici u 18, 00h
Sudije su; Filip Martinović – Predrag Martinović – Podgorica

,,Tivat” – ,,Podgorica 2013”, Petak 19.10.2018. SC “ŽUPA” u 18, 30h
,,Berane 2003” – ,,Feniks”, Subota 20.10.2018. SC “ Berane” u 13,00 h
,,Ulcinj” je slobodan
 
Rukomet (m) – Pionirska liga, Subota 20.10.18. – SC “Venom” Podgorica
14.00h Mornar – Mornar 7
15.40h Akademija Đukanović – Mornar
16.30h Mornar 7 – Lovćen
 
 
Rukomet (ž) – Pionirska liga, Nedjelja 21.10.18. – SC “Venom” Podgorica
10.45h Prvi As – Levalea 2010
12.15h Budućnost – Prvi As