Ostali sportovi

Anđela Mrvaljević osvojila turnir do 14 godina

| 11:04:2018 | 20:42:17

Na terenima TK “Eminent” odigran je turnir za teniserke do 14 godina. Najbolja je bila Anđela Mrvaljević (TK Clay Park) koja je u polufinalu pobijedila Petru Mirkovic (TK As ) 2:0 u setovima. U finalu, talentovana Baranka je bila bolja Mađe Najdanove (TK Top Spin) takodje sa 2:0 u setovima.

Staša i Nemanja u polufinalu

Istovremeno je odigran turnir za teniserke i tenisere do 10 godina na kojem su dobre rezultate ostvarili takmičari (TK Top Spin). Staša Bulatović je stigla do polufinala sa tri pobjede u grupi i izborila  plasman u četvrtfinale u kojem je sa 2:0 savladala Rasovićku, da bi u polufinalu izgubila od Ive Lakić (Eminent)  koja je i osvojila turnir.

Do polufinala u kokurenciji tenisera poslije dvije pobjede u grupi stigao je Nemanja Durutović (TK Top Spin) gdje je poražen od Nikole Malovića iz Nikšića sa 2:0 u setovima.