Ostali sportovi

Uspješan nastup Koprivice i Djurovića u Splitu

| 27:02:2018 | 19:05:58

U okviru 18.Medjunarodnog polumaratona koji je za vikend održan u Splitu učestvovalo je preko 7.500 takmičara u raznim uzrasnim kategorijama. Održana je posebna trka na 5 km na kojoj su učestvovali i atletičari AK "Mornar" iz Bara.

Dragoljub Koprivica iako već veteran u ukupnom plasmanu zauzeo je drugo mjesto. Prvi kroz cilj je prosao hrvatski reprezentativac Jure Bozinovic ,dok je na trecem mjestu zavrsio Branimir Satara iz Bosne i Hercegovine.

U konkurenciji juniora na 5.000 metara, takodje član AK "Mornar" iz Bara Vlado Djurović pobijedio je ispred takmičara iz Bosne i Hercegovine Emila Drmića i Ljubana Gudelja.

U ukupnom plasmanu Djurović je takođe bio dobar. Završio je kao četvoroplasirani u trci na 5.000 metara u svim kategorijama.