Odbojka

Završen 3. vikend Jugopetrol EKO mini odbojke

izvor; OSCG | 19:11:2017 | 18:01:54


Danas je u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigran je treći vikend takmičenja u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica i dječaka rođenih 2005. i mlađe.

Kompletni rezultati;

Akademija – Budućnost Bemax 0:2 ( 6:21, 12:21 )
Akademija: Todorović, Ulcinjak, Dragović, Vuković, Bulatović, Lopičić, Ivanišević.
Budućnost Bemax: Janković, Milačić, Mugoša, Vujošević, Žugić, Marojević, Lakić, Janković L., Milonjić, Bicić.
 
Mediteran – Budućnost Capital Plaza 2 0:2 ( 2:21, 4:21 )
Mediteran: Pribilović, Vuković, Rakočević, Banović, Perović, Radović, Popović, Stanišić, Milanović, Fafulić, Zvicer, Ražnatović, Marić, Šćekić, Filipović, Nikčević.
Budućnost Capital Plaza 2: Vukčević, Stojanović, Mitrović, Simonović, Drobnjak, Mijušković, Darmanović, Bjelica, Đorđević, Đurišić, Đačić, Zajović.
 
Mrkojevići 2 – Nikšić 2:0 ( 21:6, 21:4 )
Mrkojevići 2: Đurđević, Pavićević, Muhović, Erović, Pepeljak.
Nikšić: Bogetić, Petrović, Knežević, Knežević E., Perišić, Mrkić, Trifunović, Eraković.
 
Budućnost Bemax – Mediteran 2:0 ( 21:5, 21:6 )
Budućnost Bemax: Janković, Milačić, Mugoša, Vujošević, Žugić, Marojević, Lakić, Janković L., Milonjić, Bicić.
Mediteran: Pribilović, Vuković, Rakočević, Banović, Perović, Radović, Popović, Stanišić, Milanović, Fafulić, Zvicer, Ražnatović, Marić, Šćekić, Filipović, Nikčević.

Budućnost Capital Plaza 2 – Mrkojevići 1 0:2 ( 9:21, 6:21 )
Budućnost Capital Plaza 2: Vukčević, Stojanović, Mitrović, Simonović, Drobnjak, Mijušković, Darmanović, Bjelica, Đorđević, Đurišić, Đačić, Zajović.
Mrkojevići 1: Đurović, Arabelović, Perazić, Zverotić.
 
Mrkojevići 1 – Nikšić 2:0 ( 21:1, 21:1 )
Mrkojevići 1: Đurović, Arabelović, Perazić, Zverotić.
Nikšić: Bogetić, Petrović, Knežević, Knežević E., Perišić, Mrkić, Trifunović, Eraković.
 
Budućnost Capital Plaza – Top Volley 2:0 ( 21:18, 21:14 )
Budućnost Capital Plaza: Petričević, Kovačević, Uskoković, Prelević.
Top Volley: Krnić, Mrdak, Stijepović, Tošković, Bulatović.
 
Top Volley 1 – Bar Volley 2 2:0 (21:13, 22:20)
Top Volley 1: Klikovac, Petković, Božović, Šćepanović, Čobrenović.
Bar Volley 2: Petrović, Lješović, Ramović, Šaltić, Pelević.
 
Mediteran – Budućnost Capital Plaza 2:0 ( 21:4, 21:11 )
Mediteran: Bigović, Rađenović, Ražnatović, Bauk, Bulatović, Vuksanović, Milenković.
Budućnost Capital Plaza: Vujović, Brković, Uskoković, Petričević, Stojanović, Zindović, Bigović.
 
Top Volley – Mrkojevići 2:1 ( 21:12, 15:21, 15:12 )
Top Volley: Stjepović, Tošković, Mrdak, Krnić, Bulatović.
Mrkojevići: Popović, Karamanga, Milić, Milić D., Kostić, Obradović.

Mediteran – Bar Volley 2 1:2 ( 17:21, 23:21, 13:15 )
Mediteran: Bigović, Rađenović, Ražnatović, Bauk, Bulatović, Vuksanović, Milenković.
Bar Volley 2: Petrović, Lješović, Ramović, Šaltić, Pelević.
 
Bar Volley 3 – Bar Volley 1 0:2 ( 12:21, 13:21 )
Bar Volley 3: Pavlović, Šaltić, Drobnjak, Petrić, Bracović.
Bar Volley 1: Klikovac, Petković, Božović, Šćepanović, Čabrenović.
 
Mrkojevići – Bar Volley 3 1:2 ( 21:16, 15:21, 11:15 )
Mrkojevići: Popović, Karamanga, Milić, Milić D., Kostić, Obradović.
Bar Volley 3: Pavlović, Šaltić, Drobnjak, Petrić, Bracović.
 
Top Volley 2 – Budućnost Capital Plaza 1 0:2 ( 9:21, 19:21 )
Top Volley 2: Sindik, Perović, Kovačević S., Kovačević I., Ćupić, Perazić U., Perazić E., Pešić.
Budućnost Capital Plaza 1: Mrđenović, Čičić, Vučinić, Radonjić, Bogojević, Peković, Mugoša, Mudreša.
 
Top Volley 1 – Top Volley 2 2:1 ( 21:14, 11:21, 15:10 )
Top Volley 1: Petričević, Kaljević, Stijepović, Selmani, Nezisić, Điknić, Rakočević, Perišić, Brajović, Stanišić, Adamović.
Top Volley 2: Sindik, Perović, Kovačević S., Kovačević I., Ćupić, Perazić U., Perazić E., Pešić.
 
Mrkojevići 3 – Gorštak 0:2 ( 18:21, 18:21 )
Mrkojevići 3: Adžagić, Fici, Popović, Popović I.
Gorštak: Vuković, Dašić, Knežević, Jovanović, Perović, Drašković, Raketić.
 
Top Volley 1 – Akademija 0:2 ( 17:21, 9:21 )
Top Volley 1: Petričević, Kaljević, Stijepović, Selmani, Nezisić, Điknić, Rakočević, Perišić, Brajović, Stanišić, Adamović.
Akademija: Todorović, Ulcinjak, Dragović, Vuković, Bulatović, Lopičić, Ivanišević.
 
Mrkojevići 3 – Budućnost Capital Plaza 1 0:2 ( 16:21, 13:21 )
Mrkojevići 3: Adžagić, Fici, Popović, Popović I., Đurđević, Erović.
Budućnost Capital Plaza 1: Mrđenović, Čičić, Vučinić, Radonjić, Bogojević, Peković, Mugoša, Mudreša.
 
Mrkojevići 2 – Gorštak 2:0 ( 21:10, 22:20 )
Mrkojevići 2: Đurđević, Pavićević, Muhović, Erović, Pepeljak.
Gorštak: Vuković, Dašić, Knežević, Jovanović, Perović, Drašković, Raketić.