Odbojka

Završen 2. vikend Jugopetrol EKO mini odbojke

izvor; OSCG | 12:11:2017 | 15:49:59


Danas je u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigran drugi vikend takmičenja u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica i dječaka rođenih 2005. i mlađe.

Kompletni rezultati:

Morača 2 – Budućnost Capital Plaza 3 2:0 (21:11, 21:8 )
Morača 2: Popović,Vukčević, Brkanović, Lalović, Medojević, Kujović, Rudan, Perović.
Budućnost Capital Plaza 3: Brajović, Popivić, Andić, Mrđenović, Kaluđerović, Prelević.
 
Budućnost Capital Plaza 3 – Morača 3 0:2 ( 13:21, 4:21 )
Budućnost Capital Plaza 3: Brajović, Popivić, Andić, Mrđenović, Kaluđerović, Prelević.
Morača 3: Marković, Bojović, Krivokapić, Radulović, Martinović, Vumanić, Radunović, Marić.
 
 Mladost 2 – Nikšić 0:2 ( 10:21, 13:21 )
Mladost 2: Mrvaljević, Mrvaljević T., Jekić, Stojković, Džudović, Petović.
Nikšić: Đilas, Vulanović, Đurović, Nikolić.
 
 Morača 1 – Nikšić 0:2 ( 17:21, 13:21 )
Morača 1: Tošić, Kankaraš, Vuković, Petrović, Iličković, Đuranović, Mijušković, Malbaški.
Nikšić: Đilas, Vulanović, Đurović, Nikolić.
 
Mladost 1 – Mladost 2 2:0 ( 21:11, 21:12 )
Mladost 1: Stanišić, Ševaljević, Telesmanić, Kilibarda, Tujković, Radmanović.
Mladost 2: Mrvaljević, Mrvaljević J., Džudović, Stojković, Petović, Jekić.
 
Mladost 1 – Ivangrad 2011 2:0 ( 21:19, 21:3 )
Mladost 1: Stanišić, Ševaljević, Telesmanić, Kilibarda, Tujković, Radmanović.
Ivangrad 2011: Ralević, Knežević A., Knežević K., Popović, Đurković, Nedović, Popović, Petrić.
 
Top Volley 2 – Mrkojevići 1 0:2 ( 8:21, 10:21 )
Top Volley 2: Kovačević, Ćupić, Salagić, Vujković, Rakočević, Maraš, Sindik.
Mrkojevići 1: Kadić, Škretović, Kalamperović, Pecović, Rašketić.
 

Top Volley 3 – Mediteran 2 2:0 ( 21:3, 21:6 )
Top Volley 3: Adžić, Mišović, Baturan, Misović, Šljukić, Čagorović, Kažić, Pavićević, Raičević, Polina, Koljenović.
Mediteran 2: Rajović, Đuričić, Daskaloski, Vujović, Jovičić, Kaženegra, Beronja, Nesović, Rucović, Vujisić, Bosančić.
 
Albatros – Budućnost Capital Plaza 2 0:2 ( 13:21, 12:21 )
Albatros: Vasiljević, Vojnović, Božović, Jablan, Milanović, Stajić, Stevović, Roganović, Hajduković.
Budućnost Capital Plaza 2: Zejak, Zejak S., Popović, Bulatović, Pupović, Vučinić, Radonjić, Nikolić.
 
Albatros – Budućnost Capital Plaza 1 0:2 ( 3:21, 7:21 )
Albatros: Vasiljević, Vojnović, Božović, Jablan, Milanović, Stajić, Stevović, Roganović, Hajduković.
Budućnost Capital Plaza 1: Popović, Ćetković, Vuković, Čičić, Stanojević, Jovović.
 
Budućnost Capital Plaza 1 – Budućnost Bemax 1:2 ( 18:21, 21:16, 10:15 )
Budućnost Capital Plaza 1: Popović, Ćetković, Vuković, Čičić, Stanojević, Jovović.
Budućnost Bemax: Janković, Bjelić, Radulović, Đuranović, Bogojević, Milačić, Karadžić, Ljuljđaj, Ćetković, Tošković, Đoković, Radunović, Lazović.
 

Budućnost Bemax – Mrkojevići 3 2:0 ( 21:13, 21:10 )
Budućnost Bemax: Janković, Bjelić, Radulović, Đuranović, Bogojević, Milačić, Karadžić, Ljuljđaj, Ćetković, Tošković, Đoković, Radunović, Lazović.
Mrkojevići 3: Šiškova, Pavićević, Purlija, Vukčević, Obradović, Cungu, Đakonović, Peškan.
 
Mediteran 2 – Akademija 1 0:2 ( 9:21, 3:21 )
Mediteran 2: Rajović, Đuričić, Daskalovski, Vujović, Jovović, Kaženegra, Beronja, Nešović, Ruković, Vujisić, Bosavčić.
Akademija 1: Anđelić, Krunić, Đukić, Durutović, Ćorović, Zarubica.
 
Akademija 1 – Mediteran 1 1:2 ( 18:21, 21:12, 5:15 )
Akademija 1: Anđelić, Krunić, Đukić, Durutović, Ćorović, Zarubica.
Mediteran 1: Kovačević, Kovačević J., Delibašić, Novaković, Šćekić, Gudelj, Kragić, Vučinić, Radulović.
 
 Mediteran 1 – Akademija 2 2:1 ( 21:15, 19:21, 15:10 )
Mediteran 1: Kovačević, Kovačević J., Delibašić, Novaković, Šćekić, Gudelj, Kragić, Vučinić, Radulović.
Akademija 2: Mitrović, Vlahović, Knežević, Simović, Radević, Jorić.
 
Mrkojevići 3 – Top Volley 1 1:2 ( 21:13, 15:21, 12:15 )
Mrkojevići 3: Šiškova, Pavićević, Purlija, Vukčević, Obradović, Cungu, Đakonović, Peškan.
Top Volley 1: Đukić, Đukić U., Perišić, Milačić, Sovićević, Božović, Đurović.

 
Top Volley 1 – Mrkojevići 2 0:2 ( 3:21, 19:21 )
Top Volley 1: Đukić, Đukić U., Perišić, Milačić, Sovićević, Božović, Đurović.
Mrkojevići 2: Kurtović, Vukić, Perazić, Spahija, Bidžur.
 
Gorštak – Morača 2 0:2 ( 9:21, 10:21 )
Gorštak: Vujisić, Živić, Rakočević, Abramović, Bulatović, Ilinčić, Jekić, Bulatović A., Bulatović I., Jelić.
Morača 2: Vukčević, Popović, Perović, Brkanović, Lalević, Rudan, Medojević, Kujović, Zindović.
 
Mrkojevići 2 – Top Volley 2 2:0 ( 21:11, 21:8 )
Mrkojevići 2: Kurtović, Vukić, Perazić, Spahija, Bidžur.
Top Volley 2: Ćupić, Maraš, Kovačević, Salagić, Vujković.
 
Morača 1 – Gorštak 2:0 ( 21:7, 21:10 )
Morača 1: Iličković, Petrović, Tošić, Kankaraš, Miušković, Vuković, Đukanović, Mustur.
Gorštak: Vujisić, Živić, Rakočević, Abramović, Bulatović, Ilinčić, Jekić, Bulatović A., Bulatović I., Jelić.
 
Akademija 2 – Akademija 3 2:0 ( 21:11, 21:10 )
Akademija 2: Mitrović, Vlahović, Knežević, Simović, Radević, Jorić.,
Akademija 3: Zejak, Nahas, Čabarkapa, Ćatić, Milaković, Kalezić.
 
Ivangrad 2011 – Akademija 3 2:0 ( 21:9, 21:19 )
Ivangrad 2011: Ralević, Knežević A., Knežević K., Popović, Đurković, Nedović, Popović, Petrić.
Akademija 3: Zejak, Nahas, Čabarkapa, Ćatić, Milaković, Kalezić, Zarubica.
 
Morača 3 – Budućnost Capital Plaza 2 2:0 ( 21:14, 21:9 )
Morača 3: Radunović, Krivokapić, Vuković, Radulović, Janičić, Marković, Martinović, Koprivica, Marić, Bojović.
Budućnost Capital Plaza 2: Bulatović, Pupovac, Radonjić, Nikolić.
 
Mrkojevići 1 – Top Volley 3 2:0 ( 21:6, 21:17 )
Mrkojevići 1:  Pecović, Škretović, Kadić, Kalamperović, Rašketić.
Top Volley 3: Koljenović, Kazić, Pavićević, Adžić, Baturan, Čagorović, Raičević, Šljukić, Patrijakova, Misović.