Odbojka

Maksimalan učinak pionira Bar Volley-a prvog vikenda

izvor; OSCG | 06:11:2017 | 22:48:31


Juče je u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore, u sali Gimnazije “Slobodan Škerović”, odigran je prvi vikend pionirske lige Crne Gore za odbojkaše. Poslije prvog vikenda maksimalan učiank imaju pioniri Bar Volley-a.

Postignuti su sledeći rezultati:

Jedinstvo Bemax – Mediteran 2:1 ( 36:34, 15:25, 15:11 )
Jedinstvo Bemax: Obradović, Jahjagić, Šekularac, Medojević, Ćinćur, Rovčanin, Rakočević, Radivojević, Mrdak, Idrizović, Stuljić, Knežević, Ćetković.
Mediteran: Rađenović, Ražnatović, Bigović, Zec, Bulatović, Radović, Milenković, Tršić, Milenković.
 
Jedinstvo Bemax – Bar Volley 1:2 ( 13:25, 27:25, 12:15 )
Jedinstvo Bemax: Obradović, Jahjagić, Šekularac, Medojević, Ćinćur, Rovčanin, Rakočević, Radivojević, Mrdak, Idrizović, Stuljić, Knežević, Ćetković.
Bar Volley: Kalašić, Petrović, Milić, Ramović, Cimbaljević, Božović, Klikovac, Milić, Strahinja, Petković, Smolović, Cimbaljević L., Lješević, Muratović.


Budućnost Capital Plaza – Bar Volley 0:2 ( 20:25, 15:25 )
Budućnost Capital Plaza: Ćetković, Dominik, Čičić, Nikčević, Lečić, Perunović, Stanojević, Bigović, Miranović.
Bar Volley: Kalašić, Petrović, Milić, Ramović, Cimbaljević, Božović, Klikovac, Milić, Strahinja, Petković, Smolović, Cimbaljević L., Lješević, Muratović.


Top Volley – Mediteran 0: 2 ( 13:25, 9:25 )
Mediteran: Rađenović, Ražnatović, Bigović, Zec, Bulatović, Radović, Milenković, Tršić, Milenković.
Top Volley: Bulatović, Mašković, Perić, Stijepović, Grahovac, Gluščević, Jaćimović.

 
Završen prvi vikend za pionirke, odigrano 17 utakmica
 
U organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore, u dvorani Verde Kompleksa, juče je odigran prvi vikend pionirske lige Crne Gore za odbojkašice.
 
Postignuti su sledeći rezultati:
 
Nikšić – Akademija 1:2 (25:15, 21:25, 13:15 )
Nikšić: Delibašić, Vulaković, Nikčević, Pavićević, Bulajić, Đurović, Nikolić, Nikčević, Perišić, Đilas.
Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Šćepović, Simović, Rakočević, Mitrović.
 
Gorštak – Luka Bar 2:0 ( 25:19, 25:23 )
Gorštak: Vujisić, Tapušković, Obrenović, Mulević, Dabetić, Zajić, Medenica, Bulatović, Peković, Drakul, Šćepanović, Dašić, Dozić.
Luka Bar: Krgović, Lukić, Gović, Jovetić, Smolović, Ostojić, Jovanović, Hodžić, Raičević, Knežević, Martinović.

 
Gimnazijalac – Herceg Novi 0:2 ( 22:25, 17:25 )
Gimnazijalac: Čorović, Milicić, Bećir, Bulatović, Popović, Plamenac, Ivović, Ćetković, Pranović, Dragović, Ivanović, Banićević.
Herceg Novi: Popović, Ćuflin, Petrović, Bujović, Petrović N., Senić, Peraš, Đuraković, Kapor, Baković, Dabarčić, Andrić, Kovačević, Bovan.
 
Ivangrad 2011 – Mrkojevići 0:2 ( 19:25, 11:25 )
Ivangrad 2011: Đurišić B., Đurišić S., Ralević, Dubak, Janić, Bogavac, Matović.
Mrkojevići: Kadić, Ljajević, Kalamperović, Spahija, Bidžur, Vukić, Đurović, Ćatović, Bajramović.

 
Libero – Budućnost Capital Plaza 2:0 ( 25:11, 25:20 )
Libero: Martinović, Medin, Armenko. Đurašić, Vraneš, Sredović, Jovanović, Iličković, Zlotvorić, Kovačević, Mladenović, Đedović.
Budućnost Capital Plaza: Popović, Ćetković, Vuković, Jovović, Burzanović, Jovović, Stanojević, Radonjić, Nikolić, Stanojević I.
 
Jedinstvo Bemax – Gimnazijalac 1:2 ( 21:25, 25:19, 9:15 )
Jedinstvo Bemax: Rakočević, Bošković, Barać, Zujović, Vuletić, Madžgalj, Radević, Popović, Jevrić, Rečević, Vukadinović, Novović.
Gimnazijalac: Čorović, Popović, Bećir, Bulatović, Popović M., Ivović, Ćetković, Pranović, Dragović, Ivanović, Banićević.
 
Herceg Novi – Gorštak 1:2 ( 25:19, 13:25, 11:15 )
Herceg Novi: Popović, Gunlib, Petrović, Vujović, Petrović N., Selić, Kiperaš, Đuratović, Kapor, Baković, Dabarcić, Bleništa, Kovačević, Bovan.
Gorštak: Zivić, Tapušković, Obrenović, Mulević, Dabetić, Zajić, Medenica, Bulatović, Peković, Drakul, Šćepanović, Dašić, Dozić.  
 
Mrkojevići – Luka Bar 0:2 ( 16:25, 9:25 )
Mrkojevići: Kadić, Ljajević, Kalamperović, Spahija, Bidžur, Vukić, Đurović, Ćatović, Bajramović.
Luka Bar: Krgović, Lukić, Gović, Jovetić, Smolović, Ostojić, Jovanović, Hodžić, Raičević, Knežević, Martinović.


Budućnost Capital Plaza – Budućnost Bemax 0:2 (15:25, 22:25 )
Budućnost Capital Plaza: Popović, Ćetković, Vuković, Jovović, Burzanović, Jovović, Stanojević, Radonjić, Nikolić, Stanojević I.
Budućnost Bemax: Stanković, Tofčević, Đurković, Đuranović, Radulović, Lazović, Ćetković, Pešić, Bjelanović, Matić.
 
Galeb Poliklinika Hipokrat – Morača 2:1 ( 25:15, 24:26, 16:14 )
Galeb Poliklinika Hipokrat: Čavić, Šaltić, Krivokapić, Tvrdišić, Gagović, Vlaović, Šćekić, Dragojević, Vuksanović, Čupić, Bajčeta, Koprivica.
Morača: Martinović, Pavićević, Boljević, Đurišić, Petrović, Šofranac, Milačić, Kankaraš, Tošić, Popović, Pajović, Kaležić, Mijušković.
 
Jedinstvo Bemax – Mediteran 2:1 ( 21:25, 25:15, 15:12 )
Jedinstvo Bemax: Rakočević, Bošković, Barać, Zujović, Vuletić, Madžgalj, Radević, Popović, Jevrić, Rečević, Vukadinović, Novović.
Mediteran: Bajković, Vuksanović, Kovačević, Božović, Manojlović, Vukadin, Gudelj, Nikpaljević, Delibašić, Nedović T., Nedović I., Lučić, Šćekić.
 
Nikšić – Mladost 1:2 ( 22:25, 25:18, 11:15 )
Nikšić: Delibašić, Vulaković, Nikčević, Pavićević, Bulajić, Đurović, Nikolić, Nikčević, Perišić, Đilas.
Mladost: Stanišić, Ševaljević, Telesmanić, Mrvaljević, Radošević, Grbović, Kilibarda, Tujković, Radmanović, Klakor.
 
Morača – Rudar 2:0 ( 25:16, 25:19 )
Morača: Martinović, Pavićević, Boljević, Đurišić, Petrović, Šofranac, Milačić, Kankaraš, Tošić, Popović, Pajović, Kaležić, Mijušković.
Rudar: Ostojić, Gazdić, Sokić, Preradović, Smolović, Vraneš, Drnda, Leovac, Ćalasan, Tabaković.

Budućnost Bemax – Mediteran 0:2 ( 16:25, 17:25 )
Budućnost Bemax: Stanković, Tofčević, Đurković, Đuranović, Radulović, Lazović, Ćetković, Pešić, Bjelanović, Matić.
Mediteran: Bajković, Vuksanović, Kovačević, Božović, Manojlović, Vukadin, Gudelj, Nikpaljević, Delibašić, Nedović T., Nedović I., Lučić, Šćekić.


Galeb Poliklinika Hipokrat – Libero 1:2 ( 12:25, 26:24, 7:15 )
Galeb Poliklinika Hipokrat: Čavić, Šaltić, Krivokapić, Tvrdišić, Gagović, Vlaović, Šćekić, Dragojević, Vuksanović, Čupić, Bajčeta, Koprivica.
Libero: Martinović, Medin, Armenko. Đurašić, Vraneš, Sredović, Jovanović, Iličković, Zlotvorić, Kovačević, Mladenović, Đedović.

 
Rudar – Mladost 2:1 ( 31:33, 25:10, 15:8 )
Rudar: Ostojić, Gazdić, Sokić, Preradović, Smolović, Vraneš, Drnda, Leovac, Ćalasan, Tabaković.
Mladost: Stanišić, Ševaljević, Telesmanić, Mrvaljević, Radošević, Grbović, Kilibarda, Tujković, Radmanović, Klakor.
 
Akademija – Ivangrad 2011 2:0 ( 25:13, 25:18 )
Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Šćepović, Simović, Rakočević, Mitrović.
Ivangrad 2011: Đurišić B., Đurišić S., Ralević, Dubak, Janić, Bogavac, Matović.