Odbojka

Održan drugi Memorijalni turnir "Velimir Rajo Sćepanović"

by Ilija Kovačević | 23:05:2016 | 13:34:57


U Baru je proteklog prazničnog vikenda u salama osnovnih škola "Blažo Jokov Orlandić","Anto Djedović" i "Jugoslavija", u organizaciji ŽOK Galeb, održan je drugi po redu Memorijalni međunarodni turnir u odbojci "Velimir Rajo Šćepanović".

Kao i prošle godine,turnir je igran u dvije kategorije (djevojčice rođene 2000.i mlađe i 2002. i mlađe).

Sve ekipe učesnice su dobile zahvalnice, a organizator je takođe obezbijedio i pehare za najbolje ekipe kao i pojedinačne nagrade koje su uručili Nikola Vujačić i ćerke Raja Šćepanovića - Ivana i Iva.

 
2000. godište
 
Grupa A             Grupa B             Grupa C        Grupa D
Herceg Novi       Budva                 Galeb 1            Morača
Široki           Budućnost Bemax     Makarska        Lovćen
Ivangrad           Galeb 2                  Gorštak          Jedinstvo
 
Rezultati:
 
Grupe A i B                                    Grupe C i D
Galeb 2-Budva  0:2                  Galeb 1 - Makarska 2:0
Široki-Herceg Novi 1:2            Morača - Lovćen 2:1
Budućnost-Budva   0:2           Gorštak - Makarska 0:2
Široki-Ivangrad 2:1                  Lovćen - Jedinstvo  2:0
Budućnost - Galeb 2 0:2        Galeb 1 - Gorštak 2:0
H.Novi-Ivangrad  2:0              Jedinstvo - Morača  0:2
 
Široki - Galeb 2 2:0                 
Makarska - Lovćen 2:0
Budućnost Bemax - Ivangrad 2:0
Gorštak - Jedinstvo 0:2

 
za 11.mjesto Ivangrad - Gorštak 2:0
za 9.mjesto Budućnost Bemax - Jedinstvo 2:0
za 7.mjesto Lovćen - Galeb 2 2:1
za 5.mjesto Široki - Makarska 2:0
 
Polufinala:
 
Galeb 1 - Morača 2:0
Herceg Novi - Budva 1:2
 
za 3.mjesto
Herceg Novi - Morača 2:1
 
Finale
Galeb 1 - Budva 1:2
 

Pojedinačne nagrade:
 
Najbolji libero - Ana Pejović (Budva)
Najbolji bloker - Saška Djurović (Morača)
Najbolji smečer - Jelena Djurović (Budva)
Najbolji primač - Katarina Ćaćić (Galeb 1)
Najbolji tehničar - Hristina Bečanović (Herceg Novi)
Najbolji igrač - Milena Burzanović (Budva)
 

2002.godište
 
Grupa A                                      Grupa B                
Budućnost                                   Makarska                   
Galeb 1                                         Morača
Libero                                           Gimnazijalac
 
Rezultati:
 
Galeb  - Libero     2:0                                     
Morača-Makarska    2:0                          
Libero - Budućnost  0:2                         
Gimnazijalac - Morača   0:2               
Budućnost - Galeb   0:2                      
Makarska-Gimnazijalac   0:2   
Galeb - Gimnazijalac 2:0
Morača - Budućnost 2:0
Gimnazijalac - Libero 2:1
Makarska - Budućnost  2:1
 
za 5.mjesto
Budućnost  - Libero 2:0

za 3.mjesto
Makarska - Gimnazijalac 2:1
 
Finale
Galeb - Morača 2:0


Pojedinačne nagrade:
 
Najbolji libero - Jovana Kovačević (Galeb)
Najbolji bloker - Ksenija Belada
Najbolji smečer - Nevena Vukčević (Galeb)
Najbolji primač - Petra Kostić (Galeb)
Najbolji tehničar - Marija Šušić (Galeb)
Najbolji igrač - Marija Tusevljak (Galeb)