Luka Bar pobjedom krenula u odbranu titule

by Ilija Kovačević | 10:04:2019 | 21:55:12

Luka Bar – Rudar: 3 - 0 (26:24, 25:18, 25:16)

Sudije; Predrag Beljkaš i Sonja Simonovska (Bar)

Luka Bar; Petrović, Dević, Duraković, Cenović, Burzanović, Zavišić, Martinović, Knežević, Vukoslavčević, Vuković, Čarapić, Hodžić, Barjaktarović.

Rudar; Vukčević, Čakar, Vučetić, Bulatović, Leovac, Smolović, Petrović, Marković, Džaković, Stanić.

Odbojkašice Luke Bar povele su polufinalnu trku Play-off-a za prvaka Crne Gore.

Baranke su večeras u SD „Topolica“ sa maksimalnih 3:0 pobijedile ekipu Rudara, nanijevši im peti uzastopni poraz ove sezone, što u prvenstvu, što u Kupu.

Gošće su mnogho bolje počele utakmicu, vodile u dobrom dijelu prvog seta, ali su u finišu ovog dijela domaće zaigrale kvalitetnije i na razliku stigle do seta.

U nastavku nije bilo tolike neizvjesnosti pa je šampion za 61. minut efkektivne igre stigao do pobjede.

Milena Burzanović sa 22 poena i Dijana Vuković sa 19 vodile su Baranke do prvog trijumfa u polufinalnmoj seriji, dok su u ekipi iz Pljevalja bolje od ostalih bile Majda Čakar sa 9 i Ana Marković sa 7 poena.

Druga utakmica polufinala na programu je u subotu 13. marta od 16 sati u Pljevljima.