Odbojka

Završen prvi vikend pionirske odbojkaške lige

izvor ; OSCG | 23:10:2018 | 07:07:36


U organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore, u dvorani Verde Kompleksa, proteklog vikenda je odigran prvi vikend pionirske lige Crne Gore za odbojkašice.

Rezultati:

Budućnost – Akademija 0:2 (14:25, 15:25)
Budućnost: Stanković, Đurković, Mišurović, Radulović, Lazović, Dragić, Vulović, Ćetković, Bjelanović, Matić, Vučetić.
Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Šćepanović, Mitrović, Orlandić, Durutović, Čabarkapa, Belojević, Simović.

Galeb Poliklinika Hipokrat – Nikšić 2:1 (27:29, 25:20, 15:2)
Galeb Poliklinika Hipokrat: Bajčeta, Đuričić, Krivokapić, Dragojević, Dabanović, Ćupić, Šćekić, Cikić, Vlaović, Tvrdišić, Čavić, Šaltić, Vlahović, Šabović.
Nikšić: Stević, Vulanović, Miletić, Bulajić, Đurović, Nikolić, Bjelić, Durutović, Marković.


Libero – Morača 2:1 (14:25, 25:22, 15:5)
Libero:   Tomašević, Matunović, Medin, Armenko, Đurašić, Tomašević, Sredović, Jovanović, Vraneš, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović.
Morača: Martinović, Pavićević, Mijušković, Vidaković, Đurišić, Kankaraš, Rudan, Milačić, Boljević, Popović, Kalezić, Tošić, Petrović.

Luka Bar – Gimnazijalac 2:1 (25:14, 19:25, 15:7)
Luka Bar: Martinović, Lukić, Ražnatović, Zeković, Smolović, Pešić, Gardašević, Knežević, Raičević, Hodžić, Adžić, Jovanović, Zarubica.
Gimnazijalac: Ćorović, Franović, Radanović, Bulatović, Popović, Dragović, Ćetković, Plamenac.

Akademija – Mediteran 2:1 (21:25, 25:12, 15:8)
Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Šćepanović, Mitrović, Orlandić, Durutović, Čabarkapa, Belojević, Simović.
Mediteran: Bajković, Božović, Novaković, Manojlović, Nikaljević, Zejak, Gudelj, Zvicer, Kovačević, Vukadin, Delibašić, Lučić, Cerović, Kovačević.

Gorštak – Budućnost Capital Plaza 2:0 (25:10, 25:19)
Gorštak: Grdinić, Tapušković, Obrenović, Vujisić, Peković, Šćepanović, Medenica, Bulatović, Abramović, Šćepanović A., Drakul, Zajić, Dašić, Dožić.
Budućnost Capital Plaza: Jovović, Radonjić, Nikolić, Stanojević I., Stanojević A., Vuković, Anđić, Korać, Mrđenović, Radojević, Čičić, Vučinić.

Jedinstvo – Mrkojevići 2:0 (25:6, 25:16)
Jedinstvo: Krgović, Jevrić, Žujović, Hadžibegović, Vuletić, Radović, Madžgalj, Popović, Veličković, Balazo, Veličković M., Barać.
Mrkojevići: Kadić, Pecović, Škretović, Ljaljević, Kalamperović, Ćatović, Spahija, Bidžur, Vukić, Đurović, Ćatović.


Mediteran – Top Volley 2:0 (25:11, 25:13)
Mediteran: Bajković, Božović, Novaković, Manojlović, Nikaljević, Zejak, Gudelj, Zvicer, Kovačević, Vukadin, Delibašić, Lučić, Cerović, Kovačević.
Top Volley: Adžić, Maraš, Kažić, Petrjakova, Koljenović, Mijušković, Baturan, Kovačević, Gagorović, Mišović.

Gimnazijalac – Ivangrad 2011 2:0 (25:9, 25:21)
Gimnazijalac: Ćorović, Franović, Radanović, Bulatović, Popović, Dragović, Ćetković, Plamenac.
Ivangrad 2011: Popović, Jašović, Janjić, Bogavac, Aković, Ralević, Đurišić, Knežević, Aković.
 
Budućnost Capital Plaza – Luka Bar 0:2 (17:25, 12:25)
Budućnost Capital Plaza: Jovović, Radonjić, Nikolić, Stanojević I., Stanojević A., Vuković, Anđić, Korać, Mrđenović, Radojević, Čičić, Vučinić.
Luka Bar: Martinović, Lukić, Ražnatović, Zeković, Smolović, Pešić, Gardašević, Knežević, Raičević, Hodžić, Adžić, Jovanović, Zarubica.


Herceg Novi – Mladost 1:2 (25:15, 14:25, 9:15)
Herceg Novi: Petković, Ćuhlib, Bijelović, Petrović, Senić, Banićević, Baković, Kapor, Nikolić, Davidović, Kovačević, Bovan.
Mladost: Stanišić, Ševaljević, Mrvaljević, Telesmanić, Grbović, Kilibarda, Petranović, Radošević, Tujković, Radmanović, Arsić, Džudović, Marić, Stojković.

Rudar – Jedinstvo 0:2 (20:25, 8:25)
Rudar: Vujanović, Vraneš, Ječmenica, Preradović, Smolović, Vraneš M., Jelovac, Leovac, Ćalasan, Tabaković, Klačar, Sokić, Drnda, Ostojić.
Jedinstvo: Krgović, Jevrić, Žujović, Hadžibegović, Vuletić, Radović, Madžgalj, Popović, Veličković, Balazo, Veličković M., Barać.

Mrkojevići – Gorštak 0:2 (17:25, 21:25)
Mrkojevići: Kadić, Pecović, Škretović, Ljaljević, Kalamperović, Ćatović, Spahija, Bidžur, Vukić, Đurović, Ćatović.
Gorštak: Grdinić, Tapušković, Obrenović, Vujisić, Peković, Šćepanović, Medenica, Bulatović, Abramović, Šćepanović A., Drakul, Zajić, Dašić, Dožić.

Nikšić – Budućnost 2:0 (25:22, 25:21)
Nikšić: Stević, Vulanović, Miletić, Bulajić, Đurović, Nikolić, Bjelić, Durutović, Milić, Marković.
Budućnost: Stanković, Đurković, Mišurović, Radulović, Lazović, Dragić, Vulović, Ćetković, Bjelanović, Matić, Vučetić.
 
Mladost – Galeb Poliklinika Hipokrat 0:2 (9:25, 16:25)
Mladost: Stanišić, Ševaljević, Mrvaljević, Telesmanić, Grbović, Kilibarda, Petranović, Radošević, Tujković, Radmanović, Arsić, Džudović, Marić, Stojković.
Galeb Poliklinika Hipokrat: Bajčeta, Đuričić, Krivokapić, Dragojević, Dabanović, Ćupić, Šćekić, Cikić, Vlaović, Tvrdišić, Čavić, Šaltić, Vlahović, Šabović.

Ivangrad 2011 – Herceg Novi 1:2 (24:26, 25:12, 8:15)
Ivangrad 2011: Popović, Jašović, Janjić, Bogavac, Aković, Ralević, Đurišić, Knežević, Aković.
Herceg Novi: Petković, Ćuhlib, Bijelović, Petrović, Senić, Banićević, Baković, Kapor, Nikolić, Davidović, Kovačević, Bovan.

Rudar – Libero 0:2 (18:25, 22:25)
Rudar: Vujanović, Vraneš, Ječmenica, Preradović, Smolović, Vraneš M., Jelovac, Leovac, Ćalasan, Tabaković, Klačar, Sokić, Drnda, Ostojić.
Libero:   Tomašević, Matunović, Medin, Armenko, Đurašić, Tomašević, Sredović, Jovanović, Vraneš, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović.

Top Volley – Morača 0:2 (11:25, 11:25)
Top Volley: Adžić, Maraš, Kažić, Petrjakova, Koljenović, Mijušković, Baturan, Kovačević, Gagorović, Mišović.
Morača: Martinović, Pavićević, Mijušković, Vidaković, Đurišić, Kankaraš, Rudan, Milačić, Boljević, Popović, Kalezić, Tošić, Petrović.
 

Nakon prvog vikenda maksimalan učinak pionira Mediterana

U organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore, proteklog vikenda je u sali Gimnazije “Slobodan Škerović”, odigran prvi vikend pionirske lige Crne Gore za odbojkaše.

Rezultati:

Top Volley – Budućnost Capital Plaza 0:2 (23:25, 12:25)
Top Volley: Stijepović, Grahovac, Mašković, Femić, Vujisić, Glušćević, Jaćimović.
Budućnost Capital Plaza: Stanojević, Bigović, Vlahović, Nikčević, Uskoković, Čičić, Miranović, Domnik, Perunović, Ćetković.

Budućnost Capital Plaza – Mediteran 0:2 (15:25, 35:37)
Budućnost Capital Plaza: Stanojević, Bigović, Vlahović, Nikčević, Uskoković, Čičić, Miranović, Domnik, Perunović, Ćetković.
Mediteran: Novaković, Zec, Ćulibrk, Miljanić, Bigović, Ražnatović, Rađenović, Milenković, Vuksanović, Radović, Krivokapić, V. Milenković.

Jedinstvo – Top Volley 2:0 (25:12, 25:15)
Jedinstvo: Obradović, Radivojević, Šekularac, Idrizović, Semić, Rovčanin, Bjelić, Mrdak, Veličković, Knežević, Štulić, Rovčanin M.
Top Volley: Stijepović, Grahovac, Mašković, Femić, Vujisić, Glušćević, Jaćimović.

Mediteran – Galeb 2:0 (25:11, 25:16)
Mediteran: Zec, Vuksanović, Milenković, Radović, Milenković V., Rađenović, Bigović, Ćulibrk, Miljanić, Novaković, Krivokapić, Ražnatović.
Galeb: Milić, Muratović, Božović, Strahinja, Cimbaljević, Cimbaljević L., Milić, Bracović, Ramović, Petrović, Smolović, Knežević, Lješević, Nonković.