Odbojka

“Igrajmo za našu Mašu” u nedjelju u Sutomoru

by Ilija Kovačević | 09:05:2018 | 20:14:48


U nedjelju, 13.maja sa početkom 15h u organizaciji Škole odbojke ''Sutomore'' biće organizovan jednodnevni humanitarni  odbojkaški turnir pod sloganom ''Igrajmo za našu Mašu'', u kategorijama 2005./2006.godišta i 2007.i mlađeg godišta.

-''Cilj ovog turnira jeste da jednogodišnjem malom borcu, Maši Baošić iz Sutomora ovakvim okupljanjem  pomognemo i svi zajedno doprinesemo i omugućimo terapiju i rehabilitaciju na klinici Liv u Turskoj”.

Tokom trajanja ovog turnira u fiskulturnoj sali OŠ ''Kekec'' biće postavljena kutija u kojoj će svi prisutni moći da doniraju novac za malu Mašu'', kazala nam je rukovodilac Škole odbojke ''Sutomore'' Anđela Abazović.

Osim domaćina Sutomora, učešće su potvrdili Ženski odbojkaški klub ''Galeb'', Omladinski odbojkaški klub ''Mrkojevići'', Omladinski odbojkaški klub ''Ulcinj'' i Odbojkaški klub ''Lovćen'' sa Cetinja.
 
Jednodnevni humanitarni odbojkaški turnir
“Igrajmo za našu Mašu”
 
Kategorija 2005.-'06.godište:
 
Raspored:
         
15.25 ½  finale: Galeb – Lovćen
16.25 ½  finale: Mrkojevići – Ulcinj
17.35 Za 3.mjesto: Poraženi polufinalnih mečeva
19.00 Finale : Pobijednici polufinalnih mečeva
 
Svaka utakmica se igra u dva dobijena seta do 25 poena. Eventualni odlučujući treći set igra se do 15 poena.
 
Kategorija 2007. godište i  mlađe;
 
Otvaranje turnira
15.00 ½ finale: Sutomore – Lovćen
16.00 Kvalifikacije za ½ finale:  Mrkojevići – Ulcinj
17.00 ½ finale:   Galeb – Pobijednik kvalifikacija
18.05 Za 3.mjesto: Poraženi polufinalnih mečeva
18.30 Finale: Pobijednici polufinalnih mečeva
 
Svaka utakmica se igra u dva dobijena seta do 21 poen. Eventualni odlučujući treći set igra se do 15 poena.

Kompletan raspored i satnica u obje kategorije:
         
Otvaranje turnira
15.00 ½ finale: Sutomore  -  Lovćen
15.25 ½  finale:  Galeb  -  Lovćen
16.00 Kvalifikacije za ½ finale: Mrkojevići - Ulcinj
16.25 ½  finale:  Mrkojevići - Ulcinj
17.00 ½ finale:  Galeb   -  Pobijednik kvalifikacija
17.35 Za 3.mjesto: Poraženi polufinalnih mečeva
18.05 Za 3.mjesto: Poraženi polufinalnih mečeva
18.30 Finale: Pobijednici polufinalnih mečeva
19.00 Finale: Pobijednici polufinalnih mečeva
19.45 Zatvaranje turnira