by Ilija Kovačević | 21:03:2018 | 21:44:05

Budućnost Capital Plaza – Bar volley 3:0 (26:24, 25:18, 25:12)

Podgorica; “Univerzitetska dvorana”, gledalaca oko 150.
Sudije: M. Delić (Budva) i P. Beljkaš (Bar).

Budućnost Capital Plaza: Vlahović, Peruničić, Hadžisalihović, Šćepanović, Dubak, Bošković, Jelić, Radović N., Radović B., Zvicer, Jovović, Vidić.

Bar Volley: Pekić, Jovančević, Pekić S., Lečić, Bojić, Novović, Caković, Šabović, Sekulić, Koković, Radević, Vujisić, Marović.

Odbojkaši Jedinstvo Bemaksa i Budućnost Capital Plaze ostvarili su pobjede na startu polufinalne serije plej-ofa prvenstva Crne Gore.

Budućnost Capital Plaza je u Podgorici slavila protiv Bar volley-a 3:0. U setovima je bilo (26:24, 25:18 i 25:12).

Barani su pružili snažan otpor na startu ovog meča, a prvi set su domaći dobili na razliku poslije velike borbe (26:24).

Mladi sastav iz Bara je nakon tako izgubljenog prvog seta osjetno “pao”, pa su Podgoričani relativno lako u nastavku dobili drugi i treći set.

Jedinstvo Bemaks, koje brani trofej, savladalo je u Bijelom Polju bez iole veće  borbe Volej star sa maksimalnih 3:0. U setovima je bilo (25:9, 25:10 i 25:15).

Druge utakmice u polufinalnoj seriji igraju se u subotu i nedjelju u Baru i Nikšiću.