Odbojka

Završen 10. vikend Jugopetrol EKO Mini odbojke

izvor; OSCG | 12:03:2018 | 18:15:01


U nedjelju, 11.03.2018. godine, odigran je deseti vikend takmičenja u konkurenciji djevojčica rođenih 2007/2008 godine i dječaka rođenih 2005. godine, u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici.

Rezultati:

Top Volley  – Mediteran 0:2 (8:21, 10:21)
Top Volley: Anđelić, Perić, Grnić, Jaćimović, Luka Joksimović, Dušan Joksimović, Vukčević.
Mediteran: Ražnatović, Rađenović, Bulatović, Šćepanović, Vuksanović, Jovanović, Bigović, Bauk.

Bar Volley 1 – Bar Volley 2 2:0 (21:17, 21:18)
Bar Volley 1: Klikovac, Božović, Šćepanović, Bracović, Čorbenović.
Bar Volley 2: Cimbaljević, Ramović, Petrović, Lješević.

Budućnost Capital Plaza – Top Volley 2:1 (14:21, 21:16, 15:11)
Budućnost Capital Plaza: Bigović, Miranović, Prelević, Petričević, Stanojević, Vujović.
Top Volley: Anđelić, Perić, Tošković, Grnić, Jaćimović, Luka Joksimović, Dušan Joksimović, Vukčević.

Ulcinj – Bar Volley 3 0:2 (20:22, 19:21)
Ulcinj: Tivari, Popović, Bilali, Đedović, Bahir, Karamanaga.
Bar Volley 3: A.Smolović, Knežević, Grujičić, Radinović, Drobnjak, Šalić,F. Smolović.

Bar Volley 3 – Budućnost Capital Plaza 2:0 (21:17, 21:16)
Bar Volley 3: A. Smolović, Knežević, Grujičić, Radinović, Drobnjak, Šalić,F. Smolović.
Budućnost Capital Plaza: Bigović, Miranović, Prelević, Petričević, Stanojević, Vujović.

Budućnost Bemax – Nikšić 2:0 (21:5, 21:5)
Budućnost Bemax: S.  Janković, Milonjić, Milačić, Mugoša, L. Janković, Lakić, M. Gojković, T. Gojković, Marojević.
Nikšić: E.  Knežević,M.  Knežević, Trifunović, Mrkić, Spajić, Bajić, Dubljević,K. Marković, A. Marković, Markuš, Petrović, Eraković.

Top Volley 2 – Budućnost Capital Plaza 2 0:2 (9:21, 15:21)
Top Volley 2: Fatić, Pešić, U. Perazić, E. Perazić, Grbović, Janković, Đukić, Perović
Budućnost Capital Plaza 2: Stojanović, Mitrović, Simonović, Mijušković, Kopralčec, Drobnjak, Vukčević, Đačić, Pajović, Đurašković.

Akademija – Budućnost  Capital Plaza 1 1:2 (15:21,21:16,6:15)
Akademija: Zogović, Lopičić, Bulatović, Vuković, Potparić, Todorović.
Budućnost  Capital Plaza 1: Vučinić, Čičić, Radonjić, Popović, Mugoša, Bogojević.

Budućnost  Capital Plaza 1 – Top Volley 1 2:0 (21:12, 21:9)
Budućnost  Capital Plaza 1: Vučinić, Čičić, Radonjić, Popović, Mugoša, Bogojević.
Top Volley 1: Rakočević, Sindik, Nezirić, E. Selmani, L.  Selmani. Kaljević, Cubrović, Perišić, Adamović, Stijepović, Petričević.

Mrkojevići 1 – Mrkojevići 2 2:0 (21:13, 21:10)
Mrkojevići 1:Đurović, Arabelović, Perazić, Pepeljak.
Mrkojevići 2: Januzi, Čobić, Erović, Đurđević.

Mediteran  – Ulcinj 2:0 (21:16, 21:14)
Mediteran: Rakočević, Zvicer, Radović, Banović, Stanišić, Perović, Vojinović, Popović, Ražnatović, Fafulić, Šćekić.
Ulcinj: Adžagić, Fici, Mitović, Vukčević.

Gorštak – Budućnost Bemax 0:2 (11:21, 16:21)
Gorštak: Vuković, Dašić, Knežević, Jovanović.
Budućnost Bemax: S.  Janković, Milonjić, Milačić, Mugoša, L. Janković, Lakić, M. Gojković, T. Gojković, Marojević.

Nikšić – Budućnost Capital Plaza 2 0:2 (2:21, 6:21)
Nikšić: E. Knežević,M. Knežević, Trifunović, Mrkić, Spajić, Bajić, Dubljević, K. Marković, A. Marković, Markuš, Petrović, Eraković.
Budućnost Capital Plaza 2: Stojanović, Mitrović, Simonović, Mijušković, Kopralčec, Drobnjak, Vukčević, Đačić, Pajović, Đurašković.

Ulcinj – Akademija 0:2 (10:21, 16:21)
Ulcinj: Adžagić, Fici, Mitović, Vukčević
Akademija: Zogović, Lopičić, Bulatović, Vuković, Potparić, Todorović.

Mrkojevići 2 – Mediteran 2:0 (21:7, 21:4)
Mrkojevići 2: Januzi, Čobić, Erović, Đurđević.
Mediteran: Rakočević, Zvicer, Radović, Banović, Stanišić, Perović, Vojinović, Popović, Ražnatović, Fafulić, Šćekić.

Mrkojevići 1 – Top Volley 2 2:0 (21:5, 21:4)
Mrkojevići 1:Đurović, Arabelović, Perazić, Pepeljak.
Top Volley 2: Fatić, Pešić, U. Perazić, E. Perazić, Grbović, Janković, Đukić, Perović

Top Volley 1 – Gorštak 1:2 (21:16, 9:21, 12:15)
Top Volley 1: Rakočević, Sindik, Nezirić, E. Selmani, L.  Selmani. Kaljević, Cubrović, Perišić, Adamović, Stijepović, Petričević.
Gorštak: Vuković, Dašić, Knežević, Jovanović

Bar Volley 1 – Mediteran 2:1 (19:21, 21:14, 15:9)
Bar Volley 1: Klikovac, Božović, Šćepanović, Bracović, Čorbenović.
Mediteran: Ražnatović, Rađenović, Bulatović, Šćepanović, Vuksanović, Jovanović, Bigović, Bauk.

Bar  Volley 2 – Ulcinj 2:0 (21:9, 21:8)
Bar Volley 2: Cimbaljević, Ramović, Petrović, Lješević.
Ulcinj: Tivari, Popović, Bilali, Đedović, Bahir, Karamanaga.