Odbojka

Završen 8. vikend Jugopetrol EKO mini odbojke

izvor; OSCG | 19:02:2018 | 18:31:22


U nedelju, je u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigran osmi vikend takmičenja u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica rođenih 2005/2006 godine.

Rezultati :

Morača 3 – Morača 1 0:2 (8:21, 6:21)
Morača 3: Radunović,Vukanić,Vuković,Marić,Koprivica,Krivokapić,Radević
Morača 1: Tošić,Radunić,Kankaraš,Popović,Miličković,Vuković,Mustur

Top Volley 3 – Budućnost Capital Plaza 3 2:0 (21:10,21:19)
Top Volley 3: Šljukić,Pavićević,Koljenović,Baturan,Kažić
Budućnost Capital Plaza 3: Anđić,Petričević,Mrđenović Manja, Mrđenović Mara

Akademija 2 – Budućnost Capital Plaza 1 1:2 (23:21,8:21,11:15)
Akademija 2: Simović,Čabarkapa,Mitrović,Vlahović
Budućnost Capital Plaza 1: Vuković,Burzanović,Jovović,Stanojević

Nikšić – Top Volley 2 2:0 (21:15,21:8)
Nikšić: Đilas,Nikčević,Đurović,Vulanović
Top Volley 2: Ćupić,Maraš,Kovačević,Kuč,Vujković,Salagić

Mediteran 1 – Mrkojevići 2 2:0 (21:16,21:9)
Mediteran 1: Kovačević,Novaković,Delibašić,Šćekić,Gudelj,Radunović,Karagić
Mrkojevići 2: Kalamperović,Ćatović,Pecović,Arabelović,Spahija

Akademija 1 – Budućnost Capital Plaza 2 2:0 (21:5,21:4)
Akademija 1: Anđelić,Durutović,Mitrović,Krunić
Budućnost Capital Plaza 2: Radojević,Vučinić,Perović,Nikolić .

Mediteran 2 – Mrkojevići 1 0:2 (5:21,17:21)
Mediteran 2: Rajović,Krivokapić,Đuričić,Vukoje,Rucović
Mrkojevići 1: Bidzur,Škretović,Kadić,Vukić.

Morača 2 – Ivangrad 2011 2:0 (21:9,21:17)
Morača 2: Medojević,Vukčević,Rudan,Brkanović,Perović,Popović
Ivangrad 2011: Ralević,Knežević,Aković,Đurković,Dević,Popović,Bojović

Akademija 3 – Ulcinj 1:2 (9:21,21:16,12:15)
Akademija 3: Zarubica,Jokić,Zejak,Kalezić,Milaković
Ulcinj: Obradović,Šiškova,Purlija,Pavićević,Peškan,Popović

Top Volley 3 – Gorštak 2:0 (21:7,21:18)
Top Volley 3: Šljukić,Pavićević,Kažić,Baturan,Patrijakova,Koljenović
Gorštak: Šćepanović,Živić,Jelić,Bulatović,Vuković

Morača 1 – Albatros 2:0 (21:8,21:14)
Morača 1: Tošić,Radunić,Kankaraš,Vuković,Petrović,Đukanović,Miličković
Albatros: Jablan,Božović T.Božović Z,Stevović,Kovačević,Milanović,Vasiljević,Hajduković,Roganović,Čeprnjić,   Vojnović,Krivokapić.

Mladost 2 – Budućnost Bemax 0:2 (14:21,9:21)
Mladost 2: Stojković,Džudović,Arsić,Petović,Jekić,Mrvaljević Jovana,Stanišić,Mrvaljević Teodora.
Budućnost Bemax: Janković,Radulović,Ćetković,Tošković,Bjelić,Lazović,Milonjić,Ljuljđuraj.

Mladost 1 – Top Volley 1 2:0 (21:6,21:6)
Mladost 1: Stanišić,Ševaljević,Telesmanić,Grbović,Radmanović,Tujković
Top Volley 1: Milačić,Đurović,Perišić,Đukić Tara,Đukić Una.

Budućnost Capital Plaza 3 – Akademija 1 0:2 (13:21,19:21)
Budućnost Capital Plaza 3: Anđić,Petričević,Mrđenović Manja,Mrđenović Mara,Stanojević
Akademija 1: Anđelić,Krunić,Durutović,Mitrović

Ulcinj – Mediteran 1 0:2 (9:21,11:21)
Ulcinj: Obradović,Šiškova,Purlija,Pavićević,Peškan,Popović
Mediteran 1: Kovačević,Novaković,Delibašić,Šćekić,Gudelj,Radunović,Karagić

Budućnost Capital Plaza 2 – Akademija 2 0:2(13:21,12:21)
Budućnost Capital Plaza 2: Popović,Radojević,Vučinić,Perović,Nikolić
Akademija 2: Simović,Čabarkapa,Mitrović,Vlahović

Top Volley 1 – Nikšić 0:2 (7:21,9:21)
Top Volley 1: Milačić,Đurović,Perišić,Đukić Tara,Đukić Una.
Nikšić: Đilas,Nikčević,Đurović,Vulanović

Morača 2 – Morača 3 1:2(21:19,20:22,10:15)
Morača 2: Medojević,Vukčević,Rudan,Brkanović,Perović,Popović
Morača 3: Radunović,Vukanić,Vuković,Marić,Koprivica,Krivokapić,Radević,Radulović, Mihajlović

Mrkojevići 2 – Mediteran 2 2:0(21:9,21:10)
Mrkojevići 2: Kalamperović,Ćatović,Pecović,Arabelović.
Mediteran 2: Rajović,Krivokapić,Đuričić,Vukoje,Rucović.


Ivangrad 2011 – Mrkojevići 1 1:2 (13:21,22:20,10:15)
Ivangrad 2011: Ralević,Knežević,Aković,Đurković,Dević,Popović,Bojović
Mrkojevići 1: Bidzur,Škretović,Kadić,Vukić

Top Volley 2 – Gorštak 2:1 (21:8,18:21,16:14)
Top Volley 2: Ćupić,Maraš,Kovačević,Kuč,Vujković,Salagić
Gorštak: Šćepanović,Živić,Jelić,Bulatović,Vuković

Budućnost Bemax – Mladost 1 2:0 (21:10,21:16)
Budućnost Bemax : Janković,Radulović,Ćetković,Tošković,Bjelić,Lazović,Milonjić,Ljuljđuraj.
Mladost 1: Stanišić,Ševaljević,Telesmanić,Grbović,Radmanović,Tujković

Albatros – Mladost 2 0:2 (7:21,14:21)
Albatros: Jablan,Božović T.Božović Z,Stevović,Kovačević,Milanović,Vasiljević,Hajduković,Roganović,Čeprnjić, Vojnović,Krivokapić
Mladost 2: Stojković,Džudović,Arsić,Petović,Jekić,Mrvaljević Jovana, Stanišić,Mrvaljević Teodora.

Budućnost Capital Plaza 1 – Akademija 3 2:0 (21:14,21:12)
Budućnost Capital Plaza 1: Vuković,Burzanović,Jovović,Stanojević
Akademija 3: Zarubica,Jokić,Zejak,Kalezić,Milaković