Rukomet

Odigran gradski derbi u pionirskoj rukometnoj ligi

by Ilija Kovačević | 04:11:2017 | 18:53:17

U pionirskoj rukometnoj ligi Crne Gore, 2002. godište danas je u SC “Venon” u Podgorici odigrano četvrto i peto kolo.

U gradskom derbiju, ekipa “Mornara” je pobijedila “Mornar 7” 22:20, poluvrijeme (9:9). U pobjedničkoj ekipi Uroš Rakočević je postigao 6 golova, dok su Luka Barjaktarović i Strahinja Lukić postigli po četiri gola.

Kod Mornara 7, Lazar Gvozdenović je postigao 7 golova, dok su Jovan Perović i Danilo Gvozdenović upisali po tri gola.

U drugom meču dana ekipa Mornara je upisala i drugi trijumf, nadigravši ekipu Zabjela 23:17, poluvrijeme (13:5).

Barane su do pobjede vodili Uroš Rakočević sa 8, Luka Bajraktarović i Mateja Džarić sa po 4 gola, dok je Ognjen Radojević postigao tri pogotka.

U podgoričkom timu se istakao Slobodan Anđelić sa 7 golova.