Tivćani slavili kao gosti protiv Mornara 7

by Ilija Kovačević | 15:10:2017 | 17:32:48

Mornar 7 - Partizan 1949 : 26:32 (14:19)

Bar ; SD "Topolica", gledalaca: oko 200.
Sudije: Mladen Beharović (Cetinje) i Igor Čavor (Podgorica)

Isključenja: Mornar 6, Partizan 12 minuta.

Mornar 7: Bajković, Ražnatović 1, Bujić 3, Dević, Nikezić 6, Abramović 7, Živković 4, Ljuši, Knežević, Radić 2, Plamenac, Dašić, Marojević 3.

Partizan 1949: Sinđić, Pleskonjić, Božović, Samardžić 1, Peruničić 6, Perišić 8, Ćule, Jokanović, Lečić 1, Knežević, N. Drakulović 5, Leković 1, Radulović 4, Međedović, V. Drakulović 2, Kaluđerović 4.

Tivćani su bez većih problema upisali novi trijumf u Baru u okviru trećeg kola Prve muške rukometne lige.

Već do poluvremena mnogo iskusniji gosti su stekli pet golova viška (14-19), dok su u nastavku tu prednost bez problema održavali.

Mladi sastav iz Bara odigrao je koliko je mogao u ovom trenutku, a istakli su se golmani Marko Knežević u domaćem sastavu i Jakov Sinđić kod gostiju.

Zvaničnom šampionu ovo je treći trijumf u sezoni, nakon što je u prva dva kola pobijedio Komove 26:23 i Jedinstvo 27:25.

Tivatski tim do pobjede vodio je Aleksa Perišić sa osam, Đorđo Peruničić postigao je šest, a gol manje Nemanja Drakulović.

Važan doprinos trijumfu dali su i Nemanja Radulović i Vuk Kaluđerović sa po četiri pogotka.

U barskom timu, koji je i poslije trećeg kola bez bodova, bolji od ostalih bili su Nikola Abramović sa sedam i Nikola Nikezić sa šest golova.