by Ilija Kovačević | 11:11:2018 | 12:18:43

Bar; SD “Topolica”, gledalaca oko 150.
Sudije: Ivan Drobnjak i Nemanja Rovčanin (Podgorica)

Sedmerci; Prvi As  (4:3) – Feniks (3:1)
Isključenja; Prvi As osam minuta – Feniks četiri minuta

Prvi As; Adriana Matas 17 odbrana, Matea Marvučić 1 odbrana, Ksenija Niković, Nina Đokić 9, Jovana Slović, Adelisa Ahmemulić, Nikoleta Vuković 2, Dina Pepić 4, Sara Golubović 8, Arnela Beharović, Jovana Junković, Marina Dobrković 1, Mina Šturanović, Tina Truš 7, Indira Mujić 5.

Feniks; Petrović 9 odbrana, Šćepanović 1 odbrana, Vuković 1, Labović 2, K. Kovačević 2, Lekić 3, A. Kovačević 4, Bošković, Vuković, Garčević 1, Josipović 5, Zečević, Dedić 1, Kažić 3, Džarić 4.

U derbiju šestog kola, rukometašice Prvog asa su u svim elemenetima igre nadvisile do ovog kola lidera šampionata, podgorički Feniks pobjedivši ga čak sa deset golova rezlike 36:26.

Gošće su se držale do poluvremena koje su riješile u asvoju korist da bi u nastavku Baranke poluvrijeme dobile sa 24:13 za novi  četvrti trijumf kojim su preuzele prvo mjesto na tabeli, upravo od podgoričkog Feniksa.

U narednom kolu rukometašice Prvog asa su 17. ili 18. Novemra gošće Podgorice 2013.