by Ilija Kovačević | 20:10:2018 | 23:45:13

Budućnost III – Prvi As: 25 – 29 (14-16)

Podgorica; SC „Univerzitetska dvorana“, gledalaca oko 100.
Sudije; Filip Martinović – Predrag Martinović – Podgorica
Sedmerci; Budućnost III (6:5) – Prvi As (9:9)
Isključenja; Budućnost III (8 minuta) – Prvi As (8 minuta)

Budućnost III; Škerović (11 odbrana), Marsenić (4 odbrane), Jovanović, Kalezić 1, Pavićević 2, Brković, Marković 1, Kuzmanović 10 (5:4), Vujačić, Vukčević 4, Vijadinović 2 (1:1), Rakočević 1, Milošević 2, Mitrović 2, Radonjić, Rešetar.

Prvi As; Adriana Matas (10 odbrama), Andrijana Janković (4 odbrane), Ksenija Niković 2, Nina Đokić 6, Nikoleta Vuković 1, Dina Pepić, Matea Marvučić 3, Sara Golubović, Jovana Junković, Mina Šturanović, Marina Dobrković, Ina Labudović, Tina Truš 16 (8:8), Indira Mujić 1 (1:1).

Rukometašice Prvog asa su u okviru trećeg kola Druge lige, kao gošće pobijedile Budućnost III 29 – 25.

Gošće su preko Indire Mujić i Tine Truš povele 3:0 i do kraja susreta nijesu ispuštale prednost, koja je u finišu utakmice iznosila i maksimalnih pet razlike (18:23) u 50’ minutu.

Domaće su uspjele samo u jednom trenutku da izjednače na 12:12 u 25’ minutu meča.

U barskom sastavu Tina Truš je bila najjefikansija sa čak 16 golova, dok je sjajnu podršku imala u golmanskom paru Matas – Janković te Nini Đokić sa 6 i Matei Marvučić sa 3 pogotka.

Kod domaćina Maša Kuzmanović sa 10 i Jelena Vukčević sa 4 gola bile su bolje od ostalih.