by Ilija Kovačević / foto Miki Bijedić | 26:04:2018 | 09:43:56

ŽRK Prvi As – Berane 2003: 29 – 24 (15-6)

Sudije; Stefan Topović i Marko Drobnjak (Podgorica)
Sedmerci; Prvi As (7:5) – Berane (5:5)
Isključenja; Prvi As (4' minuta) – Berane 2003 (4' minuta)

Prvi As; Janković, Matas, Đokić 5, Pepić 2, Vuković 3, Tomić, Mehmedović 7, Šturanović, Beharović 11, Junković, Truš, Mujić 1.

Berane 2003; Jokić, Jukić 3, Bogavac 3, Veljović 6, Radulović, Gugač 8, Golubović, Stešević, Obadović, Božović, Simonović 4, Barjaktarović.

Rukometašice Prvog asa savladale su Berane 2003: 29:24, u duelu 16. kola Druge lige. Baranke su posao završile već u prvom poluvremenu, nakon što su vodile 10:1, 15:5, dok su u nastavku imale vođstvo 18:8.

Još jednom je sjajnu partiju prikazala Arnela Beharović sa 11, dok su se u domaćem timu istakle Mela Mehmedović sa 7, te Nina Đokić sa 5 pogodaka.

U gostujućem sastavu bolje od ostalih, bile su Sara Gugač sa 8 i Marija Veljović sa 6 golova.

U narednom 17. kolu Baranke su slobodne, dok u poslednjem 18. kolu 12. ili 13. maja igraju sa Feniksom u Podgorici, utakmicu za treće mjesto na tabeli Druge lige.