by Ilija Kovačević | 23:04:2018 | 19:13:36

Sudije; Aleksandar Uskoković (Kotor) i Lazar Pavićević (Danilovgrad)
Sedmerci; Ulcinj (5:3) – Prvi As (6:6)
Isključenja; Ulcinj (10' minuta) – Prvi As (2' minuta)

Ulcinj; Tafa, Lolović, Brašnjanin, Vujović, Radulović 3, Dervišević, Miljanić 6, Kolari 2, Krstović 5, Madžurić, Vikčević, Šipić, Hot 7, Đurić 5, Adžemović, Mehmeti.

Prvi As; Matas, Dobrković, Junković, Marvučić, Šturanović, Đokić 2, Pepić 1, Mujić, Tomić, Mehmedović 4, Vuković 3, Truš 4, Beharović 14.

U 15. kolu Druge lige rukometašice Prvog asa su u Ulcinju remizirale sa istoimenim domaćim timom 28:28.

Do 40' minuta Baranke su bile u vođstvu, a onda su svojim greškama dozvolile rivalkama da u tri minuta preokrenu rezultat i steknu tri gola prednosti.

Prvi As se ipak vratio u 57' minutu nakon što su gošće povele 28:26, ali ni to nije bilo dovoljno da ostvare trijumf, pa su domaće na 10 sekundi prije kraja stigle do izjednačenja.

Baranke su ipak uspjele da postignu 29 pogodak, ali im je gol poništen, pošto je kako je odlučio sudijski par isteklo vrijeme.

Arnela Beharović sa 14 golova bila je najbolja u redovima Prvog asa, dok su je pratile Mela Mehmedović sa 4 i Nikoleta Vuković sa 3 pogotka.

Na drugoj strani, Baranke u redovima Ulcinja Hana Hot sa 7 i Ješa Miljanić sa 6 golova bile su najjefikasnije.

U narednom 16. kolu ŽRK Prvi As u srijedu 25. aprila od 10 sati u SD „Topolica“ dočekuje ekipu Berana.