by Ilija Kovačević | 14:04:2018 | 16:08:31

Prvi As – Podgorica 2013: 29 – 31 (16-17)

Sudije; Ivan Drobnjak i Đorđije Živković (Podgorica)
Sedmerci; Prvi As (9:8) – Podgorica 2013 (8:7)
Isključenja; Prvi As (8' minuta) – Podgorica 2013 (8' minuta)

Prvi As; Janković, Matas, Dobrković, Đokić 7, Pepić, Šćepanović 3, Vuković 1, Marvučić, Tomić 1, Mehmedović 4, Beharović 10, Šturanović, Truš 3, Mujić.

Podgorica 2013; Pajović, Ivanović 3, Jovanović 1, Vujisić 1, Pavlović 14, Lončar 4, Jovićević 1, Bero, Radulović 2, Vlahović, Vidaković, Radojević, Čarapić, Milatović 1, Račić, Šćepanović.

U derbiju 14. kola Druge lige, rukometašice Prvog asa su danas poražene na svom terenu od Podgorice 2013; 31 – 29.

Gošće su i prvo poluvrijeme riješile u svoju korist minimalnim rezultatom, da bi u nastavku Baranke preokrenule i povele 24:19. Ipak, u neizvjesnom finišu gošće su bile spretnije i sretnije i upisale važan trijumf.

Baranke su bez dvije rukometašice Milice Bokan (škola) i povrijeđene Indire Mujić ovim porazom umanjile šanse u brobi za plasman u viši rang.

Maša Pavlović sa 14 golova vodila je svoj tim do pobjede, dok je u domaćem sastavu Arnela Beharović upisala 10 pogodaka. Nina Đokić je postigla 7, a Mela Mehmedović 4 gola.

U narednom kolu Baranke su gošće Ulcinja.