Rukomet

RK Prvi As na “HANDBALL CUP-u” u Kopru

by Ilija Kovačević | 30:03:2018 | 12:36:14


Međunarodni rukometni turnir – Kopar / Izola, 30.3.-1.4.2018

U slovenačkom Kopru danas počinje peti međunarodni rukometni turnir koji će trajati do nedjelje, a okupiće veliki broj ekipa iz regiona.

Među klubovima učesnicima su i četiri ekipe odnosno selekcije RK Prvi As iz Bara koje će nastupiti u konkurenciji dječaka 2001. i 2003. godište, dok će se djevojčice nadmetati u konkurenciji 2001. i 2005. godište.

Sva godišta igraju dva puta po 15 minuta, osim godište 2007. koje će igrati dva puta po osam minuta.

Kompletan raspored nastupa RK Prvi As iz Bara

Muškarci

2001 and younger
A.S.D. HANDBALL FAENZA 1983, CRENNA asd, Fonix ISE, HC BW Feldkirch, Prvi As, RD Koper 2013, RD Moškanjci Gorišnica, RD RIKO RIBNICA, RK"Vojvodina", Rokometno združenje Maribor Branik. 

Petak, 30/03/2018 u 17:20 h SLO MOŠKANJCI-GORIŠNICA – PRVI AS
Subota, 31/03/2018 u 09:20 h HUN FONIX ISE – PRVI AS
Subota, 31/03/2018 u 10:40 h AUT HC BW FELDKIRCH – PRVI AS
Subota, 31/03/2018 u 16:00 h ITA HANDBALL FAENZA – PRVI AS
Nedjelja, 01/04/2018 2 08:40 HUMMEL MG za 5-9.mesto B3:A4
Nedjelja, 01/04/2018 5 10:40 HUMMEL MG X2 A2:B1
Nedjelja, 01/04/2018 6 11:20 HUMMEL MG X1 A1:B2
Nedjelja, 01/04/2018 7 12:00 HUMMEL MG za 5-9.mesto A3:B3
Nedjelja, 01/04/2018 8 12:40 EKOEFEKT MG za 5-9.mesto B4:A4
Nedjelja, 01/04/2018 12 15:20 EKOEFEKT MG za 5-9.mesto B4:A5
Nedjelja, 01/04/2018 14 16:40 EKOEFEKT MG za 5-9.mesto B3:A5
Nedejelja, 01/04/2018 15 17:20 HUMMEL MG za 3.mesto Loser X1:Loser X2
Nedjelja, 01/04/2018 16 18:00 EKOEFEKT MG za 5-9.mesto A3:B4
Nedjelja, 01/04/2018 17 18:40 HUMMEL MG za 1.mesto Winner X1:Winner X2
 
2003 and younger
ASD Pallamano Rapid Nonantola, CRENNA asd, Pallamano 2 Agosto Bologna, Prvi As, RD Koper 2013, RD RIKO RIBNICA, RK Maksimir Pastela, RK"Vojvodina", Rokometni klub Slovenj Gradec 2011.  

Subota, 31/03/2018 10 u 14:00 h PRVI AS – SLO RK SLOVENJ GRADEC
Subota, 31/03/2018 u 16:00 h PRVI AS – CRO RK MAKSIMIR PASTELA
Subota, 31/03/2018 u 17:20 h PRVI AS – ITA RAPID NONANTOLA
Nedjelja, 01/04/2018 1 08:00 BURJA ŠKOFIJE MF za 5-8.mesto A3:B3
Nedjelja, 01/04/2018 4 10:00 BURJA ŠKOFIJE MF X1 A1:B2
Nedjelja, 01/04/2018 5 10:40 BURJA ŠKOFIJE MF X2 A2:B1
Nedjelja, 01/04/2018 10 14:00 BURJA ŠKOFIJE MF za 5-8.mesto A4:B4
Nedjelja, 01/04/2018 10 14:00 HUMMEL MF za 3.mesto Loser X1:Loser X2
Nedjelja, 01/04/2018 11 14:40 HUMMEL MF za 1.mesto Winner X1:Winner X2
Nedjelja, 01/04/2018 13 16:00 BURJA ŠKOFIJE MF za 5-8.mesto A3:B4
Nedjelja, 01/04/2018 17 18:40 BURJA ŠKOFIJE MF za 5-8.mesto A4:B3
 
Djevojke
2001 and younger
ASD ARIOSTO PALLAMANO , Društvo Rokometna šola Alena Mihalja , Fonix ISE, HANDBALL LENO, HC BW Feldkirch, Prvi As, ROKOMETNI KLUB RAČE, Vöslauer Hc, Ž.U.R.D. KOPER, ŽRK BRANIK MARIBOR .

Subota, 31/03/2018 u 08:00 h PRVI AS – SLO Ž.U.R.D. KOPER
Subota, 31/03/2018 u 12:40 h ITA HANDBALL LENO – PRVI AS
Subota, 31/03/2018 u 14:40 h AUT HC BW FELDKIRCH – PRVI AS
Nedjelja, 01/04/2018 u 14:00 h PRVI AS – SLO RK RAČE
Nedjelja, 01/04/2018 14 16:40 IZOLA KRAŠKA WG za 3.mesto A2:B2
Nedjelja, 01/04/2018 16 18:00 IZOLA KRAŠKA WG za 5.mesto A3:B3
Nedjelja, 01/04/2018 16 18:00 HUMMEL WG za 1.mesto A1:B1
Nedjelja, 01/04/2018 17 18:40 IZOLA KRAŠKA WG za 7.mesto A4:B4
Nedjelja, 01/04/2018 18 19:20 IZOLA KRAŠKA WG za 9.mesto A5:B5
 
2005 and younger
Društvo Rokometna šola Alena Mihalja, HC BW Feldkirch, Prvi As, RD Moškanjci Gorišnica, SPORT CLUB Senec, ŽRK BRANIK MARIBOR.

Subota, 31/03/2018 u 16:00 h AUT HC BW FELDKIRCH – PRVI AS
Subota, 31/03/2018 u 17:20 h SLO RK KRIM MERCATOR – PRVI AS
Subota, 31/03/2018 u 19:20 h SLO DRŠ ALENA MIHALJA – PRVI AS
Nedjelja, 01/04/2018 1 08:00 EKOEFEKT WD X2 A2:B1
Nedjelja, 01/04/2018 2 08:40 BURJA ŠKOFIJE WD X1 A1:B2
Nedjelja, 01/04/2018 11 14:40 BURJA ŠKOFIJE WD za 5-8.mesto A3:B4
Nedjelja, 01/04/2018 12 15:20 BURJA ŠKOFIJE WD za 5-8.mesto A4:B3
Nedjelja, 01/04/2018 13 16:00 PORSCHE 1 WD za 1.mesto Winner X1:Winner X2
Nedjelja, 01/04/2018 14 16:40 BURJA ŠKOFIJE WD za 5-8.mesto A4:B4
Nedjelja, 01/04/2018 15 17:20 BURJA ŠKOFIJE WD za 3.mesto Loser X1:Loser X2
Nedjelja, 01/04/2018 16 18:00 BURJA ŠKOFIJE WD za 5-8.mesto A3:B3