by Ilija Kovačević | 11:03:2018 | 18:27:39

Sudije; Stefan Ivanović i Marko Vujisić (oba iz Podgorice)
Sedmerci; Čelik (2:2), Mornar (9:6)
Isključenja; Čelik (20 minuta), Mornar (4' minuta)

Čelik; Berišaj, H. Kočan 6, Radović 5, M. Kočan, Marušić 9, Jokić 2, Dubljević, Delibašić, Laličić 1, Baletić, Knežević 2, Maksutaj.

Mornar; Dajković, Barjaktarović 3, Mrdak 3, Jovićević 4, Đonović 4, Rakočević, Potparić 3, Džarić 2, Šabanović 1, Babović, Andrić 1, Vukčević 1, Mrvaljević 8, Lalatović 10.

U utakmici 11. kola Druge lige, rukometaši Mornara su danas kao gosti pobijedili nikšićki Čelik sa 40-25, poluvrijeme 20:11.

Barani su pitanje pobednika riješili u prvom poluvremenu koji su riješili sa 9 golova.

U nastavku gosti nijesu mijenjali ritam, za na kraju konačnih 15 golova prednosti.

Nikola Lalatović sa 10 i Aleksandar Mrvaljević sa 8 golova su sjajno predvodili napad Barana, dok su kod domaćina bolji od ostalih bili Nikola Marušić sa 9 i Haris Kočan sa 6 pogodaka.