Prvi as poslije velikog preokreta osvojio bod na Cetinju

by Ilija Kovačević | 09:03:2018 | 18:59:18

Sudije; Krcun Marković (Cetinje) i Ilija Bailović (Pljevlja)
Isključenja; Lovćena II 20 minuta, Prvi as /
Sedmerci; Lovćen II (1:0), Prvi as (6:6)

Lovćena II; Milačić, Banović 1, Pravilović 7, Stanojević 7, Spalević, Đurović 3, Šofranac 4, Popović, Mraveljvić, Mudreša, Martinović 5, Miljenović, Ž. Kaluđerović 2, Dobrović 1, Marković 1, J. Kaluđerović.

Prvi as; Borozan, Adrović 7, Vuković, Dobrković, Sutković, Popović 2, Bošnjak 1, Šlaković 2, Hajdarović 2, Mujić 5, Ar. Agović, Al. Agović, B. Mijušković 10, M. Mijušković 2.

U premijernoj utakmici 11. kola Druge lige, rukometaši Prvog asa su danas igrali neriješeno sa Lovćenom II na Cetinju; 31 – 31.

Gosti su slabo odigrali prvo poluvrijeme, koje su izgubili sa šest golova (16:10). U nastavku su domaći imali i maksimalnih sedam golova prednosti (25:18), da bi puelni Marka Dobrkovića velikim preokretom uspjeli da se vrate u igru.

U finišu meča, Barani su stigli rivala pri rezultatu (29:29), a na dva minuta prije kraja čak i poveli 30:29.

Ipak, sa dva gola domaći su opet stigli do prednosti 31:30, da bi Edvard Adrović izborio penal, koji je nabolji strijelac utakmice Bogdan Mijušković (10 golova) realizovao za konačnih 31:31.

U barskom sastavu pored Bogdana Mijuškovića, istakli su se Edvard Adrović sa 7 i Emir Mujić sa 5 pogodaka.

Kod domaćina su odskočili; Pero Pravilović i Radovan Stanojević sa po 7 golova.