Košarka

Juniorska U19 prva crnogorska košarkaška liga

izvor; KSCG | 29:10:2017 | 17:38:45


I KOLO
KK JUNIOR – slobodan 

KK TEODO – KK PLJEVLJA      66:86 (14:23, 20:20, 14:28, 18:15)
Sudije: V. Turčinović, N. Fulurija, D. Damjanović        Delegat: B. Rašović
KK DANILOVGRAD – KK MORNAR 67:87 (19:23, 22:24, 17:16,   9:24)
Sudije: K. Radinović, M. Pantović, D. Popović   Delegat: L. Dakić 
KK SUTJESKA – KK LOVĆEN 1947   78:76 (16:22, 10:14, 22:18, 30:22)
Sudije: I. Lakićević, P. Đikanović, M. Grujić                 Delegat: A. Sekulović   
KK PRIMORJE 1945 – KK IBAR           100:51 (27:   7, 19:13, 25:21, 29:10)
Sudije: S. Vujičić, K. Bajrović, R. Bubanja         
KK ANAGASTUM – KK CENTAR          85:91 (17:22, 27:25, 16:26, 25:18)
Sudije: M. Lučić, N. Orbović, S. Ćetković           Delegat: R. Perović
KK BUDUĆNOST VOLI – KK STUDENTSKI CENTAR 63:44 (17:13, 17:   4, 10:11, 19:16)
Sudije: I. Radinović, S. Vuković, I. Krstović                 Delegat: B. Vučinić
KK ULCINJ – KK JEDINSTVO 1950    84:60 (28:17, 31:19, 10:12, 15:12)
Sudije: S. Kertbijev, O. Pejović, M. Gardašević   Delegat: B. Vuksanović
 
II KOLO    7 - 08. 10. 2017.
KK MORNAR – slobodan
KK PLJEVLJA – KK STUDENTSKI CENTAR     79:87 (24:31, 17:15, 13:26, 25:15)
Sudije:        I. Janjušević, D. Popović, M. Rutešić                   Delegat: Z. Marojević    
KK CENTAR – KK BUDUĆNOST VOLI   67:92 (   7:11, 14:29, 22:26, 24:26)
Sudije:        D. Šanjević, K. Bajrović, M. Grujić            Delegat: D. Đurović
KK JEDINSTVO 1950 – KK ANAGASTUM 63:74 (17:16, 16:20, 14:23, 16:15)
Sudije:        M. Lučić, S. Vuković, Dž. Ljuca                 Delegat: D. Drobnjak
KK IBAR – KK ULCINJ      75:70 (21:22, 22:12, 15:15, 17:21)
Sudije:        B. Raičević, K. Gušmirović, B. Šćekić        Delegat: Z. Nišavić
KK SUTJESKA – KK PRIMORJE 1945          94:78 (27:17, 17:21, 30:22, 20:18)
Sudije:        E. Kajević, N. Orbović, P. Đikanović                   Delegat: P. Bošković
KK JUNIOR – KK LOVĆEN 1947            79:75 (14:12, 27:14, 21:21, 17:28)
Sudije:        Đ. Kićović, K. Radinović, S. Kuburović     Delegat: B. Vučinić
KK TEODO – KK DANILOVGRAD      70:60 (22:11, 21:17, 14:14, 13:18)
Sudije: I. Radinović, S. Kertbijev, M. Krivokapić         Delegat: R. Božović

III KOLO  14 – 15. 10. 2017.
KK TEODO – slobodan
KK DANILOVGRAD – KK PLJEVLJA            78:80 (21:24, 19:20, 23:21, 15:15)
Sudije:        D. Šanjević, S. Vuković, M. Kuvelja          Delegat: T. Brajković              
KK MORNAR – KK LOVĆEN 1947     83:63 (   4:16, 30:16, 28:16, 21:15)
Sudije:        Z. Radulović, K. Bajrović, P. Đikanović    Delegat: L. Dakić                    
KK PRIMORJE 1945 – JUNIOR 93:92 (16:21, 19:19, 21:22, 25:19, 12:11)
Sudije:        M. Lakićević, V. Turčinović, R. Bubanja   Delegat: S. Ivanović                         
KK ULCINJ – KK SUTJESKA     66:108 (17:27, 24:24,   9:36, 16:21)
Sudije:        M. Lučić, I. Radinović, I. Krstović             Delegat: B. Vuksanović                    
KK ANAGASTUM – KK IBAR     60:59 (17:20, 16:15, 10:12, 17:12)
Sudije:        E. Kajević, M. Pantović, D. Popović          Delegat: D. Backović                        
KK BUDUĆNOST VOLI – KK JEDINSTVO  81:47 (32:11, 16:11, 18:11, 15:14)
Sudije:        K. Radinović, O. Pejović, S. Ćetković                  Delegat: V. Vukosavljević                            
KK STUDENTSKI CENTAR – KK CENTAR            77:69 (12:13, 17:17, 29:20, 19:19)
Sudije:        N. Popović, I. Lakićević, M. Gardašević    Delegat: A. Sekulović                       
 
IV KOLO  21 – 22. 10. 2017.
KK DANILOVGRAD – slobodan
KK PLJEVLJA – KK CENTAR    78:82 (14:22, 20:16, 28:22, 16:22)
Sudije:        I. Janjušević, M. Pantović, D. Popović       Delegat: B. Džogaz
KK JEDINSTVO – KK STUDENTSKI CENTAR    65:83 (15:14, 15:27, 11:17, 24:25)
Sudije:        B. Raičević, K. Bajrović, S. Kuburović      Delegat: D. Đurović
KK IBAR – KK BUDUĆNOST VOLI    58:70 (17:18, 11:17, 13:21, 17:14)
Sudije:        K. Gušmirović, B. Šćekić, Dž. Ljuca          Delegat: Z. Nišavić
KK SUTJESKA – KK ANAGASTUM    83:73 (19:22, 18:20, 21:13, 25:18)
Sudije:        E. Kajević, N. Orbović, B. Popović            Delegat: R. Perović
KK JUNIOR – KK ULCINJ           91:77 (23:18, 20:20, 28:22, 20:17)
Sudije:        I. Kostić, I. Lakićević, M. Grujić                 Delegat: B. Vučinić
KK MORNAR – KK PRIMORJE 1945  85:56 (24:14, 18:   7, 29:22, 14:13)
Sudije:        Đ. Kićović, S. Kertbijev, M. Krivokapić    Delegat: M. Martinović
KK TEODO – KK LOVĆEN 1947           57:67 (18:10, 15:23, 15:20,    9:14)
Sudije:        M. Lakićević, S. Vujičić, D. Damjanović    Delegat: B. Rašović
 
Parovi V KOLO 28 – 29. 10. 2017.
kk pljevlja – slobodan
KK DANILOVGRAD – KK LOVĆEN 1947 subota 28. 10. 2017. godine 13:30 SC DANILOVGRAD, Danilovgrad
Sudije:        E. Kajević, P. Đikanović, I. Krstović          Delegat: L. Dakić
KK PRIMORJE 1945 – KK TEODO nedelja 29. 10. 2017. godine 18:30 SC IGALO, Herceg Novi
Sudije:        I. Janjušević, M. Pantović, M. Rutešić        Delegat: B. Kasalica
KK ULCINJ – KK MORNAR nedelja 29. 10. 2017. godine 15:00 SC BRATSTVO – JEDINSTVO, Ulcinj
Sudije:        M. Lakićević, S. Vuković, S. Ćetković       Delegat: B. Vuksanović
KK ANAGASTUM – KK JUNIOR ponedeljak 30. 10. 2017. godine 20:30 Ekonomska škola, Nikšić
Sudije:        M. Lučić, N. Fulurija, M. Gardašević                   Delegat: Z. Marojević
KK BUDUĆNOST VOLI – KK SUTJESKA ponedeljak 30. 10. 2017. godine 20:00 Kuća košarke, Donji Kokoti, Podgorica
Sudije:        Đ. Kićović, I. Radinović, O. Pejović           Delegat: P. Bošković
KK STUDENTSKI CENTAR – KK IBAR nedelja 29. 10. 2017. godine 14:30 Ekonomska škola, Podgorica
Sudije:        K. Radinović, M. Grujić, L. Đuranović      Delegat: Ž. Dragojević
KK CENTAR – KK JEDINSTVO nedelja 29. 10. 2017. godine 16:30 SC NIKOLJAC, Bijelo Polje
Sudije:        D. Šanjević, V. Turčinović,  B. Popović     Delegat: D. Drobnjak