Lovćen - Mornar 77:100 (22:17, 25:27, 15:37, 15:19)

Cetinje, SC “Lovćen” , gledalac oko 800.
Sudije: V. Šundić, N. Kaluđerović, Z. Radulović.

Lovćen: Latković, Aranitović 8, Popović 21, Vrbica 7, Radunović 13, Parača, Albijanić 6, Knežević 4, Ivšin 12, Korać 2, Borilović, Hajduković.

Mornar: Pavićević, Ćalić 3, Mićović 17 , Nidam 20, Mijović 2, Pavić 2, Vujošević 9, Mugoša 15, Rejli Ros 16, Kostić 2, Bakić 3, Luković 11.

Košarkaši Budućnosti Voli ostvarili su i četvrtu pobjedu u Super ligi, dok su Mornar i Sutjeska na tri trijumfa poslije četvrtog kola.

Mornar je bio ubjedljiv na Cetinju i slavio je protiv Lovćena 1947 100:77.

Domaći su odigrali odlično prvo poluvrijeme, koje su dobili 47:44, ali je od 25 minuta uslijedila potpuna dominacija gostiju.

Od egala nakon prvih pet minuta treće četvrtine, Mornar je do isteka 30. minuta stvorio 19 poena prednosti 81:62.

Lider je u Morači nadigrao Teodo lako i ubjedljivo 82:56. Tim Aleksandra Džikića sve je riješio u prvom poluvremenu.

Odlično raspoređeni poeni u pobjedničkom timu po 10 su ubacili Aleksa Ilić i Zoran Nikolić, po devet su imali Danilo NIkolić, Sead Šehović i Petar Popović.

Na drugoj strani 16 poena Miloša Popovića jedinog sa dvocifrenim poenterskim učinkom. Četvrta pobjeda Budućnosti Voli, treći poraz Teoda.

Sutjeska je nakon pobjede na Cetinju protiv Lovćena, stigla i do trijumfa protiv Ulcinja pred svojim navijačima - 92:84.

Stefan Vuković je ubacio 30 poena, uz šest asistencija i četiri skoka, Nikola Pavlićević je dodao 18 poena i 11 asistencija, 16 poena postigao je Boris Lalović.

Kod gostiju 23 poena i deset asistencija Ramea, 23 ppoena imao je i Marko Perović.