by Ilija Kovačević / foto MEDIA Pro | 13:03:2018 | 09:41:32

Mornar – Centar 85 – 54 (20:7, 20:17, 28:11, 17:19)

Bar; SD “Topolica”, gledalaca oko 50.
Sudije; Đ. Kićović, S. Kertbijev, N. Vučeljić

Mornar; Dragojević 20, Stanišić 8, Vesković 7, Bjelić 13, Kuburović 4, Vujošević 10, Jovićević 6, Šukurica 5, Glendža 8, Šuša 2, Jovović 1.

Centar; Kljajević 19, Ćetković 14, Vasiić 3, Dizdarević 4, Cmiljanić 2, Karišik , Drndar 2.
U 10. Kolu kadetske Super lige, košarkaši Mornara su savladali bjelopoljski Centar sa ubjedljivih 85 – 54.

Puleni Peđe Vujačića su u prvom poluvremenu stekli 16 poena viška (40:24), da bi svaku sumnju oko konačnog ishoda otklonili u trećoj dionici (68:35).

Najjefikasniji u redovima domaćih bio je Dragojević sa 20 poena. Bjelić je upisao 13 koševa, a Vujošević 10. U ekipi iz Bijelog Polja odskočio je Kljajević sa 19 poena.

Barani već večeras igraju utakmicu 11. kola Super lige. Od 19 sati i 30 minuta u sali “Ekonomske škole” u Nikšiću gosti su Sutjeske.