Hajduk poražen pred svojim navijačima od Arsenala

by Ilija Kovačević | 21:10:2017 | 20:19:43

Hajduk – Arsenal: 1 – 3 (0-0)

Bar, pomoćni teren SRC „Topolica“, gledalaca oko 50.
Glavni sudija; Dejan Marković (Bar), pomoćnici; Đorđe Lemajić i Aleksandar Maslovar (Bar)

Strijelci; Alan Badžović u 53' minutu za Hajduk –  Vlado Dedejić u 50', Ivan Pavićević u 58', Miljan Milović u 90' minutu za Arsenal.
Žuti kartoni; Baković, Milošević, Vukadinović (Hajduk) – Milović (Arsenal)
Crveni karton; Nikezić u 71' minutu (Hajduk)

Hajduk; Drašković, Feratović, Šćekić, Nikezić, Šorović (Baković-Davidović), Vujinović, Milošević, Demirović, Vukadinović, Miranović, Badžović.

Arsenal; Đurović, Obradović, Ćurčija, Delić, Dedejić, Šćepanović, Mršulja, Radinović, Bezmarević, Pavićević, Vujičić (Milović).

Fudbaleri tivatskog Arsenala pobijedili su danas u Baru ekipu Hajduka sa 3:1, u utakmici petog kola Južne fudbalske regije, poslije bolje igre u drugom poluvremenu.

Nakon prvog poluvremena u kojem su mreže mirovale, u nastavku su viđena čak četiri pogotka.

Gosti su došli u vođstvo u 50' minutu golom Vlada Dedejića, da bi Alan Badžović tri minuta kasnije izjednačio.

Ivan Pavićević je u 58' minutu ponovo doveo goste u vođstvo, da bi Milović u sudijskoj nadoknadi 90+5 postavio konačan rezultat.

U narednom šestom kolu, Hajduk u nedjelju 30. oktobra dočekuje Petrovac 2.