Starobarska Sloga i imenjak iz Radovića igrali bez pobjednika

by Ilija Kovačević | 25:09:2017 | 07:55:07

Sloga Stari Bar – Sloga Radovići: 2:2 (2:1)

Bar; pomoćni teren SRC “Topolica”, gledalaca oko 70.
Glavni sudija Dejan Marković (Bar) – pomoćnici Đorđe Lemajić i Dušan Korać (Bar)

Žuti karton ; Kaplanović, Novaković, Dacić, Muharemnović (Sloga Stari Bar) – Stijepović, G. Đapić (Sloga Radovići)
Crveni karton ; Marko Lučić u 14’ minutu Sloga Radovići (drugi žuti)

Strijelci ; Jasmin Grbović u 27’ i Anel Beharović u 30’ za Slogu Stari Bar – Miloš Lopičić u 35’ (jedanaesterac) i 79’ minutu za Slogu iz Radovića.

Sloga Stari Bar ; Rakić, Novaković, Ruselbegović, Divanović, Rili, Grbović, Beharović (Muharemović), Bajramović (Đurović), Hoxha, Kaplanović, Dacić.

Sloga Radovići ; Nedović, G. Đapić, Stijepović, Racković (Radočaj) (Novaković), Dobrljanin, Rašković, Grivić, Lučić, Lopičić, Spalević, N. Đapić.

Utakmicama prvog kola proteklog vikenda je startovalo takmičenje u Južnoj fudbalskoj regiji za seniore.

U konkurenciji je šest klubova, a fudbaleri starobarske Sloge su na premijeri ovogodišnje sezone odigrali bez pobjednika sa imenjakom iz Radovića 2:2. Starobarani su poveli sa 2:0 preko Grbovića u 27’ i Beharovića u 30’ minutu susreta, da bi gosti do poluvremena smanjili na 2:1 (Lopičić u 35’ minutu). Konačan rezultat postavio je isti fudbaler u 79’ minutu utakmice.

Drugi barski klub, sastav Hajduka je sjutra (utorak 26. septembar) gost Cetinja II u istom terminu (15,30h).