Starobarani i NATO mornarica odigrali bez pobjednika

by Ilija Kovačević | 17:09:2017 | 18:42:18

Sloga Stari Bar – NATO mornarica (HMS Diamond) : 2:2 (0:1)

Sloga Stari Bar ; Ahmed Balje, Samir Ljamović, Ardijan Resulbegović, Mehmed Ukušata, Anđelo Rili, Jamsin Grbović, Andin Hođa, Senad Kaplanović, Medžid Kurtović, Luka Pajović, Armin Muharemović.

NATO mornarica (HMS Diamond) ; John Maslam, Afie Hawkins, Rob Nelson Joe Reid, Jack Moull, David Parker, Alex Vaines, Joe Sullivan, Mark Jones i Stiven Scott.
Još su igrali ; Eman Pazdn, Johnny Laidlan, Dan Clark, Alan Smort, Jack Winterbotn.

NATO Stalna pomorska grupa 2, koju čine dva britanska i po jedan francuski i grčki vojni brod, od juče su u Luci Bar, u okviru svoje redovne misije Mediteranom.

Tokom boravka NATO brodova, biće organizovano više aktivnosti.

To je bio povod da danas na pomoćnom terenu SRC “Topolica” Starobarani i predstavnici NATO mornarice odigraju revijalnu fudbalsku utakmicu u kojoj nije bilo pobjednika.

U zanimljivoj, borbenoj i korektnoj fudbalskoj predstavi dva rivala su odigrala neriješeno 2:2, poluvrijeme (0:1).

Gosti su poveli u 9’ minutu preko Smorta, dok je na 2:0 za NATO mornaricu povisio Scot u 85’ minutu.

Strijelci za Starobarane su bili Dženan Dacić u 86’ i Armin Muharemović u 89’ minutu.