U gradskom fudbalskom derbiju Južne regije osam golova !

by Ilija Kovačević | 10:04:2016 | 21:47:04

Hajduk – Sloga Stari Bar : 6-2 (3-0)

Bar, pomoćni teren SRC „Topolica“, gledalaca oko 100.
Glavni sudija ; Dejan Marković (Bar) – pomoćnici ; Marko Popović i Filip Marković (obojica sa Cetinja)
Strijelci ; Vuk Miranović u 27', Mladen Đukić u 29' i 33', Miloš Radonjić u 56' i 78' i Rajko Nikezić u 89' minutu za Hajduk – Dženan Dacić u 79' i Damir Divanović u 85' minutu za Slogu.
Žuti karton ; Dacić (Sloga Stari Bar) u 75' minutu.

Hajduk ; Duraković, Lekić, Davidović (Šćekić), Nikezić, Radonjić, Đurković, Lukolić, Demirović, Đukić, Miranović (Nikolić), Badžović (Timotijević).

Sloga Stari Bar ; Asović, Novaković, Beharović (Tiganj), Divanović, Krantić (Vukotić), Grbović (Begzić), Đurović, Kaplanović, Zaganjor, Velović, Dacić.

U novom gradskom derbiju, utakmici 15. kola Južne fudbalske regije za seniore, ekipa Hajduka je sa 6:2 savladala gradskog rivala, starobarsku Slogu.

Puleni Tomice Milanovića su pitanje pobjednika riješili već poslije prvih 45' minuta, kada su stvorili prednost od tri gola.

U nastavku su „domaći“ stigli do prednosti od 5:0, ali su Starobarani u finišu uspjeli da ublaže poraz.

Dvostruki strijelci za Hajduk bili su ; Mladen Đukić u 29 i 33' minutu i Miloš Radonjić u 56' i 78' minutu, dok su po gol za barske „bijele“ postigli Vuk Miranović u 27' i Rajko Nikezić u 89' minutu.

Dvostruki strijelac ; Mladen Djukić

Strijelac dva gola za Hajduk ; Miloš Radonjić

Kapiten Hajduka ; Vuk Miranović, načeo mrežu Starobarana

FK Hajduk ; Rajko Nikezić - stavio tačku na goleadu

Golove za Starobarane postigli su ; Dženan Dacić u 79' i Damir Divanović u 85' minutu susreta.

FK Sloga Stari Bar ; Dženan Dacić strijelac prvog gola za svoj tim

Kapiten Starobarana ; Damir Divanović - gol u 85' minutu

Mlada sudijska „trojka“ na čelu sa glavnim arbitrom Dejanom Markovićem iz Bara i njegovi pomoćnici Marko Popović i Filip Marković sa Cetinja, odlično je odradila svoj dio posla.

FK Hajduk - defanzivac "bijelih" Miloš Lekić

U narednom 16. kolu, Hajduk dočekuje tivatski Arsenal, dok je Sloga gost Otrant-Olimpika u Ulcinju.