Petrovčani nadigrali Mornar do poluvremena

by Ilija Kovačević | 01:02:2019 | 20:36:05

Mornar – Petrovac 0:4 (0:3)

Bar; SRC „Topolica”, gledalaca: oko 30.
Sudija: Srđan Кlačar (Bar).
Strijelci: Vučinić u 20., Кopitović u 35. i 44., Marković (jedanaesterac) u 71.minutu.

Mornar; Raičević, Mehović, Martinović, Vojvodić, Marković, Barjaktarević, Vukmarković, Lalošević, Merdović, Bušković, Leković.
Još su igrali; Novović, Vujošević, Vlahović, Jeremić, Puljiz, Brnović, Delić, Škrelja, Кovačević.

Petrovac; Popović, Vujović, Tačibana, Pajović, Mikijelj, Кalezić, Vuljaj, Кacić, Ljuljđuraj, Vučinić, Jamamoto.
Još su igrali; Bogićević, Savović, Medigović, Prekončević, Marković, Janketić, Кažić, Muharemović, Panič, Mićunović.

Po veoma lošem vremenu koje je vladalo tokom cijelog meča, Petrovčani su nadigrali Mornar već do poluvremena.

U četvrtom pripremnom susretu, Barani su poraženi sa ubjedljivih 4:0.

Puleni Rudolfa Marčića su već na poluvremenu imali tri gola prednosti, preko Vučinića i dvostrukog strijelca Kopitovića, dok je Marković iz penala postavio konačan rezultat.

Fudbaleri Gorana Milojevića su pored meča sa Petrovcem odigrali još tri pripremna meča u kojima su doživjeli poraze. Od albanskog Ljušnja su izgubili (1:3), japanske Adrie (0:1) i danilovgrdaske Iskre (2:3).