Fudbal

Južna fudbalska regija u statistici i brojkama

by Ilija Kovačević | 22:12:2018 | 15:34:39

Foto; FK Hajduk Bar / seniori / 

Spuštena je zavjesa jesenji dio sezone u svim fudbalskim takmičenjima ove regije. U seniorskoj ligi Cetinje je osvojilo jesenju titulu, dok su Hajduk I Sloga (Stari Bar) na trećem odnosno četvrtom mjestu.

U pionirskoj ligi Mornar je pet ia Hajduk šesti, dok su ligi pjetlića fudbaleri Mornara treći a hajduka na desetom mjestu.

Evo kako to izgleda statistički;

Tabela Južne regije za seniore 18/19

1. Cetinje                       12 7 1 4 26 24 +2 22
2. Sloga Radovići (-1)    12 6 2 4 28 13 +15 19
3. Hajduk                      12 6 0 6 29 30 -1 18
4. Sloga Stari Bar        12 3 1 8 17 33 -16 10
 
Lista strijelaca – seniori;
10
Bogdanović Bogdan (Hajduk)
Petričević Vido (Cetinje)
7
Bajramović Elvir (Sloga Stari Bar)
Marković Nikola (Sloga Radovići)
6
Đukić Mladen (Hajduk)
5
Stijepović Marko (Sloga Radovići)
4
Grivić Luka (Sloga Radovići)
3
Bigović Igor (Cetinje)
Dacić Dženan (Sloga Stari Bar)
Jabučanin Aleksa (Cetinje)
Marković Mirko (Cetinje)
Mirković Živko (Sloga Radovići)
Nikezić Rajko (Hajduk)
Spalević Nikola (Sloga Radovići)
Šćekić Nemanja (Hajduk)
Vuletić Luka (Sloga Radovići)
Zec Marko (Sloga Radovići)
2
Bajramović Aldijan (Hajduk)
Đapić Goran (Sloga Radovići)
Medjedović Armin (Sloga Stari Bar)
Mehović Belmin (Hajduk)
Tatar Stefan (Cetinje)
1
Vujinović Dimitrije (Hajduk)
Demirović Admir (Hajduk)
Đikanović Vladan (Cetinje)
Grbović Jasmin (Sloga Stari Bar)
Kaplanović Senad (Sloga Stari Bar)
Latković Mirko (Cetinje)
Analyticom COMET - Lista strijelaca Stranica: 1 / 2
Mršulja Stefan (Sloga Radovići)
Novaković Aleksandar (Sloga Radovići)
Novaković Milo (Sloga Stari Bar)
Perunović Nemanja (Hajduk)
Racković Miloš (Sloga Radovići)
Radulović Igor (Cetinje)
Šoć Sava (Cetinje)
1
Autogol
Vujinović Dimitrije (Hajduk)
 
Kompletni rezultati – seniori;
Kolo 1
16.09.2018 16:00 Cetinje Cetinje - Hajduk 2:1
18.09.2018 16:00 Bar Sloga Stari Bar - Sloga Radovići 0:0
Kolo 2
24.09.2018 16:00 Cetinje Cetinje - Sloga Stari Bar 3:2
25.09.2018 16:00 Bar Hajduk - Sloga Radovići 0:2
Kolo 3
30.09.2018 15:00 Radanovići Sloga Radovići - Cetinje 4:0
30.09.2018 15:30 Bar Sloga Stari Bar - Hajduk 4:3
Kolo 4
06.10.2018 15:00 Bar Hajduk - Cetinje 3:4
07.10.2018 15:00 Radanovići Sloga Radovići - Sloga Stari Bar 3:1
Kolo 5
14.10.2018 11:00 Radanovići Sloga Radovići - Hajduk 6:0
14.10.2018 14:30 Bar Sloga Stari Bar - Cetinje 2:0
Kolo 6
21.10.2018 10:30 Bar Hajduk - Sloga Stari Bar 3:1
21.10.2018 15:00 Cetinje Cetinje - Sloga Radovići 2:1
Kolo 7
26.10.2018 15:00 Cetinje Cetinje - Hajduk 2:4
28.10.2018 14:30 Bar Sloga Stari Bar - Sloga Radovići 1:4
Kolo 8
04.11.2018 14:00 Cetinje Cetinje - Sloga Stari Bar 6:0
06.11.2018 14:00 Bar Hajduk - Sloga Radovići 3:2
Kolo 9
11.11.2018 14:00 Bar Sloga Stari Bar - Hajduk 1:6
12.11.2018 13:00 Radanovići Sloga Radovići - Cetinje 4:0
Kolo 10
18.11.2018 11:00 Radanovići Sloga Radovići - Sloga Stari Bar 0:3 PFF
18.11.2018 13:00 Bar Hajduk - Cetinje 1:4
Kolo 11
24.11.2018 13:00 Kotor Sloga Radovići - Hajduk 1:2
25.11.2018 13:00 Bar Sloga Stari Bar - Cetinje 1:2
Kolo 12
02.12.2018 13:00 Bar Hajduk - Sloga Stari Bar 3:1
02.12.2018 14:00 Cetinje Cetinje - Sloga Radovići 1:1

Foto; FK Sloga Stari Bar / seniori/ 

Tabela Južne regije za pionire 18/19

1. Grbalj       11 10 1 0 71 4 +67 31
2. Igalo         11 10 1 0 43 4 +39 31
3. Lovćen      11 7 2 2 39 11 +28 23
4. Bokelj       11 7 1 3 40 22 +18 22
5. Mornar    11 6 2 3 45 21 +24 20
6. Hajduk     11 5 1 5 27 22 +5 16
7. Otrant-Ol. 11 5 1 5 19 27 -8 16
8. Vihor        11 3 3 5 15 19 -4 12
9. Obilić        11 3 0 8 9 37 -28 9
10. Orjen      11 2 0 9 13 64 -51 6
11. Petrovac 11 1 0 10 12 55 -43 3
12. Arsenal   11 1 0 10 7 54 -47 3

Lista strijelaca za pionire;
12
Carević Nemanja (Grbalj)
11
Ljuljić Nikola (Mornar)
Perišić Vasilije (Hajduk)
10
Bjeletić Luka (Igalo)
Đinović Ljubomir (Grbalj)
Mudreša Dražen (Lovćen)
Pićan Ratko (Grbalj)
8
Drašković Nikola (Lovćen)
Jelić Ilija (Grbalj)
Lepetić Ranko (Igalo)
Matejić Vuk (Igalo)
Radević Andrej (Bokelj)
7
Dragović Vukas (Grbalj)
Lakčević Luka (Bokelj)
Perazić Nemanja (Petrovac)
Šoškić Vasilije (Mornar)
Žujović Boris (Igalo)
6
Dragoviq Ensar (Otrant-Olympic)
Kašćelan Vladimir (Bokelj)
Lalić Damir (Lovćen)
Nišavić Miloš (Mornar)
Tripković Ognjen (Mornar)
Vušurović Stanko (Lovćen)
5
Braletić Nikola (Grbalj)
Goncić Dražen (Orjen)
Hajdarević Haris (Hajduk)
Karamanaga Edin (Otrant-Olympic)
Nikolić Luka (Hajduk)
Popović Pavle (Bokelj)
Sukara Miljan (Igalo)
Vukčević Uroš (Bokelj) 4
Bogićević Đorđe (Grbalj)
Duraković Haris (Mornar)
Kuč Matija (Grbalj)
Liješević Nikola (Vihor)
Mašanović Balša (Otrant-Olympic)
Milojević Dušan (Obilić) 3
Čepić Nemanja (Orjen)
Marković Miloš (Grbalj)
Mijović Janko (Igalo)
Papović Stefan (Grbalj)
Tabaš Ognjen (Grbalj)
Tešović Strahinja (Vihor) 2
Bajramović Anes (Hajduk)
Cvetković Nemanja (Lovćen)
Čortan Sava (Arsenal)
Ćetković Marko (Petrovac)
Ćetković Željko (Petrovac)
Dacić Luka (Mornar)
Đečbitrić Edin (Mornar)
Đonović Filip (Mornar)
Golub Andrej (Arsenal)
Joketić Balša (Hajduk)
Krivokapić Miloš (Bokelj)
Martinović Milan (Lovćen)
Mirković Vukan (Bokelj)
Mujić Dijari (Otrant-Olympic) 1
Agović Emil (Hajduk)
Barba Vuko (Bokelj)
Baštrica Vukota (Arsenal)
Bečić Andrija (Vihor)
Beriša Adnan (Obilić)
Božović Stefan (Lovćen)
Delić Matija (Vihor)
Dubljević Dalibor (Orjen)
Đurović Petar (Lovćen)
Franeta Marko (Vihor)
Giljača Jakša (Bokelj)
Gopčević Luka (Bokelj)
Goranović Nikola (Orjen)
Jović Andrija (Bokelj)
3
Jovićević Branko (Vihor)
Karamanaga Anes (Otrant-Olympic)
Kašćelan Vuk (Arsenal)
Keilj Ivan (Mornar)
Kolar Armin (Mornar)
Konatar Balša (Mornar)
Krezović Stefan (Vihor)
Kustudić Petar (Vihor)
Ljutica Velimir (Mornar)
Lugonja Janko (Arsenal)
Marković Marko (Lovćen)
Matović Ivan (Orjen)
Mikulić Nikola (Petrovac)
Miljenović Nikola (Lovćen)
Milosavić Lazar (Orjen)
Milosavljević Miodrag (Grbalj)
Milović Nikola (Igalo)
Nikaljević Matija (Bokelj)
Pavlićević Aleksandar (Obilić)
Pelinković Meris (Otrant-Olympic)
Radović Jovan (Igalo)
Stanišić Luka (Orjen)
Stešević Miloš (Grbalj)
Šišević Matija (Vihor)
Tomašević Mateja (Hajduk)
Vujović Aleksa (Obilić)
Vujović Luka (Lovćen)
Vukićević Sava (Obilić)
Vukotić Luka (Mornar)
Zec Jovan (Vihor)
Živković Milan (Obilić)
 
Kompletni rezultati – pioniri
Kolo 1
15.09.2018 12:00 Tivat Arsenal - Grbalj 1:6
16.09.2018 13:00 Cetinje Lovćen - Petrovac 7:0
16.09.2018 16:00 Zelenika Orjen - Mornar 1:11
18.09.2018 17:00 Kotor Bokelj - Otrant-Olympic 5:1
19.09.2018 17:00 Bar Hajduk - Vihor 4:1
20.09.2018 16:00 Sutorina, Herceg Novi Obilić - Igalo 0:9
Kolo 2
22.09.2018 16:00 Ulcinj Otrant-Olympic - Arsenal 3:0
22.09.2018 16:00 Bar Mornar - Hajduk 2:2
23.09.2018 10:00 Petrovac Petrovac - Grbalj 1:9
23.09.2018 12:30 Igalo Igalo - Orjen 13:0
23.09.2018 12:30 Cetinje Lovćen - Obilić 5:0
23.09.2018 15:30 Budva Vihor - Bokelj 0:0
Kolo 3
29.09.2018 12:00 Tivat Arsenal - Vihor 1:3
29.09.2018 12:30 Radanovići Grbalj - Otrant-Olympic 11:0
29.09.2018 15:00 Bar Hajduk - Igalo 0:1
30.09.2018 15:00 Sutorina, Herceg Novi Obilić - Petrovac 1:4
30.09.2018 15:00 Zelenika Orjen - Lovćen 1:4
30.09.2018 15:00 Kotor Bokelj - Mornar 4:3
Kolo 4
06.10.2018 14:00 Budva Petrovac - Otrant-Olympic 0:3
07.10.2018 11:00 Cetinje Lovćen - Hajduk 4:0
07.10.2018 12:00 Bar Mornar - Arsenal 9:0
07.10.2018 12:00 Igalo Igalo - Bokelj 3:0
07.10.2018 15:00 Budva Vihor - Grbalj 1:3
07.10.2018 15:00 Sutorina, Herceg Novi Obilić - Orjen 3:2
Kolo 5
13.10.2018 12:30 Ulcinj Otrant-Olympic - Vihor 2:2
13.10.2018 14:00 Tivat Arsenal - Igalo 0:4
13.10.2018 15:00 Radanovići Grbalj - Mornar 7:0
13.10.2018 16:00 Bar Hajduk - Obilić 2:0
14.10.2018 15:00 Zelenika Orjen - Petrovac 3:0
14.10.2018 15:00 Kotor Bokelj - Lovćen 1:4
Kolo 6
21.10.2018 10:00 Budva Petrovac - Vihor 0:4
21.10.2018 12:00 Cetinje Lovćen - Arsenal 11:1
21.10.2018 14:00 Igalo Igalo - Grbalj 1:1
21.10.2018 14:00 Sutorina, Herceg Novi Obilić - Bokelj 0:4
21.10.2018 14:00 Zelenika Orjen - Hajduk 0:5
24.10.2018 16:00 Bar Mornar - Otrant-Olympic 4:1
Analyticom COMET - Raspored takmičenja Stranica: 1 / 4
Kolo 7
26.10.2018 16:00 Ulcinj Otrant-Olympic - Igalo 0:3
27.10.2018 12:00 Kotor Bokelj - Orjen 9:1
27.10.2018 16:00 Tivat Arsenal - Obilić 0:1
28.10.2018 10:00 Bar Hajduk - Petrovac 6:1
28.10.2018 12:00 Radanovići Grbalj - Lovćen 4:0
28.10.2018 12:00 Budva Vihor - Mornar 0:3
Kolo 8
03.11.2018 13:00 Bar Hajduk - Bokelj 1:4
04.11.2018 10:00 Budva Petrovac - Mornar 2:7
04.11.2018 11:00 Zelenika Orjen - Arsenal 4:0
04.11.2018 12:00 Igalo Igalo - Vihor 3:1
04.11.2018 13:00 Sutorina, Herceg Novi Obilić - Grbalj 0:5
08.11.2018 15:00 Cetinje Lovćen - Otrant-Olympic 1:0
Kolo 9
09.11.2018 12:00 Tivat Arsenal - Hajduk 1:7
10.11.2018 14:00 Kotor Bokelj - Petrovac 9:1
11.11.2018 11:00 Radanovići Grbalj - Orjen 11:0
11.11.2018 11:30 Bar Mornar - Igalo 0:1
11.11.2018 13:00 Budva Vihor - Lovćen 0:0
09.12.2018 13:00 Ulcinj Otrant-Olympic - Obilić 2:0
Kolo 10
17.11.2018 13:00 Bar Hajduk - Grbalj 0:6
17.11.2018 14:30 Cetinje Lovćen - Mornar 2:2
18.11.2018 11:00 Petrovac Petrovac - Igalo 1:3
18.11.2018 13:00 Sutorina, Herceg Novi Obilić - Vihor 3:0
18.11.2018 13:00 Zelenika Orjen - Otrant-Olympic 1:5
22.11.2018 13:00 Kotor Bokelj - Arsenal 4:0
Kolo 11
02.11.2018 13:00 Budva Vihor - Orjen 3:0
24.11.2018 12:00 Ulcinj Otrant-Olympic - Hajduk 2:0
24.11.2018 13:00 Igalo Igalo - Lovćen 2:1
25.11.2018 11:00 Tivat Arsenal - Petrovac 3:2
25.11.2018 11:00 Bar Mornar - Obilić 4:1
27.11.2018 14:30 Radanovići Grbalj - Bokelj 8:0
Kolo 12
Petrovac Petrovac - Lovćen
Igalo Igalo - Obilić
Bar Mornar - Orjen
Budva Vihor - Hajduk
Ulcinj Otrant-Olympic - Bokelj
Radanovići Grbalj - Arsenal
Kolo 13
Radanovići Grbalj - Petrovac
Tivat Arsenal - Otrant-Olympic
Kotor Bokelj - Vihor
Bar Hajduk - Mornar
Zelenika Orjen - Igalo
Sutorina, Herceg Novi Obilić - Lovćen
Kolo 14
Petrovac Petrovac - Obilić
Cetinje Lovćen - Orjen
Igalo Igalo - Hajduk
Bar Mornar - Bokelj
Budva Vihor - Arsenal
Ulcinj Otrant-Olympic - Grbalj
Kolo 15
Ulcinj Otrant-Olympic - Petrovac
Radanovići Grbalj - Vihor
Tivat Arsenal - Mornar
Kotor Bokelj - Igalo
Bar Hajduk - Lovćen
Zelenika Orjen - Obilić
Kolo 16
Petrovac Petrovac - Orjen
Sutorina, Herceg Novi Obilić - Hajduk
Cetinje Lovćen - Bokelj
Igalo Igalo - Arsenal
Bar Mornar - Grbalj
Budva Vihor - Otrant-Olympic
Kolo 17
Budva Vihor - Petrovac
Ulcinj Otrant-Olympic - Mornar
Radanovići Grbalj - Igalo
Tivat Arsenal - Lovćen
Kotor Bokelj - Obilić
Bar Hajduk - Orjen
Kolo 18
Petrovac Petrovac - Hajduk
Zelenika Orjen - Bokelj
Sutorina, Herceg Novi Obilić - Arsenal
Cetinje Lovćen - Grbalj
Igalo Igalo - Otrant-Olympic
Bar Mornar - Vihor
Kolo 19
Bar Mornar - Petrovac
Budva Vihor - Igalo
Ulcinj Otrant-Olympic - Lovćen
Radanovići Grbalj - Obilić
Tivat Arsenal - Orjen
Kotor Bokelj - Hajduk
Kolo 20
Petrovac Petrovac - Bokelj
Bar Hajduk - Arsenal
Zelenika Orjen - Grbalj Z
Sutorina, Herceg Novi Obilić - Otrant-Olympic
Cetinje Lovćen - Vihor
Igalo Igalo - Mornar
Kolo 21
Igalo Igalo - Petrovac
Bar Mornar - Lovćen
Budva Vihor - Obilić
Ulcinj Otrant-Olympic - Orjen
Radanovići Grbalj - Hajduk
Tivat Arsenal - Bokelj
Kolo 22
Petrovac Petrovac - Arsenal
Kotor Bokelj - Grbalj
Bar Hajduk - Otrant-Olympic
Zelenika Orjen - Vihor
Sutorina, Herceg Novi Obilić - Mornar
Cetinje Lovćen - Igalo


Tabela Južne regije za pjetliće 18/19
 
1. Grbalj      11 10 1 0 40 5 +35 31
2. Igalo         11 8 2 1 42 10 +32 26
3. Mornar     11 7 3 1 30 7 +23 24
4. Bokelj       11 7 0 4 39 18 +21 21
5. Arsenal     11 6 1 4 37 17 +20 19
6. Vihor         11 6 1 4 38 18 +20 19
7. Lovćen      11 5 2 4 38 19 +19 17
8. Pomorac    11 5 2 4 30 21 +9 17
9. Akademija 11 3 0 8 14 35 -21 9
10. Hajduk    11 2 0 9 11 73 -62 6
11. Obilić       11 1 0 10 9 48 -39 3
12. Orjen      11 0 0 11 2 59 -57 0

Lista strijelaca za pjetliće;
22
Ćupić Matija (Lovćen)
16
Radević Balša (Bokelj)
11
Šćepanović Matija (Vihor)
10
Borovnica Boško (Igalo)
Lero Srđan (Igalo)
9
Labović Stefan (Grbalj)
Lagator Matija (Lovćen)
Maraš Miloš (Arsenal)
8
Krivokapić Filip (Pomorac)
7
Balević Nikola (Vihor)
Daković Danilo (Igalo)
Jovanović Vukašin (Grbalj)
Karabasil Vuk (Igalo)
Kovačević Momčilo (Pomorac)
Vujović Vuk (Pomorac)
6
Kašćelan Vasilije (Arsenal)
Lesjak Viktor (Arsenal)
5
Bišević Alen (Mornar)
Bojanić Nemanja (Grbalj)
Hodžić Ermin (Hajduk)
Jovović Kristijan (Vihor)
Klakor Nikola (Arsenal)
Pejović Danilo (Lovćen)
Pima Andrej (Grbalj)
Vlahović Nemanja (Mornar)
4
Bubanja Viktor (Vihor)
Dojčinović Matija (Bokelj)
Jašović Luka (Bokelj)
Mihović Nikola (Grbalj)
Perović Luka (Mornar)
Želalić Nenad (Pomorac) 3
Čukić Vuk (Pomorac)
Dulović Ognjen (Akademija)
Janković Andrej (Mornar)
Orlandić Todor (Mornar)
Osmanović Datjon (Akademija)
Popović Miodrag (Vihor)
Telesmanović Marko (Arsenal)
Velović Alan (Mornar)
Vukčević Balša (Bokelj) 2
Baltić Damjan (Hajduk)
Batalli Rion (Akademija)
Božović Danilo (Orjen)
Bubanja Danilo (Igalo)
Dragović Veljko (Vihor)
Ercegović Đorđe (Grbalj)
Kumburović Andrej (Bokelj)
Lučić Aleksa (Obilić)
Mijović Nikola (Obilić)
Miljenović Vuk (Bokelj)
Murić Din (Mornar)
Olovyanshchikov Roman (Mornar)
Pavićević Stefan (Bokelj)
Pavlović Vladimir (Igalo)
Perović Kristijan (Bokelj)
Pilastro Mateja (Bokelj)
Ražnatović Petar (Arsenal)
Tafić Riad (Akademija)
Tomašević Neđeljko (Obilić)
Višnjić Armin (Mornar)
Vujović Lazar (Vihor)
Vukasović Mirko (Arsenal)
Vukoje Andrija (Grbalj)
Vuković Atanasije (Hajduk)
Živaljević Mihailo (Obilić) 1
Bajčeta Matija (Hajduk)
Božinović Ivan (Grbalj)
Čenić Uroš (Igalo)
Dragišić Petar (Vihor)
3
Dulović Vuk (Akademija)
Đuranović Mihajlo (Grbalj)
Grbić Nemanja (Igalo)
Jelić Luka (Igalo)
Kalezić Pavle (Pomorac)
Konjević Boško (Grbalj)
Laptuta Luka (Arsenal)
Lazoja Liburn (Akademija)
Magud Uroš (Grbalj)
Mihaljević Mirko (Lovćen)
Milidrag Stevan (Bokelj)
Milošević Jovan (Vihor)
Paleviq Behar (Akademija)
Radonjić Ognjen (Bokelj)
Radulović Bogdan (Grbalj)
Samardžić Filip (Arsenal)
Stanišić Andrija (Grbalj)
Strugar Luka (Vihor)
Šaptahović Enes (Akademija)
Tiodorović Mihailo (Arsenal)
Tomanović Luka (Igalo)
Vojvodić Đorđe (Vihor)
Vujović Vladan (Lovćen)
Vukadinović Stefan (Obilić)
1
Autogol
Elezaga Besart (Akademija)
Jovanović Gorčin (Bokelj)
Nikčević Jovica (Orjen)
 
Kompletni rezultati pjetilća  
Kolo 1
15.09.2018 10:00 Tivat Arsenal - Grbalj 1:2
16.09.2018 11:00 Cetinje Lovćen - Pomorac 6:2
16.09.2018 14:00 Zelenika Orjen - Mornar 0:5
18.09.2018 15:00 Kotor Bokelj - Akademija 4:0
19.09.2018 15:00 Bar Hajduk - Vihor 0:10
20.09.2018 14:00 Sutorina, Herceg Novi Obilić - Igalo 0:3
Kolo 2
22.09.2018 14:00 Ulcinj Akademija - Arsenal 1:4
22.09.2018 14:00 Bar Mornar - Hajduk 5:0
23.09.2018 10:30 Igalo Igalo - Orjen 5:0
23.09.2018 10:30 Cetinje Lovćen - Obilić 10:0
23.09.2018 13:30 Bijela Pomorac - Grbalj 1:3
23.09.2018 13:30 Budva Vihor - Bokelj 2:4
Kolo 3
29.09.2018 10:00 Tivat Arsenal - Vihor 1:3
29.09.2018 10:30 Radanovići Grbalj - Akademija 5:0
29.09.2018 13:00 Bar Hajduk - Igalo 1:10
30.09.2018 13:00 Sutorina, Herceg Novi Obilić - Pomorac 2:6
30.09.2018 13:00 Zelenika Orjen - Lovćen 0:3
30.09.2018 13:00 Kotor Bokelj - Mornar 2:4
Kolo 4
07.10.2018 09:00 Cetinje Lovćen - Hajduk 8:1
07.10.2018 10:00 Bar Mornar - Arsenal 4:1
07.10.2018 10:00 Igalo Igalo - Bokelj 5:2
07.10.2018 13:00 Budva Vihor - Grbalj 1:2
07.10.2018 13:00 Sutorina, Herceg Novi Obilić - Orjen 3:1
07.10.2018 15:30 Bijela Pomorac - Akademija 4:1
Kolo 5
13.10.2018 11:00 Ulcinj Akademija - Vihor 1:3
13.10.2018 13:00 Radanovići Grbalj - Mornar 1:0
13.10.2018 14:00 Bar Hajduk - Obilić 3:2
13.10.2018 16:00 Tivat Arsenal - Igalo 2:2
14.10.2018 13:00 Zelenika Orjen - Pomorac 0:3
14.10.2018 13:00 Kotor Bokelj - Lovćen 4:1
Kolo 6
20.10.2018 14:00 Bijela Pomorac - Vihor 1:1
21.10.2018 10:00 Cetinje Lovćen - Arsenal 0:3
21.10.2018 12:00 Igalo Igalo - Grbalj 0:1
21.10.2018 12:00 Sutorina, Herceg Novi Obilić - Bokelj 0:1
21.10.2018 12:00 Zelenika Orjen - Hajduk 1:3
24.10.2018 14:00 Bar Mornar - Akademija 3:0
Kolo 7
26.10.2018 14:00 Ulcinj Akademija - Igalo 0:4
27.10.2018 10:00 Kotor Bokelj - Orjen 8:0
27.10.2018 14:00 Tivat Arsenal - Obilić 7:0
28.10.2018 10:00 Radanovići Grbalj - Lovćen 1:1
28.10.2018 10:00 Budva Vihor - Mornar 1:4
28.10.2018 12:00 Bar Hajduk - Pomorac 0:8
Kolo 8
03.11.2018 11:00 Bar Hajduk - Bokelj 0:10
04.11.2018 09:00 Zelenika Orjen - Arsenal 0:8
04.11.2018 10:00 Igalo Igalo - Vihor 4:2
04.11.2018 11:00 Sutorina, Herceg Novi Obilić - Grbalj 1:7
04.11.2018 14:00 Bijela Pomorac - Mornar 1:1
08.11.2018 13:30 Cetinje Lovćen - Akademija 7:0
Kolo 9
09.11.2018 14:00 Tivat Arsenal - Hajduk 7:2
10.11.2018 12:00 Kotor Bokelj - Pomorac 3:1
11.11.2018 09:00 Radanovići Grbalj - Orjen 11:0
11.11.2018 10:00 Bar Mornar - Igalo 0:0
11.11.2018 11:00 Budva Vihor - Lovćen 2:0
09.12.2018 11:00 Ulcinj Akademija - Obilić 2:0
Kolo 10
17.11.2018 11:00 Bar Hajduk - Grbalj 0:5
17.11.2018 13:00 Cetinje Lovćen - Mornar 1:1
18.11.2018 11:00 Sutorina, Herceg Novi Obilić - Vihor 1:5
18.11.2018 11:00 Zelenika Orjen - Akademija 0:2
18.11.2018 13:00 Bijela Pomorac - Igalo 1:4
22.11.2018 14:30 Kotor Bokelj - Arsenal 1:3
Kolo 11
24.11.2018 10:00 Ulcinj Akademija - Hajduk 7:1
24.11.2018 11:00 Igalo Igalo - Lovćen 5:1
25.11.2018 09:00 Bar Mornar - Obilić 3:0
27.11.2018 13:00 Radanovići Grbalj - Bokelj 2:0
02.12.2018 11:00 Budva Vihor - Orjen 8:0
09.12.2018 11:00 Radanovići Arsenal - Pomorac 0:2
Kolo 12
Bijela Pomorac - Lovćen
Igalo Igalo - Obilić
Bar Mornar - Orjen
Budva Vihor - Hajduk
Ulcinj Akademija - Bokelj
Radanovići Grbalj - Arsenal
Kolo 13
Radanovići Grbalj - Pomorac
Tivat Arsenal - Akademija
Kotor Bokelj - Vihor
Bar Hajduk - Mornar
Zelenika Orjen - Igalo
Sutorina, Herceg Novi Obilić - Lovćen
Kolo 14
Bijela Pomorac - Obilić
Cetinje Lovćen - Orjen
Igalo Igalo - Hajduk
Bar Mornar - Bokelj
Budva Vihor - Arsenal
Ulcinj Akademija - Grbalj
Kolo 15
Ulcinj Akademija - Pomorac
Radanovići Grbalj - Vihor
Tivat Arsenal - Mornar
Kotor Bokelj - Igalo
Bar Hajduk - Lovćen
Zelenika Orjen - Obilić
Kolo 16
Bijela Pomorac - Orjen
Sutorina, Herceg Novi Obilić - Hajduk
Cetinje Lovćen - Bokelj
Igalo Igalo - Arsenal
Bar Mornar - Grbalj
Budva Vihor - Akademija
Kolo 17
Budva Vihor - Pomorac
Ulcinj Akademija - Mornar
Radanovići Grbalj - Igalo
Tivat Arsenal - Lovćen
Kotor Bokelj - Obilić
Bar Hajduk - Orjen
Kolo 18
Bijela Pomorac - Hajduk
Zelenika Orjen - Bokelj
Sutorina, Herceg Novi Obilić - Arsenal
Cetinje Lovćen - Grbalj
Igalo Igalo - Akademija
Bar Mornar - Vihor
Kolo 19
Bar Mornar - Pomorac
Budva Vihor - Igalo
Ulcinj Akademija - Lovćen
Radanovići Grbalj - Obilić
Tivat Arsenal - Orjen
Kotor Bokelj - Hajduk
Kolo 20
Bijela Pomorac - Bokelj
Bar Hajduk - Arsenal
Zelenika Orjen - Grbalj
Sutorina, Herceg Novi Obilić - Akademija
Cetinje Lovćen - Vihor
Igalo Igalo - Mornar
Kolo 21
Igalo Igalo - Pomorac
Bar Mornar - Lovćen
Budva Vihor - Obilić
Ulcinj Akademija - Orjen
Radanovići Grbalj - Hajduk
Tivat Arsenal - Bokelj
Kolo 22
Bijela Pomorac - Arsenal
Kotor Bokelj - Grbalj
Bar Hajduk - Akademija
Zelenika Orjen - Vihor
Sutorina, Herceg Novi Obilić - Mornar
Cetinje Lovćen - Igalo
 

Akumulirani žuti kartoni – seniori
Sloga Radovići
Marković Nikola 3
Sloga Stari Bar
Bajramović Elvir 3
2 Akumulirani žuti kartoni
Cetinje
Đikanović Vladan 2
Vuletić Darko 2
Tatar Stefan 2
Hajduk
Vujinović Dimitrije 2
Feratović Damir 2
Perunović Nemanja 2
Nikezić Rajko 2
Sloga Radovići
Novaković Aleksandar 2
Sloga Stari Bar
Novaković Milo 2
Grbović Jasmin 2
Sinani Herodit 2
Akumulirani žuti kartoni
Cetinje
Batrićević Ivan 1
Maraš Balša 1
Radulović Igor 1
Šoć Sava 1
Bajković Veljko 1
Kaluđerović Nikola 1
Martinović Igor 1
Hajduk
Šćekić Nemanja 1
Jovović Milo 1
Popović Martin 1
Vuković Nikola 1
Đukić Mladen 1
Lemajić Rade 1
Bajramović Aldijan 1
Ličina Rahman 1
Baković Nikola 1
Sloga Radovići
Vučićević Đorđije 1
Deretić Marko 1
Spalević Nikola 1
Dragović Igor 1
Stijepović Marko 1
Đapić Nikola 1
Vuletić Luka 1
Sloga Stari Bar
Popović Miljan 1
Ukošata Mehmet 1
Begzić Darijan 1
Beharović Anel 1
Medjedović Armin 1
Dacić Dženan 1
Bajramović Arijan 1
 
Akumulirani žuti kartoni – pioniri
Hajduk
Perišić Vasilije 2
Hajdarević Haris 2
Duraković Elvin 2
Igalo
Pavlović Aleksa 2
Lovćen
Miljenović Nikola 2
Mornar
Šoškić Vasilije 2
Tripković Ognjen 2
Janković Luka 2
Obilić
Vujović Aleksa 2
Orjen
Stanišić Luka 2
Vihor
Tešović Strahinja 2
Jovićević Branko 2
1 Akumulirani žuti kartoni
Arsenal
Golub Andrej 1
Samardžić Petar 1
Bokelj
Kašćelan Vladimir 1
Mirković Vukan 1
Lakčević Luka 1
Radulović Vanja 1
Giljača Jakša 1
Gopčević Luka 1
Grbalj
Papović Stefan 1
Bogićević Đorđe 1
Pićan Ratko 1
Stanišić Bojan 1
Bogavac Pavle 1
Hajduk
Marković Aleksa 1
Šarić Damjan 1
Nikolić Luka 1
Drecun Danilo 1
Duraković Almin 1
Demović Selim 1
Joketić Balša 1
Bajramović Anes 1
Igalo
Milović Nikola 1
Matejić Vuk 1
Bijelić Rajko 1
Tomašević Lazar 1
Borovnica Branko 1
Lovćen
Drašković Nikola 1
Marković Matija 1
Cvetković Nemanja 1
Petričević Andrija 1
Marković Marko 1
Milivojević Aleksandar 1
Mornar
Nišavić Miloš 1
Dacić Luka 1
Ljutica Velimir 1
Duraković Haris 1
Hadžispahić Ismail 1
Obilić
Joksimović Nemanja 1
Milojević Dušan 1
Čuljković Aleksa 1
Đurđević Marko 1
Vukićević Sava 1
Marjanović Vukašin 1
Tomašević Željko 1
Orjen
Bulajić Nemanja 1
Goncić Dražen 1
Dubljević Dalibor 1
Otrant-Olympic
Ljamović Edin 1
Karamanaga Edin 1
Pelinković Meris 1
Mujić Dijari 1
Petrovac
Jovićević Nikola 1
Medigović Antonio 1
Zlotvorović Darijo 1
Vihor
Franeta Marko 1
Tičić Petar 1
Pejović Andrej 1
Liješević Nikola 1
Čegar Teodor 1
 
Akumulirani žuti kartoni – pjetlići
Akademija
Elezaga Besart 2
Hajduk
Vuković Atanasije 2
Lovćen
Ćupić Matija 2
Mornar
Olovyanshchikov Roman 2
Akademija
Šaptahović Enes 1
Arsenal
Klakor Nikola 1
Lazarević Nemanja 1
Bajo Dino 1
Brkan Toni 1
Arsić Milivoje 1
Lesjak Viktor 1
Bokelj
Risteljić Sava 1
Grbalj
Bojanić Nemanja 1
Konjević Boško 1
Magud Uroš 1
Ercegović Đorđe 1
Jovanović Vukašin 1
Baštrica Luka 1
Hajduk
Adamović Aleksandar 1
Igalo
Čenić Uroš 1
Karabasil Vuk 1
Borovnica Boško 1
Lovćen
Lagator Matija 1
Petranović Nikola 1
Laličić Petar 1
Mornar
Perović Luka 1
Vlahović Nemanja 1
Durutović Mihailo 1
Obilić
Milić Goran 1
Mijović Nikola 1
Milunović Matija 1
Pavlićević Sergej 1
Orjen
Pestorić Luka 1
Pomorac
Stanišić Lazar 1
Kalezić Pavle 1
Vihor
Jovović Kristijan 1
Jovanović Ilija 1


Sankcije i suspenzije
Ukupno 30 utakmica
Ukupna novčana kazna 450,00 EUR
 
Zbir kazni i suspenzija
Novčana kazna 300,00 EUR