Hajduk i Sloga poraženi u mečevima 10. kola

by Ilija Kovačević | 20:11:2018 | 07:49:34

Neuspjeh barskih ekipa u desetom kolu Južne fudbalske regije za seniore.

Hajduk je na svom terenu poslije četiri uzastopna trijumfa poražen od Cetinja 4:1, poluvrijeme (1:1).

Barani su došli u vođstvo golom Bogdana Bogdanovića u 30’ minutu, da bi gosti do poluvremena izjednačili autogolom Vujinovića u 36’ minutu. U nastavku efikasnija igra Cetinjana koji su pogodcima Mirka Markovića u 65’, Vladana Đikanovića u 70’ i Sava Šoća u 81’ minutu stigli do novog trijumfa.

Starobarska Sloga je kao gost imenjaka iz Radovića poražena na pomoćnom terenu u Radanovićama 5:1. Jedini gol za Starobarane postigao je Dženan Daciuć u 38’ minutu utakmice. Strijelci za domaćina bili su; Nikola Marković u 7’, Marko Stijepović u 51’, Nikola Spalević u 62’ i 74’, te Živko Mirković u 82’ minutu susreta.

U narednom 11. kolu,  sastaju se; Sloga Stari Bar – Cetinje i Sloga Radovići – Hajduk.