izvor ; FSCG & MINA / foto; arhiva Sport BAR-a | 03:11:2018 | 15:28:58

Foto;  Mornar i Rudar u Petrovcu iz petog kola

Rudar – Mornar: 1:1 (1:1)

Pljevlja; Gradski stadion, gledalaca oko 300.
Glavni sudija: Radoje Pajović Podgorica, pomoćnici; Marjan Paunović Berane i Ivan Bogdanović Cetinje.

Strijelci; Macanović 45+1 za Rudar – Džanović u 15’ minutu za Mornar
Žuti kartoni; Đalović, Sopo (Rudar) – Vujošević, Škrelja, Marković (Mornar)

Rudar; Aković, Golubović, Alveš, Sopo, Sekulić, Vuković (Kuč od 81’), Đalović, Pejaković (Bošnjak od 69’), Pešukić, Janketić (Mrdak od 61’), Macanović.

Mornar; Novović, Kalačević, Pajović, Marković, Škrelja (Lalošević od 79’), Martinović, Brnović, Vujošević, Džanović, Božović (Barjaktarović od 34’), Ivanović (Popović od 61’).

Fudbaleri Mornara remizirali su u Pljevljima protiv Rudara, Sutjeska je ostvarila pobjedu, dok je OFK Titograd upisao poraz u 14. kolu Telekom Prve crnogorske lige.

Pobjednika nije bilo u duelu Rudara i Mornara, koji su u Pljevljima igrali 1:1. Barski tim poveo je golom Denisa Džanovića u 15. minutu. Izjednačio je i postavio konačan rezultat Aleksandar Macanović u 45. minutu.

Sutjeska je u Danilovgradu pobijedila Iskru 4:0 i upisala sedmi trijumfove sezone. Zvanični šampion do pobjede došao je golovima Marka Ćetkovića u 20. i 23, Stefana Lončara u 45. i Boža Markovića u 80. minutu iz jedanaesterca.

OFK Titograd je pred svojim navijačima poražen od Grblja 2:0. Ekipa iz Radanvića do pobjede došla je golovima Dejana Kotorca u 32. i Nikole Popovića u 84. minutu.

Fudbaleri Petrovca pobijedili su večeras pred svojim navijačima cetinjski Lovćen 1:0, u posljendjem meču 14. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Odlučujući pogodak, za sedmi trijumf Petrovca, postigao je Aleksandar Vujačić u 56. minutu iz jedanaesterca.

U derbiju kola Zeta je na stadionu pod Goricom savladala Budućnost 2:0 i izjednačila se sa rivalom na čelu tabele.

Ekipa iz Golubovaca do sedme pobjede došla je golovima Aldina Adžović u 12. i Lazara Lambulića u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.

U 15. kolu, naredne subote, sastaće se: Mornar – Iskra, Petrovac – Budućnost, Lovćen – Rudar, Sutjeska – OFK Titograd i Grbalj – Zeta.