Hajduk u gradskom derbiju do prve pobjede u sezoni

by Ilija Kovačević | 21:10:2018 | 20:07:28

Hajduk – Sloga Stari Bar: 3:1 (1:1)

Bar; SRC “Topolica”, gledalaca 44.
Glavni sudija; Nikola Marković (Cetinje), pomoćnici; Nemanja Ćetković (Ulcinj), Andrija Junković (Bar)

Strijelci; Nemanja Šćekić u 12’ i 56’, Rajko Nikezić u 72’ minutu za Hajduk – Dženan Dacić u 36’ minutu za Slogu

Žuti kartoni; Rade Lemajić, Dimitrije Vujinović i Mladen Đukić (Hajduk) – Senad Kaplanović, Jasmin Grbović, Milo Novaković i Anel Beharović (Sloga Stari Bar)
Crveni karton; Dimitrije Vujinović (Hajduk) – dva žuta kartona u 68’ i 75’ minutu.

Hajduk; Rade Lemajić, Belmin Mehović, Nemanja Šćekić, Rajko Nikezić (Petar Milošević u 67’), Dragomir Vukmarković (Filip Barabaš u 67’), Dimitrije Vujinović, Mladen Đukić, Draško Konatar (Aleksa Ivanović u 59’), Aldijan Bajramović, Nemanja Perunović, Nikola Baković.

Sloga Stari Bar; Miljan Popović, Milo Novaković, Ajdin Perazić, Mehmet Ukošata, Armin Međedović, Jasmin Grbović (Darijan Begzić u 75’), Andin Hoxha (Anel Beharović u 30’), Arijan Bajramović (Damir Divanović u 60’), Elvir Bajramović, Senad
Kaplanović, Dženan Dacić.

U drugom ovosezonskom gradskom derbiju ekipa Hajduka je savladala startobarsku Slogu sa 3:1.

Ekipa Hajduka je do prvog trijumfa ove sezone došla u okviru šestog kola Južne regije, baš u okršaju sa gradskim rivalom.

Dvostruki strijelac za Hajduk bio je Nemanja Šćekić u 12’ i 56’ minutu, dok je konačan rezultat postavio Rajko Nikezić u 72’ minutu.

Strijelac jedinog gola za Starobarane bio je Dženan Dacić u 36’ minutu.

U narednom sedmom kolu, Hajduk je gost Cetinja, dok se u Baru u novom derbiju kola sastaju Sloga Stari Bar – Sloga Radovići.

Inače, FK Hajduk je proteklog vikenda imao stopostotan učinak. Pored seniora, pobjedu su upisali pjetlići i pioniri.

Pjetlići su kao gosti pobijedili vršnjake iz Orjena 3:1, dok su pioniri takođe u gostima ubjedljivo slavili protiv Orjena 5:0