Barski “južnjaci” upisali poraze u četvrtom kolu

by Ilija Kovačević | 10:10:2018 | 07:07:43

Utakmicama četvrtog kola nastavljen je šampionat u ligi Južne fudbalske regije za seniore.

Barski Hajduk je na pomoćnom terenu SRC “Topolica” poražen od Cetinja 4:3, iako je na poluvremenu vodio 1:0.

Starobarska Sloga je u Radanovićima poražena od Sloge iz Radovića 3:1, poluvrijeme 1:1.

U petom kolu narednog vikenda igraće; Sloga Stari Bar – Cetinje i Sloga Radovići – Hajduk.

Na tabeli poslije četvrtog kola je u vođstvu ekipa Sloge iz Radovića  sa 10 bodova (3 pobjede, jedan remi, bez poraza), dok je Cetinje na drugom mejstu sa bodom manje (tri pobjede i jedan poraz).

Dva barska kluba su na začelju tabele. Starobarani su treći sa po jednom pobjedom i remijem i dva poraza (4 boda), dok je Hajduk četvrti sa isto toliko poraza.