Omladinci Mornara poraženi od Budućnosti

by Ilija Kovačević | 26:09:2018 | 07:13:00

Mornar – Budućnost: 1:3.

Bar; Pomoćni teren SRC „Topolica“. Gledalaca: 70. Sudija: Miloš Laličić. Strijelci: Stešević u 49. (Mornar), Brnović u 28, Obradović u 40. iz jedanaesterca, Gluščević u 59.minutu (Budućnost).

Mornar: Begzić, Dragojević (Liharević), Stešević (Hodžić), Polović, Balić, Mucević, Giljen (Tuša), Janković (Marstijepović), Bumbić (Raičković), Duraković, Martinović.

Budućnost: Nikčević, Ražnatović (Šabotić), Krivokapić (Maraš), Drešaj (Đurović), Obradović, Vukčević (Kukuličić), Bojović, Brnović, Osmanović, Tripković, Čatani (Gluščević)

Omladinci Mornara poraženi su kao domaćini od podgoričke Budućnosti sa 3:1, u okviru osmog kola.

Jedini gol za Barane postigao je Ognjen Stešević u 49’ minutu, dok su strijelci za goste bili Miloš Brnović u 28’, Ognjen Obradović u 40’ i Andrija Gluščević u 59’ minutu meča.

Sa dva trijumfa, jednim remijem i pet poraza, Barani su trenutno na 11. mjestu sa sedam bodova.

U narednom devetom kolu Barani su gosti Lovćena, dok Budućnost dočekuje Mladost iz Lješkopolja.

16. Arsenal           8 0 2 6 8:21   2

U narednom kolu (28-29.septembra) sastaće se: Lovćen - Mornar, Arsenal – Kom, Petrovac – Rudar, OFK Titograd – Sutjeska, Dečić – Grbalj, Budućnost – Mladost Lješkopolje 1970, Jedinstvo – Berane, Iskra – Zeta.