Fudbal

Krenuo fudbalski šampionat Južne regije sa četiri kluba

by Ilija Kovačević | 17:09:2018 | 08:12:25


Utakmicom Cetinje – Hajduk (2:1) juče je krenuo seniorski šampionat Južne fudbalske regije.

Na pomoćnom terenu “Obilića poljana”, domaćini su slavili minimalnim rezultatom. Poslije početnog vođstva Cetinja, Barani su golom Nemanje Perunovića izjednačili, da bi Cetinjani u nastavku ipak stigli do prve pobjede u šampionatu.

Pored Hajduka i Cetinja, ove sezone će se u seniorskoj ligi takmičiti još dva kluba, dvije Sloge – iz Starog Bara i Radovića. Upravo ove dvije ekipe su rivali u drugoj utakmici prvog kola koja je zakazana za sjutra (utorak 18.09.2018.) od 16 sati na glavnom terenu SRC “Topolica”.

Kompletan raspored za seniore

Kolo 1
16.09.2018 16:00 Cetinje Cetinje - Hajduk
18.09.2018 16:00 Bar Sloga Stari Bar - Sloga Radovići

Kolo 2
Bar Hajduk - Sloga Radovići
Cetinje Cetinje - Sloga Stari Bar

Kolo 3
Bar Sloga Stari Bar - Hajduk
Radovići Sloga Radovići - Cetinje

Kolo 4
Bar Hajduk - Cetinje
Radovići Sloga Radovići - Sloga Stari Bar

Kolo 5
Radovići Sloga Radovići - Hajduk
Bar Sloga Stari Bar - Cetinje

Kolo 6
Bar Hajduk - Sloga Stari Bar
Cetinje Cetinje - Sloga Radovići

Kolo 7
Cetinje Cetinje - Hajduk
Bar Sloga Stari Bar - Sloga Radovići

Kolo 8
Bar Hajduk - Sloga Radovići
Cetinje Cetinje - Sloga Stari Bar

Kolo 9
Bar Sloga Stari Bar - Hajduk
Radovići Sloga Radovići - Cetinje

Kolo 10
Bar Hajduk - Cetinje
Radovići Sloga Radovići - Sloga Stari Bar

Kolo 11
Radovići Sloga Radovići - Hajduk
Bar Sloga Stari Bar - Cetinje

Kolo 12
Bar Hajduk - Sloga Stari Bar
Cetinje Cetinje - Sloga Radovići


Raspored takmičenja za pjetliće

Kolo 1
16.09.2018 14:00 Cetinje Lovćen - Pomorac
16.09.2018 14:00 Sutorina, Herceg Novi Obilić - Igalo
16.09.2018 14:00 Zelenika Orjen - Mornar
16.09.2018 14:00 Bar Hajduk - Vihor
16.09.2018 14:00 Kotor Bokelj - Akademija
16.09.2018 14:00 Tivat Arsenal - Grbalj

Kolo 2
23.09.2018 13:30 Zelenika Pomorac - Grbalj
23.09.2018 13:30 Ulcinj Akademija - Arsenal
23.09.2018 13:30 Budva Vihor - Bokelj
23.09.2018 13:30 Bar Mornar - Hajduk
23.09.2018 13:30 Igalo Igalo - Orjen
23.09.2018 13:30 Cetinje Lovćen - Obilić

Kolo 3
30.09.2018 13:00 Sutorina, Herceg Novi Obilić - Pomorac
30.09.2018 13:00 Zelenika Orjen - Lovćen
30.09.2018 13:00 Bar Hajduk - Igalo
30.09.2018 13:00 Kotor Bokelj - Mornar
30.09.2018 13:00 Tivat Arsenal - Vihor
30.09.2018 13:00 Radanovići Grbalj - Akademija

Kolo 4
Igalo Pomorac - Akademija
Budva Vihor - Grbalj
Bar Mornar - Arsenal
Igalo Igalo - Bokelj
Cetinje Lovćen - Hajduk
Igalo Obilić - Orjen

Kolo 5
Zelenika Orjen - Pomorac
Bar Hajduk - Obilić
Kotor Bokelj - Lovćen
Tivat Arsenal - Igalo
Radanovići Grbalj - Mornar
Ulcinj Akademija - Vihor

Kolo 6
Igalo Pomorac - Vihor
Bar Mornar - Akademija
Igalo Igalo - Grbalj
Cetinje Lovćen - Arsenal
Igalo Obilić - Bokelj
Zelenika Orjen - Hajduk

Kolo 7
Bar Hajduk - Pomorac
Kotor Bokelj - Orjen
Tivat Arsenal - Obilić
Radanovići Grbalj - Lovćen
Ulcinj Akademija - Igalo
Budva Vihor - Mornar

Kolo 8
Igalo Pomorac - Mornar
Igalo Igalo - Vihor
Cetinje Lovćen - Akademija
Igalo Obilić - Grbalj
Zelenika Orjen - Arsenal
Bar Hajduk - Bokelj

Kolo 9
Kotor Bokelj - Pomorac
Tivat Arsenal - Hajduk
Radanovići Grbalj - Orjen
Ulcinj Akademija - Obilić
Budva Vihor - Lovćen
Bar Mornar - Igalo

Kolo 10
Igalo Pomorac - Igalo
Cetinje Lovćen - Mornar
Igalo Obilić - Vihor
Zelenika Orjen - Akademija
Bar Hajduk - Grbalj
Kotor Bokelj - Arsenal

Kolo 11
Tivat Arsenal - Pomorac
Radanovići Grbalj - Bokelj
Ulcinj Akademija - Hajduk
Budva Vihor - Orjen
Bar Mornar - Obilić
Igalo Igalo - Lovćen

Kolo 12
Igalo Pomorac - Lovćen
Igalo Igalo - Obilić
Bar Mornar - Orjen
Budva Vihor - Hajduk
Ulcinj Akademija - Bokelj
Radanovići Grbalj - Arsenal

Kolo 13
Radanovići Grbalj - Pomorac
Tivat Arsenal - Akademija
Kotor Bokelj - Vihor
Bar Hajduk - Mornar
Zelenika Orjen - Igalo
Igalo Obilić - Lovćen

Kolo 14
Igalo Pomorac - Obilić
Cetinje Lovćen - Orjen
Igalo Igalo - Hajduk
Bar Mornar - Bokelj
Budva Vihor - Arsenal
Ulcinj Akademija - Grbalj

Kolo 15
Ulcinj Akademija - Pomorac
Radanovići Grbalj - Vihor
Tivat Arsenal - Mornar
Kotor Bokelj - Igalo
Bar Hajduk - Lovćen
Zelenika Orjen - Obilić

Kolo 16
Igalo Pomorac - Orjen
Igalo Obilić - Hajduk
Cetinje Lovćen - Bokelj
Igalo Igalo - Arsenal
Bar Mornar - Grbalj
Budva Vihor - Akademija

Kolo 17
Budva Vihor - Pomorac
Ulcinj Akademija - Mornar
Radanovići Grbalj - Igalo
Tivat Arsenal - Lovćen
Kotor Bokelj - Obilić
Bar Hajduk - Orjen

Kolo 18
Igalo Pomorac - Hajduk
Zelenika Orjen - Bokelj
Igalo Obilić - Arsenal
Cetinje Lovćen - Grbalj
Igalo Igalo - Akademija
Bar Mornar - Vihor

Kolo 19
Bar Mornar - Pomorac
Budva Vihor - Igalo
Ulcinj Akademija - Lovćen
Radanovići Grbalj - Obilić
Tivat Arsenal - Orjen
Kotor Bokelj - Hajduk

Kolo 20
Igalo Pomorac - Bokelj
Bar Hajduk - Arsenal
Zelenika Orjen - Grbalj
Igalo Obilić - Akademija
Cetinje Lovćen - Vihor
Igalo Igalo - Mornar

Kolo 21
Igalo Igalo - Pomorac
Bar Mornar - Lovćen
Budva Vihor - Obilić
Ulcinj Akademija - Orjen
Radanovići Grbalj - Hajduk
Tivat Arsenal - Bokelj

Kolo 22
Igalo Pomorac - Arsenal
Kotor Bokelj - Grbalj
Bar Hajduk - Akademija
Zelenika Orjen - Vihor
Igalo Obilić - Mornar
Cetinje Lovćen - Igalo

 
Raspored takmičenja za pionire
 
Kolo 1
16.09.2018 16:00 Cetinje Lovćen - Petrovac
16.09.2018 16:00 Sutorina, Herceg Novi Obilić - Igalo
16.09.2018 16:00 Zelenika Orjen - Mornar
16.09.2018 16:00 Bar Hajduk - Vihor
16.09.2018 16:00 Kotor Bokelj - Otrant-Olympic
16.09.2018 16:00 Tivat Arsenal - Grbalj

Kolo 2
23.09.2018 15:30 Petrovac Petrovac - Grbalj
23.09.2018 15:30 Ulcinj Otrant-Olympic - Arsenal
23.09.2018 15:30 Budva Vihor - Bokelj
23.09.2018 15:30 Bar Mornar - Hajduk
23.09.2018 15:30 Igalo Igalo - Orjen
23.09.2018 15:30 Cetinje Lovćen - Obilić

Kolo 3
30.09.2018 15:00 Sutorina, Herceg Novi Obilić - Petrovac
30.09.2018 15:00 Zelenika Orjen - Lovćen
30.09.2018 15:00 Bar Hajduk - Igalo
30.09.2018 15:00 Kotor Bokelj - Mornar
30.09.2018 15:00 Tivat Arsenal - Vihor
30.09.2018 15:00 Radanovići Grbalj - Otrant-Olympic

Kolo 4
Petrovac Petrovac - Otrant-Olympic
Budva Vihor - Grbalj
Bar Mornar - Arsenal
Igalo Igalo - Bokelj
Cetinje Lovćen - Hajduk
Igalo Obilić - Orjen

Kolo 5
Zelenika Orjen - Petrovac
Bar Hajduk - Obilić
Kotor Bokelj - Lovćen
Tivat Arsenal - Igalo
Radanovići Grbalj - Mornar
Ulcinj Otrant-Olympic - Vihor

Kolo 6
Petrovac Petrovac - Vihor
Bar Mornar - Otrant-Olympic
Igalo Igalo - Grbalj
Cetinje Lovćen - Arsenal
Igalo Obilić - Bokelj
Zelenika Orjen - Hajduk

Kolo 7
Bar Hajduk - Petrovac
Kotor Bokelj - Orjen
Tivat Arsenal - Obilić
Radanovići Grbalj - Lovćen
Ulcinj Otrant-Olympic - Igalo
Budva Vihor - Mornar

Kolo 8
Petrovac Petrovac - Mornar
Igalo Igalo - Vihor
Cetinje Lovćen - Otrant-Olympic
Igalo Obilić - Grbalj
Zelenika Orjen - Arsenal
Bar Hajduk - Bokelj

Kolo 9
Kotor Bokelj - Petrovac
Tivat Arsenal - Hajduk
Radanovići Grbalj - Orjen
Ulcinj Otrant-Olympic - Obilić
Budva Vihor - Lovćen
Bar Mornar - Igalo

Kolo 10
Petrovac Petrovac - Igalo
Cetinje Lovćen - Mornar
Igalo Obilić - Vihor
Zelenika Orjen - Otrant-Olympic
Bar Hajduk - Grbalj
Kotor Bokelj - Arsenal

Kolo 11
Tivat Arsenal - Petrovac
Radanovići Grbalj - Bokelj
Ulcinj Otrant-Olympic - Hajduk
Budva Vihor - Orjen
Bar Mornar - Obilić
Igalo Igalo - Lovćen

Kolo 12
Petrovac Petrovac - Lovćen
Igalo Igalo - Obilić
Bar Mornar - Orjen
Budva Vihor - Hajduk
Ulcinj Otrant-Olympic - Bokelj
Radanovići Grbalj - Arsenal

Kolo 13
Radanovići Grbalj - Petrovac
Tivat Arsenal - Otrant-Olympic
Kotor Bokelj - Vihor
Bar Hajduk - Mornar
Zelenika Orjen - Igalo
Igalo Obilić - Lovćen

Kolo 14
Petrovac Petrovac - Obilić
Cetinje Lovćen - Orjen
Igalo Igalo - Hajduk
Bar Mornar - Bokelj
Budva Vihor - Arsenal
Ulcinj Otrant-Olympic - Grbalj

Kolo 15
Ulcinj Otrant-Olympic - Petrovac
Radanovići Grbalj - Vihor
Tivat Arsenal - Mornar
Kotor Bokelj - Igalo
Bar Hajduk - Lovćen
Zelenika Orjen - Obilić

Kolo 16
Petrovac Petrovac - Orjen
Igalo Obilić - Hajduk
Cetinje Lovćen - Bokelj
Igalo Igalo - Arsenal
Bar Mornar - Grbalj
Budva Vihor - Otrant-Olympic

Kolo 17
Budva Vihor - Petrovac
Ulcinj Otrant-Olympic - Mornar
Radanovići Grbalj - Igalo
Tivat Arsenal - Lovćen
Kotor Bokelj - Obilić
Bar Hajduk - Orjen

Kolo 18
Petrovac Petrovac - Hajduk
Zelenika Orjen - Bokelj
Igalo Obilić - Arsenal
Cetinje Lovćen - Grbalj
Igalo Igalo - Otrant-Olympic
Bar Mornar - Vihor

Kolo 19
Bar Mornar - Petrovac
Budva Vihor - Igalo
Ulcinj Otrant-Olympic - Lovćen
Radanovići Grbalj - Obilić
Tivat Arsenal - Orjen
Kotor Bokelj - Hajduk

Kolo 20
Petrovac Petrovac - Bokelj
Bar Hajduk - Arsenal
Zelenika Orjen - Grbalj
Igalo Obilić - Otrant-Olympic
Cetinje Lovćen - Vihor
Igalo Igalo - Mornar

Kolo 21
Igalo Igalo - Petrovac
Bar Mornar - Lovćen
Budva Vihor - Obilić
Ulcinj Otrant-Olympic - Orjen
Radanovići Grbalj - Hajduk
Tivat Arsenal - Bokelj

Kolo 22
Petrovac Petrovac - Arsenal
Kotor Bokelj - Grbalj
Bar Hajduk - Otrant-Olympic
Zelenika Orjen - Vihor
Igalo Obilić - Mornar
Cetinje Lovćen - Igalo