Lider bez problema sa Starobaranima

by Ilija Kovačević | 27:03:2018 | 07:24:15

Sloga Stari Bar – Arsenal: 0:4 (0:1)

Bar, pomoćni teren SRC “Topolica”, gledalaca oko 50.
Glavni sudija; Aleksa Korać (Bar), pomoćnici; Dušan Korać i Denis Pavićević (Bar)
Strijelci; Pavićević u 3’ minutu, Dedejić u 10’ i 90’ minutu, Bigović u 47’ minutu.
Žuti kartoni; Tiganj (Sloga Stari Bar) – Krgović (Arsenal)

Sloga Stari Bar; Kurtović, Novaković, Sinani, Međedović (Đurović), Rili, Ukošata, Hoxa, Tiganj, Bajramović, Kaplanović, Dacić.

Arsenal; Đurović, Obradović, Kaljević (Đorđević), Dedejić, Šćepanović, Mršulja, Bezmarević, Pavićević, Krgović, Bigović (Kordić), Pribilović.

Fudbaleri tivatskog Arsenala pobijedili su u okviru 12. kola Južne regije kao gosti starobarsku Slogu rezultatom 4:0.

Ivan Pavićević je već u 3’ minutu načeo mrežu Starobarana, da bi dvostruki strijelac Vlado Dedejić u 10’ i 90’ minutu riješio pitanje pobjednika. Strijelac za goste bio je i Bojan Bigović, na početku drugog dijela, u 47’ minutu.

U narednom, 13. kolu sastaju sa Arsenal – Sloga Radovići, Petrovac – Sloga Stari Bar, dok je meč Hajduk – Bokelj 2 pod znakom pitanja jer su Kotorani najavili istupanje iz lige.