Uspješna “generalka” Starobarana pred proljećni start

by Ilija Kovačević | 13:03:2018 | 13:27:31

Sloga Stari Bar – Rubin Donji Stupanj: 5:1 (1:0)

Bar; pomoćni teren SRC “Topolica”, gledalaca oko 50.
Glavni sudija; Andrija Junković (Bar), pomoćnici; Aleksandar Maslovar i Dušan Korać (Bar)
Strijelci za Slogu; Anđelo Rili u 35', Mirza Beharović u 55’ Jasmin Grbović u 62’ i 65’, Senad Kaplanović u 72’ minut  - Jovica Nikolić u 62’ za Rubin.

Sloga Stari Bar; Popović, Novaković, Rili, Sinahi, Međedović, Grbović, Suljović, Tiganj, Divanović, Kaplanović, Marljukić (Beharović).

Rubinj; N. Filipović, tanković, Milovanović, Čović, Karić, P. Nikolić, Joovanoivć, Azdejković, J. Nikolić, S. Filipović, Petrović.

Fudbaleri starobarske Sloge odigrali su još jednu utakmicu u sklopu priprema pred nastavak proljećnog dijela sezone u Južnoj regiji koji je zakazan za naredni vikend..

Ovoga puta odigran je međuranodni fudbalski meč sa kolegama iz FK Rubin iz Donjeg Stupnja u kojem su Starobarani bili ubjedljivi, čak sa 5:1.

Poslije minimalnih 1:0 u prvom poluvremenu, u nastavku su domaći čak četiri puta “matirali” golmana gostiju Popovića.

Gostima svakako pohvale za fer i korektnu igru, a domaćinu za trijumf i odličnu organizaciju.

Šampionat u ligi Južne fudbalske regije biće nastavljen za vikend utakmicama 11. kola. Starobarani dočekuju imenjaka iz Radovića, dok je drugi klub iz našeg grada, sastav Hajduka, gost druge ekipe Petrovca.