Uspješna generalka Mornara pred start drugog dijela sezone

by Ilija Kovačević | 25:02:2018 | 14:53:19

Bar; Stadion SRC Topolica, gledalaca: oko 80.
Sudija: Vuk Radulović (Budva).
Strijelci: Gardašević u 30. i Kalačević u 72.

Mornar: Delibašić, Malešević, Dabetić, Šćepanović, Vujošević, Popović, Bubanja, Divac, L. Merdović, Gardašević, Bušković. Igrali su još: Novović, Kalačević, Pajović, Leković, Nikolić, Kalač, B. Merdović, Jovančov.

Teleoptik: Trnić, Zlalukin, Krstić, Jovović, Vranjanin, Šiškov, Ilić, F. Čermelj, Ivković, Đurić, L. Čermelj. Igrali su još: Stailjković, Šehović, Savić, Kojić, Minić, Lakčević, Simović.

U petoj pripremnoj utakmici Barana pred start drugoligaškog prvenstva koji je zakazan za 4. mart, fudbaleri Mornara i Teleoptika su odigrali dobar meč. Oba sastava su odigrala borbenu utakmicu sa dosta trčanja, a u prvih 45 minuta je bilo nekoliko prilika na obije strane.

Domaći su došli u vođstvo u 30. minutu. Gardašević je bio strijelac, nakon što je dobro šutirao Malešević.

Gosti su imali priliku za izjednačenje, ali fudbaler Teleoptika Jović nije realizovao jedanaesterac, nakon što je rezervista Novović odlično intervenisao.

Konačan rezultat, Mornar – Tekeoptik 2:0, postavio je Kalačević na pas Luke Merdovića u 72. minutu.

Proljećni dio šampionata u Drugoj fudbalskoj ligi Crne Gore kreće u nedjelju 4. marta, a Mornar pred svojim navijačima dočekuje ekipu Cetinja.